Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

mano panelyte dvi ziemas atvaiksciojo su columbia kombinezonu, ir nekart neteko skalbti, atrodo kaip naujas. ax.gif
Atsakyti
Mamos, kur perkat ar siunčiatės, reikia kontaktu.
Atsakyti
Skalbiu pagal poreiki. Per sezona iseina 2-4 kartai. Spec.programa sporto rubams ir vaikiskais skalbimo milteliais. Nors musu sviesus, atrodo kaip naujas, net su tokia nesiotoja, kuri lipa i visus purvus.
Atsakyti
yra super skalbimo priemone, vadinasi "soap flakes"
skirta butent ziemos, neperslampanciams rubams ir pnsh;
tik ja reiketu siustis is UK, pas mus jos nera pirkti ar bent nepastebejau;
Atsakyti
Kelnes skalbiu kartais karta kartais du kart i savaite. Striuke reciau. Skalbiu su paprastais milteliais.

Klausimas dar kiks dydis eina po 4T. Mano dukra 3 m dabar 94 cm kelnes nesioja 4T striuke 3T. Galvoju kokias kelnes pirkt kitai ziemai g.gif: cia xxs?
Atsakyti
QUOTE(red_sun @ 2015 02 02, 20:06)
Kelnes skalbiu kartais karta kartais du kart i savaite. Striuke reciau. Skalbiu su paprastais milteliais.

Klausimas dar kiks dydis eina po 4T. Mano dukra 3 m dabar 94 cm kelnes nesioja 4T striuke 3T. Galvoju kokias kelnes pirkt kitai ziemai g.gif: cia xxs?

Jusu vaikas toks terlius?Maniskis labai altyvu,visur lenda,bet man uztenka pavalyti kempinele ir viskas nusivalo.Juk medziaga atspari purvui.Kas liks is kombinzono po tokio dazno skalbimo?
Mano keturmetis tiek pernai,tiek siemet nesioja 4T kombinzona.Kelnes pasiilgina. Dabar ugis 104 cm.
XXS tiks 110 cm ugiui.

Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 02 02, 21:21)
Jusu vaikas toks terlius?Maniskis labai altyvu,visur lenda,bet man uztenka pavalyti kempinele ir viskas nusivalo.Juk medziaga atspari purvui.Kas liks is kombinzono po tokio dazno skalbimo?
Mano keturmetis tiek pernai,tiek siemet nesioja 4T kombinzona.Kelnes pasiilgina. Dabar ugis 104 cm.
XXS tiks 110 cm ugiui.

Nera ji terle. Tiesiog lauke elgiasi kaip jai smagu. Jei sniego yra tai neisiterluoja bet jei pliurze 0 +2 tai daznai issiterlioja. Nes ir parkrenta ir keturiom eina ir atsiseda ar atsiklaupia ant zemes. Kelniu padalkos isipurvina ir bent man nenusivalo lengvai. Daikta as perku ne tam kad ji saugot o kad vaikas nesiotu ir jei nori voliotis tai tegul smile.gif ir jei kelnes purvinos as jas isplaunu ir tikrai negalvoju kas liks is ju jei nieko neliks ismesim po sezono. Striuke 4t jai labai didele del to pirkau 3t 250 g pasiltinimo ir kelnes turim 3t bet jos jau atsitupus per trumpos o 4t dabar geros
Bet kita ziema jau bus trumpos. Tai ir galvoju koki kelniu dydi imti g.gif: striuke tai 4 t reiks kitiems metams.
Atsakyti
Noriu patarimo is mamyciu, kurios siunciasi columbia kombius pacios, ieskau dvieju daliu 4T dydzio, nieko pigiau ~55svaru nerandu, ivertinus kursa, visokiu tarpininkavimus gaunas ~275Lt(80 eur) ar yra prasme laukti dar geresniu akciju ? bijau kad dar pralaukus nebus reikiamo dydzio, o rudeniop pasirodzius naujai kolekcijai teks moketi dar brangiau. Kainos LT internetinese parduotuvese netgi labai panasios, tai net neapsimoka vargti su siuntimu siuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2015 02 04, 08:37)
Noriu patarimo is mamyciu, kurios siunciasi columbia kombius pacios, ieskau dvieju daliu 4T dydzio, nieko pigiau ~55svaru nerandu, ivertinus kursa, visokiu tarpininkavimus gaunas ~275Lt(80 eur) ar yra prasme laukti dar geresniu akciju ? bijau kad dar pralaukus nebus reikiamo dydzio, o rudeniop pasirodzius naujai kolekcijai teks moketi dar brangiau. Kainos LT internetinese parduotuvese netgi labai panasios, tai net neapsimoka vargti su siuntimu siuo metu.

Niekas Jums negali garantuoti, kad rasite pigiau. Buna, ismeta akciju vienur ar kitur. Bet reikia nuolat stebeti. O ar pavyks jas pagauti klausimas.
Papildyta:
QUOTE(Vil'mukas @ 2015 02 04, 08:37)
Noriu patarimo is mamyciu, kurios siunciasi columbia kombius pacios, ieskau dvieju daliu 4T dydzio, nieko pigiau ~55svaru nerandu, ivertinus kursa, visokiu tarpininkavimus gaunas ~275Lt(80 eur) ar yra prasme laukti dar geresniu akciju ? bijau kad dar pralaukus nebus reikiamo dydzio, o rudeniop pasirodzius naujai kolekcijai teks moketi dar brangiau. Kainos LT internetinese parduotuvese netgi labai panasios, tai net neapsimoka vargti su siuntimu siuo metu.

Niekas Jums negali garantuoti, kad rasite pigiau. Buna, ismeta akciju vienur ar kitur. Bet reikia nuolat stebeti. O ar pavyks jas pagauti klausimas.
Atsakyti
Gal patartumete koki dydi pirkti Buga kitai ziemai - dabar ugis 84cm 1.8men. Bijau kad 3T nebutu mazas, bet 4T man milziniskas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2015 02 06, 10:19)
Gal patartumete koki dydi pirkti Buga kitai ziemai - dabar ugis 84cm 1.8men. Bijau kad 3T nebutu mazas, bet 4T man milziniskas atrodo.

Mums dabar apie 79, tai isigyjom 3T g.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2015 02 06, 11:19)
Gal patartumete koki dydi pirkti Buga kitai ziemai - dabar ugis 84cm 1.8men. Bijau kad 3T nebutu mazas, bet 4T man milziniskas atrodo.

Mano dukra pernai 2 m buvo 84 cm. Tai siai ziemai pirkau ne buga o atskirai kelnes is striuke. Kelnes 4t striuke 3t. Puikiai tinka. Nes 4t striuke labai didele jai. Kelnes pradzioj ziemos nesiojo dar bugos 3T dabar jau trumpos.
Atsakyti