Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(red_sun @ 2015 02 06, 15:00)
Mano dukra pernai 2 m buvo 84 cm. Tai siai ziemai pirkau ne buga o atskirai kelnes is striuke. Kelnes 4t striuke 3t. Puikiai tinka. Nes 4t striuke labai didele jai. Kelnes pradzioj ziemos nesiojo dar bugos 3T dabar jau trumpos.


Vat kad striuke bus gera tai beveik neabejoju. Bet kelnes tai dabar ilgokos, bet klausimas kaip po metu bus.
O gal galit atsiust nuoroda kokias kelnes ir striuke turit atskirai? Ar yra skirtumas nuo bugos?
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2015 02 06, 10:19)
Gal patartumete koki dydi pirkti Buga kitai ziemai - dabar ugis 84cm 1.8men. Bijau kad 3T nebutu mazas, bet 4T man milziniskas atrodo.

nenusididinkit tikrai. nėra tie columbia tokie mažinti. aš tai niekaip nesuprantu, kaip bando mažiukus į tokius didžiulius kombius įkišt doh.gif . ar čia keliems metams taupant perkama?
maniškis 2.2m., ūgis 84cm, dabar nešiojam 24mėn. - tai kelnes beveik ant maksimumo lipdukai susegti, nes kitaip žeme vilktųsi ir striukė gerai, kad rankogaliai su lipdukais, nes kitaip pirštukai beveik slėpstųsi. tai tokį įkišti į 3T apskritai kaip bulvių maiše būtų. turėjom ir 2T, bet pardaviau (beje, dėl to, kad 24mėn. pora cm didesnis ), kitiems metams imsim 3T, metų ir metų bus 3. 4T arba XXS'e skęstų totaliai, kelnes nebent atraitot ir rankoves, bet taip šilumos prasme nesąmonė visiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 06 vasario 2015 - 15:18
QUOTE(red_sun @ 2015 02 02, 20:36)
Nera ji terle. Tiesiog lauke elgiasi kaip jai smagu. Jei sniego yra tai neisiterluoja bet jei pliurze 0 +2 tai daznai issiterlioja. Nes ir parkrenta ir keturiom eina ir atsiseda ar atsiklaupia ant zemes. Kelniu padalkos isipurvina ir bent man nenusivalo lengvai. Daikta as perku ne tam kad ji saugot o kad vaikas nesiotu ir jei nori voliotis tai tegul smile.gif  ir jei kelnes purvinos as jas isplaunu ir tikrai negalvoju kas liks is ju jei nieko neliks ismesim po sezono. Striuke 4t jai labai didele del to pirkau 3t 250 g pasiltinimo ir kelnes turim 3t bet jos jau atsitupus per trumpos o 4t dabar geros
Bet kita ziema jau bus trumpos. Tai ir galvoju koki kelniu dydi imti g.gif: striuke tai 4 t reiks kitiems metams.

As savo vaiko neriboju. Kai nori vartosi ant sniego, ilipa i pliurzas, bet pavalius kempine, visas purvas neina ir kombinzonas vel kaip naujas. Manau nuo skalbimo medziaga su laiku praranda savo stebuklingas savybes - Omni tech ir kt.
Kodel jus tokia isitikinusi, kad jusu mergaitei kitais metais bus mazos 4T kelnes? Kaip minejau, mano vaikas 4T kombinzona nesioja du metus- pradejo nesioti budamas 92 ar 94 cm, o dabar 105 cm ir kelnes ne per trumpos. Juk petnesos reguliuojasi.
Atsakyti
maniske columbia 4t dydzio atnesiojo dvi ziemas, pradejo gal nuo kokiu 94-96 cm, kita ziema buvo 106-108 cm.(pirmais metais kelniu petnesos buvo max. sutrauktos, striukes rankoves atlentos per mankietuka, o kitias metais visas max. atlaisvinta)
palikau mazgei, ir paziurejus i ja, kazkaip abejoju, ar jinai tokio pat amziaus deves g.gif nors ir nezema yra, bet...
o siaip siemet didziajai pabandziau nupirkti landsend firmos kombikelnes ir striuke,tai esu nerealiai patenkinta, (nors is pradziu gan skeptiskai vertinau,) tiek kelnes, tiek striuke turi augimo fukncija, dabar nesioja, kaip yra, o kitais metais ziuresim, gal reiks padidinti.
tai uzsimaniau ir mazgei nupirkti toki, tik kazkaip kainos irgi nelabai viliojancios, o dar ir doleris aukstumose rolleyes.gif
Atsakyti
mamos kas turit 12-18 dydį pukinuko, gal galit pamatuot ištiesus rankovytes į šonus kiek nuo rankogalio iki rankogalio? ačiū labai
Atsakyti
Sveikos, reik patarimo. Dabar maniskiui 3m (1m ugis) ir puikiai sia ziema atnesiojo 4t snow slush reversible set. Koki dydi kitiem metam ziuret, nes nemanau kad ir po metu bus dar geras...
Plius galvoju kad reik labiau siltos bent jau striukes, kas patirties turit is siltesniu uz snow slush kas butu?

Miig 82 cm
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 02 06, 19:14)
Kodel jus tokia isitikinusi, kad jusu mergaitei kitais metais bus mazos 4T kelnes? Kaip minejau, mano vaikas 4T kombinzona nesioja du metus- pradejo nesioti budamas 92 ar 94 cm, o dabar 105 cm ir kelnes ne per trumpos. Juk petnesos reguliuojasi.

Hm net susimasciau, to snowslush kelnes nesiilgina o petnesos jau ant viduriuko tai tikrai atrodo kad jei ir tiks tai tik kitos ziemos pradziai... bet jei xxs tik 110cm tai bus ilgos... striuke tai dabar jau tiktik, garantuotai bus maza bet ir siltesnes norisi...
pradejo nesiot lygiai 3m ir 97 ugio ir tikrai neskendo mano berniokas tame 4t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 08 vasario 2015 - 19:53
QUOTE(miig @ 2015 02 07, 19:29)
mamos kas turit 12-18 dydį pukinuko, gal galit pamatuot ištiesus rankovytes į šonus kiek nuo rankogalio iki rankogalio? ačiū labai

Nesupratau ka matuoti? blush2.gif
Jei reikia, parasykite i az, nevisada tema paskaitau.
Atsakyti
dabar čia visai nebloga pūkinukų kaina (priešpaskutinė spalva)
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Atsakyti
Gal kas turit tuos naujuosius Columbia buga su augimo funkcija, ar verta pirkti 4T dydį mergaitei kitai žiemai, bus 3,5 metų, spėju bus kokio 1 m gal su trupučiu ūgio. g.gif
Atsakyti
noreciau kitai ziemai mazajam kombinezono, jam bus 4 metai, ugis bus iki 110cm, tai manau mums reiktu xxs dydzio. Per kokias tarpin inkes ir is kokio tinklapio perkat
Atsakyti
QUOTE(_Aushra_ @ 2015 03 21, 14:54)
noreciau kitai ziemai mazajam kombinezono, jam bus 4 metai, ugis bus iki 110cm, tai manau mums reiktu xxs dydzio. Per kokias tarpin inkes ir is kokio tinklapio perkat


columbia gerom kainom galima pagauti tuose puslapiuose is kuriu perka be problemu visos tarpininkes jav, taip kad jokios skirtumo nera, tik pasigaukite gera kaina... jei pirsksite xxs tai ziurekite kad butu augimo fukcija nes musu kombis dabar xxs ir ugiui 110 taip labai tiksliai atitinka...
Atsakyti