Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 12 26, 14:52)
Mergaitės, kaži boots.com autentiški kvepalai? Gal kuri susidūrėte?

na kazkaip nekiltu mintis, kad ten gali buti padielkos g.gif
cia yra ne tik online parduotuve, bet turi ir daug standartiniu parduotuviu smile.gif.
ir kainos ten ne per pigios, tai gal bus autentiski.
turiu is ten sau vienus chanel kvepalus. ir siaip nemazai esu pirkusi hugo boss, paco rabane bei nina ricci.
niekas siaip nesiskunde, kad nelako ar pan. 4u.gif
Atsakyti
užsakinėsiu ASDA - george sale, Kaunas (Šilainiai), SWED.

Paimčiau pora mergaičių į kompaniją siuntimui UK-UK pasidalinti smile.gif


QUOTE(LOCKETS @ 2013 12 26, 18:25)
na kazkaip nekiltu mintis, kad ten gali buti padielkos g.gif
cia yra ne tik online parduotuve, bet turi ir daug standartiniu parduotuviu smile.gif.
ir kainos ten ne per pigios, tai gal bus autentiski.
turiu is ten sau vienus chanel kvepalus. ir siaip nemazai esu pirkusi hugo boss, paco rabane bei nina ricci.
niekas siaip nesiskunde, kad nelako ar pan. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 26, 17:10)
Gal per anksti džiaugiuosi, bet lyg pritaikė -20 ir -15 (pirmo apsipirkimo kodą). Čia aš apie gap.eu. Jei rezervavo sumą su abiem nuolaidom, tai gal nebeatšauks  g.gif
Pavyko iš kokio 10 karto  doh.gif šįkart pirma suvedžiau -15, paskui tą viešą.


Jus gal pirkot prekiu ir be nuolaidos?nes pabandziau, tai toms be nuolaidos taiko -15, o jau su nuoliada kur yra, taiko tik -20.Bandziau ir pirma suvesti -15, visaip.Neduoda toms nuolaidinems dar - 15 ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2013 12 26, 15:59)
Bent jau kiek Airijoje pacioje parduotuveje yra teke pirkti kvepalus tai tikrai originalus buvo  rolleyes.gif



QUOTE(LOCKETS @ 2013 12 26, 18:25)
na kazkaip nekiltu mintis, kad ten gali buti padielkos g.gif
cia yra ne tik online parduotuve, bet turi ir daug standartiniu parduotuviu smile.gif.
ir kainos ten ne per pigios, tai gal bus autentiski.
turiu is ten sau vienus chanel kvepalus. ir siaip nemazai esu pirkusi hugo boss, paco rabane bei nina ricci.
niekas siaip nesiskunde, kad nelako ar pan. 4u.gif

Ačiū,mergaitės 4u.gif
Pirksiu www.boots.com gal kuriai reikia braškių skonio 180 kapsulių žuvų takų, vieną galiu perleisti http://www.boots.com...capsules_29811/ kaina gausis 15,13 GBP
Varena, kam tinka galiu persiūsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 26 gruodžio 2013 - 18:26
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 26, 19:13)
Jus gal pirkot prekiu ir be nuolaidos?nes pabandziau, tai toms be nuolaidos taiko -15, o jau su nuoliada kur yra, taiko tik -20.Bandziau ir pirma suvesti -15, visaip.Neduoda toms nuolaidinems dar - 15 ir viskas schmoll.gif

kad nea, viskas iš SALE. O kodukas mano galiojo iki 2012 m. 12 mėn. kažkelintos doh.gif Žodžiu, senas senutėlis... Ir džiaugiuos, ir bijau, kad per gerai.
Atsakyti
Gal žinot ir galit pasidalint papildomu koduku SALE prekėms TBS mirksiukas.gif Ačiū
Atsakyti
Merginos, turbūt kvailas klausimas, bet pasitikslinsiu: jei pirkčiau next.co.uk su UK korta, spėju į LT neatsiųstų vis tiek smile.gif? Tik į UK adresą, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 26 gruodžio 2013 - 19:50
gal kam liko play doh ledu gaminimo aparatas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 26, 19:47)
Merginos, turbūt kvailas klausimas, bet pasitikslinsiu: jei pirkčiau next.co.uk su UK korta, spėju į LT neatsiųstų vis tiek smile.gif? Tik į UK adresą, ane?

Galit pirkti ir su lietuviska korta, bet siuncia tik i UK adresa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 26, 18:45)
užsakinėsiu ASDA - george sale, Kaunas (Šilainiai), SWED.

Paimčiau pora mergaičių į kompaniją siuntimui UK-UK pasidalinti smile.gif



uzsakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2013 12 26, 20:46)
Galit pirkti ir su lietuviska korta, bet siuncia tik i UK adresa  mirksiukas.gif


Tikrai bigsmile.gif g.gif ? Jūs gal išbandėt pati, komerciniai adresai praeina? Kažin kodėl man tada užsifiksavę, kad šita parduotuvė tik UK kortas priima g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 26, 20:56)
Tikrai  bigsmile.gif  g.gif ? Jūs gal išbandėt pati, komerciniai adresai praeina? Kažin kodėl man tada užsifiksavę, kad šita parduotuvė tik UK kortas priima  g.gif ?


Bandziau, tik ne komerciniu adresu. Neseniai tik pradejo priimti lietuviskas kortas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 26 gruodžio 2013 - 20:58