Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(gold_fish @ 2014 11 04, 23:30)
Sveikos, kaip suprantu sie kombiai senesnes kolekcijos, tai jie bus pamazinti?
http://www.cozymole....mni-shield.html

dydziu pasirinkimas jau nedidelis, bet kaina nebloga. Mano pupulis 4 men 8 kg ir 68 cm, ar nebus mazas dydis 12?  g.gif

sveiki, mes tokio amžiaus nešiojom ir tokio modelio 12 men. dydį.
su atlenktom kojytėm tas dydis tiko ir 1 m.2 mėn. panelytei,bet kadangi žiemos nebūtume ištempę,tai pardavėme.
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2014 11 05, 14:22)
sveiki, mes tokio amžiaus nešiojom ir tokio modelio  12 men. dydį.
su atlenktom kojytėm tas dydis tiko ir 1 m.2 mėn. panelytei,bet kadangi žiemos nebūtume ištempę,tai pardavėme.

Kaip suprantu jums tiko vienai ziemai, taip? Ar ne taip supratau. Jusu gal smulkesne dama?
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2014 11 05, 16:07)
Kaip suprantu jums tiko vienai ziemai, taip? Ar ne taip supratau. Jusu gal smulkesne dama?

maniske nesiojo praeita ziema,kai jai buvo 5 mėn ir iki pavasario,kol nebereikėjo kombinezono,
na va uzrasuose esu uzsirasius,kokio ugio buvo 5 men. 64,5 cm ir 7,7 kg. o 1 m. 2 men.. dar matavomes ta pati savo kombinezona, tai buvo tip top, be jokio rezervo, tokio amziaus buvo 77 cm ir 10 kg.
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2014 11 07, 20:42)
maniske nesiojo praeita ziema,kai jai buvo  5 mėn ir iki pavasario,kol nebereikėjo kombinezono,
na va uzrasuose esu uzsirasius,kokio ugio buvo 5 men. 64,5 cm ir 7,7 kg. o 1 m. 2 men.. dar matavomes ta pati savo kombinezona, tai buvo tip top, be jokio rezervo, tokio amziaus buvo 77 cm ir 10 kg.



Mums irgi 5 mėnesiai, ūgis 66cm. Išsirinkau kombinezoną, kurio ilgis nuo petuko iki klynelio 65cm, kažin geras bus? Nes etiketėje rašo 6-12mėn. kito kurio etikėteje 12mėn. ilgis tik 62cm. tai susipainiojau dėl tų pamažinimų kaip gali būti 6-12mėn didesnis už 12mėn? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2014 11 07, 19:42)
maniske nesiojo praeita ziema,kai jai buvo  5 mėn ir iki pavasario,kol nebereikėjo kombinezono,
na va uzrasuose esu uzsirasius,kokio ugio buvo 5 men. 64,5 cm ir 7,7 kg. o 1 m. 2 men.. dar matavomes ta pati savo kombinezona, tai buvo tip top, be jokio rezervo, tokio amziaus buvo 77 cm ir 10 kg.

Tai vat, kad pagal amziu nereikia orientuotis, o geriau pagal ugi biggrin.gif vat maniskis 7men yra 75cm biggrin.gif tai as matava jam 18 men (nauja modeli) tai jam jis kaip tik, bijau, kad jam visai ziemai uzlenktom kojytem bus mazas g.gif tai galvoju reikia 24 g.gif
Papildyta:
QUOTE(meddeina @ 2014 11 07, 19:48)
Mums irgi 5 mėnesiai, ūgis 66cm. Išsirinkau kombinezoną, kurio ilgis nuo petuko iki klynelio 65cm, kažin geras bus? Nes etiketėje rašo 6-12mėn. kito kurio etikėteje 12mėn. ilgis tik 62cm. tai susipainiojau dėl tų pamažinimų kaip gali būti  6-12mėn didesnis už 12mėn? unsure.gif

Gal zejote senos ir naujos kolekcijos, nes senos yra pamazinti. 6-12 ir 12 tai tas pats nurodytas amzius, bet kolekcijos skiriasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 11 07, 20:55)
Gal zejote senos ir naujos kolekcijos, nes senos yra pamazinti. 6-12 ir 12 tai tas pats nurodytas amzius, bet kolekcijos skiriasi. 4u.gif


