Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

Yra, yra tu alternatyvu, mes irgi kazko kito ieskosim ateinanciais metais. Ne tiek del kainos, kiek kokybes -man asmeniskai nelabai patinka, kad vaikas labai prakaituoja jame, ypac kai siek tiek silciau lauke, ar atejus i parduotuve ar pan. Na bet jie visi sintetiniai, tai gal ir kituose prakaituos.

Klaudijaa, ziurekit landsend, gap, carters, ll bean, macys, amazon, sporto prekiu parduotuves, kai turi nuolaidu ... Jeigu nenorite pirkti dabar/pavasari (dabar jau ir pasirinkimas menkas), palaukite kol JAV bus labor day weekend (siais metais rugp 30 -rugsejo pirma) -tuo metu JAV buna dideles nuolaidos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.: 01 vasario 2014 - 05:37
QUOTE(Mrs. @ 2014 02 01, 05:28)
Yra, yra tu alternatyvu, mes irgi kazko kito ieskosim ateinanciais metais. Ne tiek del kainos, kiek kokybes -man asmeniskai nelabai patinka, kad vaikas labai prakaituoja jame, ypac kai siek tiek silciau lauke, ar atejus i parduotuve ar pan. Na bet jie visi sintetiniai, tai gal ir kituose prakaituos.

Su bet kurios firmos striuke prakaituojama patalpoj arba lauke jei per daug prisivilke. Prie 0 l. su Columbios striuke megztinio vilktis nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2014 02 01, 05:28)

Klaudijaa, ziurekit landsend, gap, carters, ll bean, macys, amazon, sporto prekiu parduotuves, kai turi nuolaidu ... Jeigu nenorite pirkti dabar/pavasari (dabar jau ir pasirinkimas menkas), palaukite kol JAV bus labor day weekend (siais metais rugp 30 -rugsejo pirma) -tuo metu JAV buna dideles nuolaidos.


Dėkui už informaciją, tikrai pasidairysiu. 4u.gif Geri tie columbia, tik kad nepigu, o tuo labiau kai labai šalta ir pačiai į kiemą nesinori su vaiku eiti, o kai šilčiau manau ir kitame normalesniame šilumos užteks. smile.gif
Atsakyti
va prašom puikią alternatyvą - landsend kombiukas, 80gr. užpildas, o kaina dabar tiesiog juokinga palyginus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 02 01, 06:55)
Su bet kurios firmos striuke prakaituojama patalpoj arba lauke jei per daug prisivilke. Prie 0 l. su Columbios striuke megztinio vilktis nereikia.


Bet ne visu gi vidus flisinis. Tas man labiausiai nepatinka, na jis visikai nesugeria dregmes. Megztinio tikrai nesivelkam, o nurenkti/aprenkti klykianti 10-11 men vaika tik uzejus i parduotuve nera taip paprasta. Na bet as negaliu per daug kritikuot, cia musu pirma ziema, kitokiu kombinezonu nesam tureje. Kitais metais pabandysim kazka kito, tada ir galesim palyginti.

EirJ thumbup.gif LandsEnd gera firma.
Atsakyti
[quote=Mrs.,2014 02 01, 06:28]
Yra, yra tu alternatyvu, mes irgi kazko kito ieskosim ateinanciais metais. Ne tiek del kainos, kiek kokybes -man asmeniskai nelabai patinka, kad vaikas labai prakaituoja jame, ypac kai siek tiek silciau lauke, ar atejus i parduotuve ar pan. Na bet jie visi sintetiniai, tai gal ir kituose prakaituos.

tai jei kaina neturi reikšmės, rinkitės North 66, rūbeliai prisitaiko prie aplinkos - šaltyje nešalta, karštyje neprakaituojama:) išbandėm, tikrai!
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2014 02 02, 07:01)
Bet ne visu gi vidus flisinis. Tas man labiausiai nepatinka, na jis visikai nesugeria dregmes. Megztinio tikrai nesivelkam, o nurenkti/aprenkti klykianti 10-11 men vaika tik uzejus i parduotuve nera taip paprasta. Na bet as negaliu per daug kritikuot, cia musu pirma ziema, kitokiu kombinezonu nesam tureje. Kitais metais pabandysim kazka kito, tada ir galesim palyginti.

EirJ  thumbup.gif LandsEnd gera firma.


o kodėl taip problematiška su nurengimu? mums dabar 1m.2mėn., nešiojam pūkinuką columbia vientisą, įėjus į pardę, atsegu užtrauktuką ir ištraukiu rankytes, kojas palieku. nei rengti daug reikia, nei vaikas sušyla. kitai žiemai jau dviejų dalių ieškau, nes darželyje manau lengviau rengti bus.nors šiaip galvoju, kad vientisas turėtų būti geriau į lauką zyliot, kad sniego niekur neprilystų. g.gif
Atsakyti
Man tai tiesiog juokinga, kaip mamos savo vaiku pardese nenurengia , sie net permirke buna, o tada kaltina gamintojus biggrin.gif
Jei paciam suaugusiajam prekybos centre net bloga pasidaro nuo karscio , jei nenusirengi striukes , ypač pukinukes . Tai ko jus tikites is vaiku, kurie daugiau juda ir prakaituoja ..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2014 02 02, 07:01)
Bet ne visu gi vidus flisinis. Tas man labiausiai nepatinka, na jis visikai nesugeria dregmes. Megztinio tikrai nesivelkam, o nurenkti/aprenkti klykianti 10-11 men vaika tik uzejus i parduotuve nera taip paprasta. Na bet as negaliu per daug kritikuot, cia musu pirma ziema, kitokiu kombinezonu nesam tureje. Kitais metais pabandysim kazka kita...

As pirma karta Columbia kombi pirkau dvimeciui. Viduj flyso nera. Cia gal tik istisiniuose kombiuose viduj yra flysas.
Atsakyti
vientisuose flysas senesniuose modeliuose būdavo, nuo pernai metų kolekcijos berods jau ne flysas, o slidi medžiaga, bet pūkų padaugėjo. o dviejų dalių tai first snow tikrai flysas, buga tik dalis, kur nugarytė flysinė, šonai slidžios medžiagos.
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 02 01, 18:54)
va prašom puikią alternatyvą - landsend kombiukas, 80gr. užpildas, o kaina dabar tiesiog juokinga palyginus wink.gif


Galit dabar užmėtyt mane akmenim, bet 80 gr žiemai, sakykit ką norit, mažai smile.gif Tada keikiat, kaip šąla vaikas su pvz columbia 60 gr užpildu smile.gif Nu pavasariniai tie 60 gr, 80 gr užpildai, sakykit ką norit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2014 02 02, 07:01)
Bet ne visu gi vidus flisinis. Tas man labiausiai nepatinka, na jis visikai nesugeria dregmes. Megztinio tikrai nesivelkam, o nurenkti/aprenkti klykianti 10-11 men vaika tik uzejus i parduotuve nera taip paprasta. Na bet as negaliu per daug kritikuot, cia musu pirma ziema, kitokiu kombinezonu nesam tureje. Kitais metais pabandysim kazka kito, tada ir galesim palyginti.

EirJ  thumbup.gif LandsEnd gera firma.

Mes šią žiemą turėjom pūkinį, kur vidus slidi medžiaga, ne flysinis, bet nesukaisdavo, bet gal kad šiltai po apačia nerengdavau. Tai dėl to kažkaip nebuvo problemų.
Bet dabar jau ieškom atskiro, galvoju gal bus patogiau nuregnti - aprengti, nes rengimasis ir taip kančia. doh.gif
Atsakyti