Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

Gal kas pirks Vilniuje Mango? http://shop.mango.com/LT/mango arba kas noretu prisijungti nesurenku 200 lt, kad butu nemokamas siuntimas smile.gif Vilnius, Fabijoniskes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledevil: 29 gruodžio 2013 - 13:42
Sveikos, gal kas esat pirke is hbcare.co.uk? Nerandu atsiliepimu jokiu, kazin ar patikima parduotuve, kainos produktu kai kuriu itin zemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 12 28, 18:36)
Aš supratau, kad tai japonijos yena, tada gaunasi ~3,4 usd batų kaina (be siuntimo mokesčių)  g.gif
user posted image


Na kazkaip tada nepatikimai atrodo jei Nike batai ne kainuotu ne 10Lt g.gif , nors rusu forume ziurejau tai labAI aktyviai perkama sioje parduotuveje RUSU FORUMAS. Ar is musiskiu esate kas bande pirkti TAOBAO.COM?

QUOTE(emabark @ 2013 12 29, 07:54)
Labukas. Mergaites,noriu perspeti,kad butumete labia atsargios su nare  samienta. Situacija yra tokia: [COLOR=red] samienta renka uzsakyma, is anksto paima pinigus uz prekes. Po kurio laiko atsiuncia tik dali uzsakymo, ir sako kad kita dalis uzsakymo anuliuota, bet kas svarbiausia- PINIGU,uz ta dali prekiu, kurie neatejo -NEGRAZINA! Apgautos jau esame 2, dar viena mergina praetoje temoje, rase, kad jai atsitiko tas pats.........................


O man ji iskart kaitik atejo i si foruma itartina, nepatikima atrode schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 29, 13:49)

Tai, kad ir kainuotu virs 100Lt smile.gif Ten vistiek neoriginalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 29, 13:49)
Na kazkaip tada nepatikimai atrodo jei Nike batai ne kainuotu ne 10Lt g.gif , nors rusu forume ziurejau tai labAI aktyviai perkama sioje parduotuveje RUSU FORUMAS. Ar is musiskiu esate kas bande pirkti TAOBAO.COM?
O man ji iskart kaitik atejo i si foruma itartina, nepatikima atrode schmoll.gif

man ji ir pasairode itartina , .
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 12 29, 13:20)
Esame 3 verysad.gif , is 5 prekiu gavau 3.

Susidūriau ir aš doh.gif Patarimas prašykit, kad už tą negrąžintą prekių sumą, ką nors dar užsakytų iš to psl.ar kito, kitaip kaži kada, ar išvis atgausit mirksiukas.gif
Atsakyti
Nelabai pagaunu kampo. Pinigais atiduot neturi/negali/nenori,o iš kitos pardės užsakys.. ar vėl už pirkėjo pinigus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 gruodžio 2013 - 14:05
Mamukai, o is zara.co.uk perkat? ar tik per tarpininkes?
Atsakyti
Nesupratau, is TAOBAO yra pirkusiu? kiek siuntimas, ir kaip ten apsiskaiciuot kaina litais, neikertu biggrin.gif jei patalyne 590 tu pinigiuku, tai gal negerai skaiciuoju, 590*4.3 ir / 100 tai apie 25 lt gaunasi, cia normalu kazin uz patalyne tiek mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 29, 14:49)
Ar is musiskiu esate kas bande pirkti TAOBAO.COM?

as kazkada bandziau uzsiregistruoti, tai prase manes kazkokio kinietisko telef. nr. biggrin.gif meciau ta reikala. jei kam pavyko, pasidalinkite info biggrin.gif
yra taobao agentu, kurie padeda apsipirkti ten - patys kinieciai smile.gif bet, aisku, ne taip pigiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 29 gruodžio 2013 - 14:27
Gal zinote|pirkote kur yra eteriniu alieju pigesniu?
Atsakyti
Bent jau man tai neina prisiregistruoti nes musu salies nera sad.gif
Atsakyti