Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(bbiitute @ 2013 12 27, 18:32)
Mergaites kaip atsaukti The body shop nuolaida su ju korta  g.gif  doh.gif nes netaiko kitu kodu  g.gif  blush2.gif  nu niekaip nepanaikinu as jo  g.gif

Virs kodu laukelio yra kryziukai:) bet su tuo 50-25 taiko ir member discount:)
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 27, 18:15)
Bijau uzkibti  blush2.gif , kad nepradetu blokuoti  biggrin.gif  g.gif


Nepradės irnesakyk.gif , aš turiu kelis l. ilgą laiką jau, ir pirkus, tik dabar pastaruoju metu tai iš to pačio perku.
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 12 27, 19:24)
Virs kodu laukelio yra kryziukai:) bet su tuo 50-25 taiko ir member discount:)

kiek laiko netaike g.gif dabar seip pabandziau pritaike doh.gif doh.gif ale kad krepsi tik pabandymui sudejus doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 27, 19:27)
Nepradės  irnesakyk.gif , aš turiu kelis l. ilgą laiką jau, ir pirkus, tik dabar pastaruoju metu tai iš to pačio perku.

bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 27 gruodžio 2013 - 18:57
pirksiu iš http://www.sonnen-ap...online-shop.de/, rinksiu iki nemokamo siuntimo. nepersiuntinėju, Vilnius.
rašykit į až 4u.gif
Atsakyti
Įdomi naujiena šopoholikams (ir lietuviškiems vargobiznieriams) - Taobao nuo šiol turi savo siuntų peradresavimo paslaugas, kas reiškia, kad nuo šiol Kinų vidinės rinkos pardavėjų prekes galima pirkti su siuntimu į užsienį nemokant procentų tarpininkams. Plačiau (rusų kalba): http://mysku.ru/blog/taobao/21323.html
Atsakyti
bansysiu uzsakyti pati Asdadirect. gal turit patarimu, gla koks nuolaidu ar freedeliverio kodas yra? ax.gif
Mokesiu per paypal, pirksiu per PA ax.gif

Atsakyti
Renku iš Vokiečių vaistinės unserekleineapotheke.de
Gal kas dar neapsirūpino Treben žolelėm, umcaloru, siuslerio druskomis ir kitais vaistukais, kurie surašyti čia: http://www.supermama...?...=870960&hl= Klaipėda, o kitur galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepsa: 27 gruodžio 2013 - 21:46
QUOTE(egliene @ 2013 12 27, 21:04)
bansysiu uzsakyti pati Asdadirect. gal turit patarimu, gla koks nuolaidu ar freedeliverio kodas yra? ax.gif
Mokesiu per paypal, pirksiu per PA ax.gif


Dėdės goooglo reik klaust, bet kažkaip retai būna kodukų tiek asda, tiek tesco directuose g.gif O dėl paypal kažin ar pavyks, gi pirksit anglišku adresu, paypalas atmeta užsakymus jei nesutampa adresas su kortelės registravimo adresu rolleyes.gif Gal supratot ką turiu galvoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 28, 00:12)
Dėdės goooglo reik klaust, bet kažkaip retai būna kodukų tiek asda, tiek tesco directuose g.gif O dėl paypal kažin ar pavyks, gi pirksit anglišku adresu, paypalas atmeta užsakymus jei nesutampa adresas su kortelės registravimo adresu rolleyes.gif Gal supratot ką turiu galvoj lotuliukas.gif

zinokit, man pavyko. Per sventes vis atmesdavo kortele, nors jau buvau nekarta su ja apsipirkinejusiu asdoj. Is nevilties pabandziau per paypala sumoket ir pati nustebau,kad praejo biggrin.gif jau ir dali prekiu issiunte, tad tikrai viskas ok su paypalu dabar bigsmile.gif
Atsakyti
Nu gal, anksčiau tai atmesdavo jei nesutikdavo siuntėjo ir kortelės adresas, gal dabar kas pasikeitė bigsmile.gif Reiks ir man išbandyt, tik kad nematau ką pirkt doh.gif Lomkės jau cool.gif
Atsakyti
sveikutes,as su klausimu.noriu pirkti is crocs.eu.isidedu prekes is sale bet man nebepritaiko daugiau 40proc.ar ir nebeturi pritaikyti?reikia cia suprast kad is skyrelio sale tokios kainos jau galutines?aciu kuri atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 12 28, 01:13)
sveikutes,as su klausimu.noriu pirkti is crocs.eu.isidedu prekes is sale bet man nebepritaiko daugiau 40proc.ar ir nebeturi pritaikyti?reikia cia suprast kad is skyrelio sale tokios kainos jau galutines?aciu kuri atsakys  4u.gif


kainos jau su nuolaidomis - papildomai, galite gauti 15 ar 20% koda uzsiregistrausi naujienlaiskiui smile.gif
sekmes!
Atsakyti