Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

Mamos, kaip šios kelnės, na tokio tipo?
Šiltos? užtektų žiemai?
Foto skolinta iš MM
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 17, 22:57)
Mamos, kaip šios kelnės, na tokio tipo?
Šiltos? užtektų žiemai?
Foto skolinta iš MM

neperšlampančios, neperpučiamos, su 60 g. pašiltinimu. Man tokių užtenka, nors tikrai atsiras tokių, kurioms būtinai reikia 150 g. pašiltinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 11 20, 14:58)
neperšlampančios, neperpučiamos, su 60 g. pašiltinimu. Man tokių užtenka, nors tikrai atsiras tokių, kurioms būtinai reikia 150 g. pašiltinimo smile.gif

o ką po apačia dedat? bijau sušaldyt, bet ir nenoriu prirengt tiek, kad vaikas vos judėtų per sluoksnius....
Faktas, kad į lauką prie -15 ar -20 neisiu ax.gif
Esu labai pasimetus, netikša jaučiuos visai, kad vaiko aprengt nemoku žiemai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2014 11 05, 15:06)
Patarkite  4u.gif
O kokį dydį man reiktų rintis iš šių jei 1,7m.  pana dabar yra 79-80 cm ūgio ir labai smulkutė (8,3 kg).  4u.gif  g.gif  12/18 mėn. ar geriau 18/24mėn.?  g.gif  žiūrinėju būtent Buga ir Buga Omni-heat.


Ką gi..surizikavau ir su Buga omni-heat dydžiu 2T savo smilgelei gerokai prašoviau... skęsta ji jame... doh.gif tikiuosi, kad 12/18 bus geras... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 20, 16:14)
o ką po apačia dedat? bijau sušaldyt, bet ir nenoriu prirengt tiek, kad vaikas vos judėtų per sluoksnius...

Mane taip pat domina ką rengti po apačia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokį dydį patartumėte imti columbia snuggly bunny pųkinį kombinezoną? 12-18 ar 18-24mėn? vaikui 4mėn, 9,5kg ir 71,5cm. tačiau paprastus rūbus nešiojame jau 9-12mėn, nes liemuo vaiko ilgas..
Atsakyti
QUOTE(Ur. @ 2014 11 21, 10:44)
Kokį dydį patartumėte imti columbia snuggly bunny pųkinį kombinezoną? 12-18 ar 18-24mėn? vaikui 4mėn, 9,5kg ir 71,5cm. tačiau paprastus rūbus nešiojame jau 9-12mėn, nes liemuo vaiko ilgas..

Manyciau 12-18, nes 18-24 tikrai labai skesite. Na nebent labai dideliam isaugimui norite.
Cia as kalbu apie tuos naujos kolekcijos, kur su flysu ir kurie nera mazinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 21 lapkričio 2014 - 10:52
reikia patarimo, dabar turim kombinezona buga set 3T dydzio ir jau tikrai norisi didesnio, tai imti 4t ar xxs, berniuko ugis 95, tai gal pilnai uzteks 4t?
Atsakyti
QUOTE(linulka @ 2014 11 24, 14:53)
reikia patarimo, dabar turim kombinezona buga set 3T dydzio ir jau tikrai norisi didesnio, tai imti 4t ar xxs, berniuko ugis 95, tai gal pilnai uzteks 4t?

Imkite 4T,nes xxs bus gerokai didelis. 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 20, 16:14)
o ką po apačia dedat? bijau sušaldyt, bet ir nenoriu prirengt tiek, kad vaikas vos judėtų per sluoksnius....
Faktas, kad į lauką prie  -15 ar -20 neisiu ax.gif
Esu labai pasimetus, netikša jaučiuos visai, kad vaiko aprengt nemoku žiemai unsure.gif

nemėgstu prirengti daug. Tiesiog maikutė trumpom rankovėm, ilgom rankovėm ir viskas. Pėdkelnės ir tada jau kombinezonas. Turėjom su 60 g. pašiltinimu, kai dukrytei buvo apie 1,5 m. Na nešalo mano vaikas tikrai. Megztuką po apačia tik per didžiuosius šalčius vilkdavau.
QUOTE(Ur. @ 2014 11 21, 11:44)
Kokį dydį patartumėte imti columbia snuggly bunny pųkinį kombinezoną? 12-18 ar 18-24mėn? vaikui 4mėn, 9,5kg ir 71,5cm. tačiau paprastus rūbus nešiojame jau 9-12mėn, nes liemuo vaiko ilgas..

