Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 14, 11:17)
tai jo apie 4T negalvoju  blush2.gif  svarsciau ar 2T ar 3T

aš irgi svarstau kokį imti g.gif niekaip neapsisprendžiu, ar 2T ar 3T, žiūriu mūsų vaikiukai panašaus amžiaus, bet kad jie visi tokie skirtingi, mano iš standartinio ūgio ir svorio lotuliukas.gif turbūt reiktų 3T, tai gal kitą žiemą tiktų, bet taip nesinori, kad būtų didelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 08 14, 14:33)
aš irgi svarstau kokį imti g.gif niekaip neapsisprendžiu, ar 2T ar 3T, žiūriu mūsų vaikiukai panašaus amžiaus, bet kad jie visi tokie skirtingi, mano iš standartinio ūgio ir svorio lotuliukas.gif turbūt reiktų 3T, tai gal kitą žiemą tiktų, bet taip nesinori, kad būtų didelis doh.gif


o kokio ugio Jusu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 14, 15:37)
o kokio ugio Jusu? ax.gif

šiai dienai yra 80cm (yra 1,4m) 4u.gif o jūsiškis? Kažkoks galvos skausmas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 14, 10:17)
tai jo apie 4T negalvoju  blush2.gif  svarsciau ar 2T ar 3T


kam aktualu, pvz buga 24men yra apie cm didesnis nei 2T - paradoksas, bet jų size chart taip sako. maniškis 81cm buvo prieš mėnesį, tai ėmiau 24mėn. žiemai, manau pilnai užteks. su 89 jau ieškočiau 3T, nes 2T berods iki 86, na +jei augantis modelis, tai dar galima iki beveik 90cm nešioti, bet ilgiau jau kelnės verš.
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 08 14, 15:16)
šiai dienai yra 80cm (yra 1,4m) 4u.gif o jūsiškis? Kažkoks galvos skausmas lotuliukas.gif

Zinute anksciau rasiau, kad 89 cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 15, 06:12)
Zinute anksciau rasiau, kad 89 cm mirksiukas.gif

kažkokia išsiblaškius, nepatebėjau doh.gif tada jūsų atveju galvočiau apie 3T dydį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 15 rugpjūčio 2014 - 07:54
QUOTE(Įsimylėjus @ 2014 08 10, 22:40)
Labas vakaras,

Šiandien teko apsilankyti Oze parduotuvėje,prekiaujančia Columbia produkcija,tai jie mane patikino,kad Columbia negamina kombių xxs ar xs dydžio. Tuomet kyla klausimas: iš kur atsiranda tie xxs ir xs komplektukai internete? Netikri jie?  mastau.gif

Aha, netikri lotuliukas.gif Na tai atidarom oficialu Columbia puslapi ir patikriname, ar buna tokiu dydziu mirksiukas.gif Pvz: http://www.columbia....default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 14, 19:31)
kam aktualu, pvz buga 24men yra apie cm didesnis nei 2T - paradoksas, bet jų size chart taip sako. maniškis 81cm buvo prieš mėnesį, tai ėmiau 24mėn. žiemai, manau pilnai užteks. su 89 jau ieškočiau 3T, nes 2T berods iki 86, na +jei augantis modelis, tai dar galima iki beveik 90cm nešioti, bet ilgiau jau kelnės verš.



mes vis gi buga 24 men issirinkom, tai dabar vyrukas yra kazkur apie 80 cm, tai dar gerokai didelis, jau nesneku kad prasiilgina dar, ziemai bus pats tas, su tais dydziais tai sudetinga tikrai nutaikyt, nesidomejus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, norėjau pasiteirauti, kaip jūs skalbiate Buga set kombius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 08 15, 11:22)
Aha, netikri lotuliukas.gif Na tai atidarom oficialu Columbia puslapi ir patikriname, ar buna tokiu dydziu mirksiukas.gif Pvz: http://www.columbia....default,pd.html

Jūs įdėjote striukės nuorodą ,o aš kalbu apie vaikiškus kombinezonus. Kazkaip nemačiau setukų tokio dydžio oficialiame puslapyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjus @ 2014 08 15, 14:22)
Jūs įdėjote striukės nuorodą ,o aš kalbu apie vaikiškus kombinezonus. Kazkaip nemačiau setukų tokio dydžio oficialiame puslapyje g.gif


dažniausiai kliento patogumui būna striukės ir kelnės parduodamos atskirai, nes didesni vaikai nevienodai auga - viršaus gali reikėti mažesnio nei apačia , jei kojos ilgos ir pan. tačiau būna, kad pardės parduoda set'ais. skirtumo nėra, rūbas bet kuriuo atveju lieka originalus, perkant iš sertifikuoto pardavėjo - ar parduodamas po vieną, ar komplekte.

pvz. atskirai parduodami boys bugaboo kelnes ir striuke. spalva ta pati - red graphite, dydis ir xxs, ir xs. gali būti parduodami komplekte, va jums ir set'as smile.gif
http://www.columbia....amp;colorID=692
http://www.columbia....amp;colorID=691

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 15 rugpjūčio 2014 - 14:29
QUOTE(Įsimylėjus @ 2014 08 15, 15:22)
Jūs įdėjote striukės nuorodą ,o aš kalbu apie vaikiškus kombinezonus. Kazkaip nemačiau setukų tokio dydžio oficialiame puslapyje g.gif

As esu pirkusi Columbia 6/7 m. kombinzona pries kelis metus. Dabar gal negamina arba parduodantys sukomplektuoja patys.
Atsakyti