Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(*finy* @ 2013 12 28, 17:42)
jeigu cia kinijos pinigas,tai turetu butu taip:
10 CNY Kinijos juanis 4.15540000

jei japonijos pinigas:
100 JPY Japonijos jena 2.42600000


Aciu, supratau vadinasi apie 145Lt kainuotu dar atsisiuntimas ilgas verysad.gif tai geriau gaunasi is sportsdirect nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 28, 18:33)
Siaip nebloga parde, bet tik problema vien tik kiniskai doh.gif . Ir gal kas suprantat visdelto kokia kaina gaunasi litais jei kainuoja ¥349.00? unsure.gif  g.gif
NIKE prekes


QUOTE(NNata @ 2013 12 28, 18:48)
Aciu, supratau vadinasi apie 145Lt kainuotu dar atsisiuntimas ilgas  verysad.gif tai geriau gaunasi is sportsdirect nusipirkt ax.gif

Aš supratau, kad tai japonijos yena, tada gaunasi ~3,4 usd batų kaina (be siuntimo mokesčių) g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 28 gruodžio 2013 - 18:36
Merginos patarkit, kaip cia gudriau issisukti ax.gif 4u.gif
Pirkau preke Tukio adresu, gavau ja i Lietuva, ja pradejus naudoti, paaiskejo, kad brokuota.Parasiau i parde, sutinka priimti atgal, bet kaip paaiskinti, kad as turiu Lietuvoje ta preke, nes noriu, kad apmoketu grazinimo islaidas.Juk jei siusciau is Uk tai jie irgi apmoketu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 28 gruodžio 2013 - 20:07
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 28, 21:06)
Merginos patarkit, kaip cia gudriau issisukti ax.gif  4u.gif
Pirkau preke Tukio adresu, gavau ja i Lietuva, ja pradejus naudoti, paaiskejo, kad brokuota.Parasiau i parde, sutinka priimti atgal, bet kaip paaiskinti, kad as turiu Lietuvoje ta preke, nes noriu, kad apmoketu grazinimo islaidas.Juk jei siusciau is Uk tai jie irgi apmoketu g.gif


tiesiog parašykit, kad recently I'm staying in Lithuania (gal atvykot pas šeimą paviešėt porai mėn pvz, maža kas), ir paklauskit, ar taip pat kompensuos pašto išlaidas, jei siųsit būtent iš čia.
Atsakyti
aš pirkau PA adresu irgi brokuotą prekę,tai parašiau,kad pirkau būdama UK,o dabar grįžau į LT smile.gif tai apmokėjo siuntimo išlaidas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 28, 20:13)
tiesiog parašykit, kad recently I'm staying in Lithuania (gal atvykot pas šeimą paviešėt porai mėn pvz, maža kas), ir paklauskit, ar taip pat kompensuos pašto išlaidas, jei siųsit būtent iš čia.



QUOTE(Bluntė @ 2013 12 28, 20:25)
aš pirkau PA adresu irgi brokuotą prekę,tai parašiau,kad pirkau būdama UK,o dabar grįžau į LT smile.gif tai apmokėjo siuntimo išlaidas  4u.gif


Aciu merginos uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
ar i play doh ledaine, ar kita aparata, galima deti sita plastelina http://www.amazon.co...=A3NFCZHON3KROG g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 12 28, 21:15)
ar i play doh ledaine, ar kita aparata, galima deti sita plastelina http://www.amazon.co...=A3NFCZHON3KROG g.gif  blush2.gif


cia ne plastelinas, o smelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit ar naujais metais nebus kokiu SD nuolaidos kodu kas menesi kaip pernai. Negavau jokiu katalogu su kodais, gal kas gavo?
Atsakyti
QUOTE(costela @ 2013 12 28, 10:36)
Ar pavyksta jums iš YvesRocher pirkti? Aš vasarą bandžiau su Virtuonu per PA, tai parašė, kad turi būti angliška kortelė būtinai  doh.gif


Kaip tik šiandien pirkau su Visa virtuonu, viskas liuks 4u.gif Atėjo į paštą nuoroda, pagal kurią pasijungus duoda 50 proc nuolaidą thumbup.gif Nusiaubiau doh.gif

Gal ir jums matysis, nežinau, ar asmeniškai čia man atsiuntė g.gif

NUORODA

Iki naujųjų metų galioja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 28 gruodžio 2013 - 22:13
www.lasenza.co.uk truksta 7 sv iki nemokamo deliverio uk-uk smile.gif
Kaunas, Silainiai, geriausia SWED smile.gif manau priimsiu pirmaja parasiusia Až smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 28 gruodžio 2013 - 22:38
Aš nepasirašau biggrin.gif
Atsakyti