Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(laurita99as @ 2013 12 26, 13:35)
Ar tikrai  g.gif nes man raso  The promotion you just applied conflicted with one already applied to your order. We gave you the one with the better discount.

Tai jeigu uzsisakinejate, ir jums taiko abu, gal galetumete mane prijungti su keliom prekemis  blush2.gif  ax.gif

tikrai taikė abu, bet kol aš svarčiau ar pirkti, dabar nebetaiko doh.gif doh.gif doh.gif sunervino...
Atsakyti
Sveiki,su sventemis visas newyear.gif

Norejau paklausti ar is asos.com, tiesiai i LT siunciates ar reikai per uk?Nes kur delivery reikia pasirinkti tik uk duota o asos kaina eurais prekes ziuriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2013 12 26, 14:43)
Sveiki,su sventemis visas  newyear.gif

Norejau paklausti ar is asos.com, tiesiai i LT siunciates ar reikai per uk?Nes kur delivery reikia pasirinkti tik uk duota o asos kaina eurais prekes ziuriu  blush2.gif

siunčiausi tiesiai
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2013 12 26, 13:43)
Sveiki,su sventemis visas  newyear.gif

Norejau paklausti ar is asos.com, tiesiai i LT siunciates ar reikai per uk?Nes kur delivery reikia pasirinkti tik uk duota o asos kaina eurais prekes ziuriu  blush2.gif

Tiesiai į LT. Ir pasikeiskite valiutą į svarus, reik tikrinti, bet dažniausiai pigiau svarais pirkti gaunas.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 26, 13:57)
siunčiausi tiesiai



QUOTE(Sense @ 2013 12 26, 14:00)
Tiesiai į LT. Ir pasikeiskite valiutą į svarus, reik tikrinti, bet dažniausiai pigiau svarais pirkti gaunas.


Aciu, mergaites, meginsiu pirktis 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaži boots.com autentiški kvepalai? Gal kuri susidūrėte?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 12 26, 14:52)
Mergaitės, kaži boots.com autentiški kvepalai? Gal kuri susidūrėte?


Bent jau kiek Airijoje pacioje parduotuveje yra teke pirkti kvepalus tai tikrai originalus buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,gal kuri norėtų prisijungti prie balinančios pastos pirkimo?Iki nemokamo pristatymo? 4u.gif
http://www.balinimas...es-skonio-133-g
Atsakyti
pirksiu TBS Kauna sgaliu persiust 4u.gif
Atsakyti
kazkas seniau buvo amazon nuoroda imete su plastelinu kazkokiu kaip play doh tik sake nesukieteja jis. gal galit pakartot nuoroda ax.gif
Atsakyti
www.thehealthbay.com

user posted image

junkites, kas norit. jeigu surinksiu uz 250, pirksiu. butu nemokamas siuntimas i lt

gal kam zuvu tauku
http://www.thehealth...0-capsules.html
ar vaikisku
http://www.thehealth...ye-q-chews.html

ar siaip kazkokiu vitaminu ar maisto papildu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a_g_n_u_t_e: 26 gruodžio 2013 - 16:30
QUOTE(linxmute @ 2013 12 26, 14:16)
tikrai taikė abu, bet kol aš svarčiau ar pirkti, dabar nebetaiko  doh.gif  doh.gif  doh.gif sunervino...

Gal per anksti džiaugiuosi, bet lyg pritaikė -20 ir -15 (pirmo apsipirkimo kodą). Čia aš apie gap.eu. Jei rezervavo sumą su abiem nuolaidom, tai gal nebeatšauks g.gif
Pavyko iš kokio 10 karto doh.gif šįkart pirma suvedžiau -15, paskui tą viešą.
Atsakyti