Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(Kriiste @ 2013 12 29, 15:57)
bent kur as turejau - tai tikrai taip nesigaudavo... Ta padaryta daikta labai atsargiai reikia imti, nes jis trupa unsure.gif

maniskiai ir dabar zaidzia, tik pas mus ne ferma, o suniukai, tai viskas tvarkingai - grazus ir tvirti gaunasi, ir netrupa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 12 29, 16:57)
g.gif o koki turejai, seniai? gal dabar patobulino  lotuliukas.gif

Mane tai nervino pilnas kambarys to smelio, nes greit sutrupino ka sulipdem ir paskleide, tai iskeliavo i siuksliadeze. O smelio buvo visur, net lovoj radau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 12 29, 18:10)
aha, geras klausimas, man taip pat idomu jei mes susirinksime, tai suprantu nuo samientos nukentejome 4,  tai jei suma susideti, tikrai gaunasi daugiau 130lt. Reikes pasidometi, parasysiu, jei suzinisiu!

Mergaites, visos, kurie nukentejo nuo SAMIENTOS[COLOR=red] rasykite man I AZ. Situacija yra tokia, kad jei suma yra maziau nei 1 mgl (130 lt) byla bus mazareiksme, bet jei mes visos susirinksime, atitinkamai suma bus didesne, tai bus visai kita kalba su ja.
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2013 12 29, 18:13)
maniskiai ir dabar zaidzia, tik pas mus ne ferma, o suniukai, tai viskas tvarkingai - grazus ir tvirti gaunasi,  ir netrupa  4u.gif

teikiantis vilties postas biggrin.gif
radau suniuka kad paruoda naudota uz 24 Lt su dvieju spalvu smeliu. sakau gal sita pabandyt pradzioj pries ferma uzsisakant g.gif

QUOTE(sherry @ 2013 12 29, 18:20)
Mane tai nervino pilnas kambarys to smelio, nes greit sutrupino ka sulipdem ir paskleide, tai iskeliavo i siuksliadeze. O smelio buvo visur, net lovoj radau doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2013 12 29, 17:20)
Mane tai nervino pilnas kambarys to smelio, nes greit sutrupino ka sulipdem ir paskleide, tai iskeliavo i siuksliadeze. O smelio buvo visur, net lovoj radau doh.gif

maniskiai didesni jau buvo, tai tvarkingai zaide, smelio niekur nebuvo kur jo nereikia, jei mazi vaikai, tai itariu, kad po vieno zaidimo to smelio nelabai ir lieka kur reikia, turbut visas siurblyje atsiduria biggrin.gif
Atsakyti
pas mus nuo ledainės visur plastelinas mėtosi biggrin.gif kai jau užmigdau nakčiai ir ruošiuosi sutvarkuyt viską, pabunda mažiukė, o kol ją migdau pati lūžtu ir lieka tas plastelinas doh.gif sukietėja ir viskas doh.gif tai sakėm išnaudosim ir slėpsim tą ledainę, kol kakiek bent paaugs..gal atsakingčiau žais biggrin.gif
Atsakyti
Kvailas klausimas bet paklausiu, ar visi žaislai iš mytoys.de (kalbu apie FP) kalba tik vokiečių kalba? gal įmanoma ten rasti angliškai kalbantį blush2.gif nu nepatinka man nors tu ką ta kalba, o va kaina tai gera (kalbu apie žirafą) thumbup.gif
Atsakyti
Panevezietes, gal kas nori uzsisakyti is MONTON internetines parduotuves? Pasidalintume 5eur siuntima. Temos neseku, tik AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 12 29, 16:57)
bet jei nuostolis padarytas 5 zmonem po tarkim 100 Lt, tai jau bus 500 Lt g.gif ar bene nesumuoja apgautu zmoniu sumos ir nuostolis vienam zmogui turi virsyti 130 Lt, ir gali simtus zmoniu apgaudinet svarbu nesekt 130 Lt blink.gif  g.gif jei taip tai taip ir milijonierka ji gali patapt nebaudziama biggrin.gif
g.gif o koki turejai, seniai? gal dabar patobulino  lotuliukas.gif

gal ir patobulino, as pries kokius 4 metus turejau

QUOTE(sherry @ 2013 12 29, 17:20)
Mane tai nervino pilnas kambarys to smelio, nes greit sutrupino ka sulipdem ir paskleide, tai iskeliavo i siuksliadeze. O smelio buvo visur, net lovoj radau doh.gif


tai va, pas mus tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Užsakinėsiu ryt www.sportsdirect.com apie 10-12val.
www.lasenza.co.uk - ir iš čia smile.gif
ir dar TBS turiu biškutį laisvos vietos krepšiuky.

Kaunas, Šilainiai, SWED.
AŽ.
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 12 29, 18:26)
Mergaites, visos, kurie nukentejo nuo SAMIENTOS[COLOR=red] rasykite man I AZ. Situacija yra tokia, kad jei suma yra maziau nei 1 mgl (130 lt) byla bus mazareiksme, bet jei mes visos susirinksime, atitinkamai suma bus didesne, tai bus visai kita kalba su ja.


Deja, nuliudinsiu, nesumuos niekas jusu nuostoliu....Jei visu nuostoliai bus iki 1MGL, tai bus administracines bylos, kurios bus nagrinejamos teisme, atskirai, nuobauda, jei gerai pamenu nuo 300 lt. iki 700 lt. arba administracinis arestas iki 30 paru.
Jei padaryta zala virs 1MGL (virs 130 lt.) ir iki 3MGL (390 lt.) bus baudziamasis nusizengimas, o jei zala virs 3 MGL- nusikaltimas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekieno: 29 gruodžio 2013 - 20:03
QUOTE(niekieno @ 2013 12 29, 20:02)
Deja, nuliudinsiu, nesumuos niekas jusu nuostoliu....Jei visu nuostoliai bus iki 1MGL, tai bus administracines bylos, kurios bus nagrinejamos teisme, atskirai, nuobauda, jei gerai pamenu nuo 300 lt. iki 700 lt. arba administracinis arestas iki 30 paru.
Jei padaryta zala virs 1MGL (virs 130 lt.) ir iki 3MGL (390 lt.) bus baudziamasis nusizengimas, o jei zala virs 3 MGL- nusikaltimas....

patarciau nukentejusiosioms pasidometi rimciau policijoje, nes bylos gali buti jungiamos, kadangi nusikaltimas padarytas vieno asmens 4u.gif
Atsakyti