12-18, bus dar vietos ir jame wink.gif
QUOTE(linulka @ 2014 11 24, 15:53)
reikia patarimo, dabar turim kombinezona buga set 3T dydzio ir jau tikrai norisi didesnio, tai imti 4t ar xxs, berniuko ugis 95, tai gal pilnai uzteks 4t?

bent ankstesnių metų (pirktas pernai), XXS 1 metro mergytei toks tik tik.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 11 25, 09:48)

bent ankstesnių metų (pirktas pernai), XXS 1 metro mergytei toks tik tik.

Rimtai? Mūsų Buga xxs 105cm ūgio dukrytei dar didoka,manau žiemą tikrai išsiteksim g.gif
Atsakyti
del kelniu su 60g - tikrai uztektu ziemai...manau virsus turi buti siltas o apacia pedkelnes+ ar tai 60 ar tai 150 g...iki minus kokiu 8 su 60 tikrai uztenka...
bet man tie su 60 g pradejo nepatikti:
1, viduje flisas, jeigu juodas tai isvis beeee...prie jo kazkaip limpa man viskas nzn....slidus yra slidus - 100 kartu geriau...o flisa po skalbimo tai nesuprasi ar issitempe ar susitrauke....
2, rankovese striukiu yra guma prie rieso...mano vaikui per siaura ten...
3. kelnes su flisu nors ir yra tas uztrauktukas bet apsivilkti nepatogu vaikui...geriau vertikaliai uztrauktukas...

va tokie pastebejimai...

Kaip rengiu po apacia...as vis delto prie kokio 0-+3 kaip dabar dedu BUGA o po apacia maikute ir plonas golfukas...uztenka...
bet prie minuso dedu dar plona megztuka...o prie minus 10 dedu medvilnini megztini...

gal mano vaikai taip nelaksto bet nebuvo nei karto suprakaitave kazkaip...
Papildyta:
Idesiu tai ka gavau is Columbijos customer serviso kai paklausiau del siltumo:)
nu -6 F tai parasiau tycia, bet cia apie -20:)

Waouh, -6 F is very cold...

We do not temperature rate our clothing because everyones body has different circulation and is affected by heat and cold differently. This makes it impossible to properly and accurately temperature rate clothing. I will tell you that the Buga Set is a go-to winter set of ours - mainly used for skiing or playing in the snow in cold temperature. It's one of the warmest sets we have for kids.

For extreme temperatures like - 6 F , we highly recomend to use appropriate layering underneath the jacket (baselayer and a fleece or insulated jacket), as well as insulated pants, snow boots, and a beanie. With appropriate layering all our warmest jackets may be warm enough even in extreme temperatures.

The warmest parkas we have are our Interchange jackets,as wells as some of our down jackets with a higher fill power, specifically the Powerfly Down Jacket and the Powder Down Jacket.

In regards to your boots warmth, they technology are a winter boot, but they are not meant for neither heavy snow nor extreme cold. The temperature rating we have on our boots is a safety rating, not a warmth rating. This means you feet will be safe in -26 F degree weather but that doesn't necessarily mean warm since everyone's own body temperature is different.

We do offer boots that have Omni-heat in them , which helps give extra insulation, and more weather-proof options. Under our Sorel brand, we do carry temperature rated boots that are designed to keep your feet warm and dry. However this may vary depending on one’s cold tolerance, metabolism and activity level.

Do not hesitate if you need more information,
Papildyta:
KAIP DAZNAI SKALBIATE BUGAS??????ir KUO???
aciu
Atsakyti