Nuo kurių metų eina nebemažinti? Perku dėvėtą, kaip sužinoti kurios kolekcijos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 11 07, 20:55)
Tai vat, kad pagal amziu nereikia orientuotis, o geriau pagal ugi biggrin.gif vat maniskis 7men yra 75cm  biggrin.gif  tai as matava jam 18 men (nauja modeli) tai jam jis kaip tik, bijau, kad jam visai ziemai uzlenktom kojytem bus mazas g.gif  tai galvoju reikia 24 g.gif



mes šiemet pirkom (naujos kolekcijos) 18-24. Mūsų ūgis 6 mėn db apie 74 cm. Matavau abu dydžius, tai 12-18 pasirod4 dabar kaip tik tik, sudvejojau ar užteks visai žiemai, todėl paėmėm didesnį. Aišku, rankos ir pečiai skęsta, bet manau šiaip žiemai bus gerai, o ir kitai tikėtina, jog užteks jo thumbup.gif

QUOTE(meddeina @ 2014 11 07, 21:09)
Nuo kurių metų eina nebemažinti? Perku dėvėtą, kaip sužinoti kurios kolekcijos? rolleyes.gif


tik šių metų kolekcijos yra didintos. Visų ankstesnių mažintos. drinks_cheers.gif Labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2014 11 07, 22:20)
tik šių metų kolekcijos yra didintos. Visų ankstesnių mažintos.  drinks_cheers.gif Labas  4u.gif


O, labas 4u.gif Atsibodo man jau tie kombinezonai, negaliu niekaip išsirinkti dėl tų dydžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2014 11 07, 22:46)
O, labas 4u.gif Atsibodo man jau tie kombinezonai, negaliu niekaip išsirinkti dėl tų dydžių biggrin.gif


Aha, suprantu 4u.gif geriausiai jei susirastum, kur galėtum pamatuoti. Aš irgi labai ilgai svarsčiau. Nu bent jau štiek kombiai tai tikrai yra iš šių metų kolekcijos:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2014 11 07, 23:20)
Aha, suprantu  4u.gif geriausiai jei susirastum, kur galėtum pamatuoti. Aš irgi labai ilgai svarsčiau.


Neturiu kur pasimatuoti.. unsure.gif Kaip manai jei maniškis 66cm, geras jam bus 65cm ilgio kombinezonas(nuo petuko iki pėdučių)? g.gif Dar visa galva ant išaugimo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meddeina: 07 lapkričio 2014 - 22:30
QUOTE(pupkis @ 2014 11 07, 21:20)
mes šiemet pirkom (naujos kolekcijos) 18-24. Mūsų ūgis 6 mėn db apie 74 cm. Matavau abu dydžius, tai 12-18 pasirod4 dabar kaip tik tik, sudvejojau ar užteks visai žiemai, todėl paėmėm didesnį. Aišku, rankos ir pečiai skęsta, bet manau šiaip žiemai bus gerai, o ir kitai tikėtina, jog užteks jo  thumbup.gif
tik šių metų kolekcijos yra didintos. Visų ankstesnių mažintos.  drinks_cheers.gif Labas  4u.gif

Vat ir man 18 pasirode tik dabar tinkamas, tai galvoju 24 pasilikti g.gif


O kiek suprantu nemazinti yra visi kombiai, kur yra flysine medziaga viduje. Tad paklauskit ar yra flysiukas. Kiek teko dometis, tai pernai metu kolekcijos jau buvo su fysiuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2014 11 07, 21:20)
mes šiemet pirkom (naujos kolekcijos) 18-24. Mūsų ūgis 6 mėn db apie 74 cm. Matavau abu dydžius, tai 12-18 pasirod4 dabar kaip tik tik, sudvejojau ar užteks visai žiemai, todėl paėmėm didesnį. Aišku, rankos ir pečiai skęsta, bet manau šiaip žiemai bus gerai, o ir kitai tikėtina, jog užteks jo  thumbup.gif


Kaip skirtingai pasirodo, maniskiui 7 men 73 cm ugis tai 12-18 men kombis mums dabar dar su nemazu rezervu, per ziema tikrai pilnai uzteks smile.gif neisivaizduoju tokio vaiko 18-24 men kombyje, juk toks tinkamas dvimeciui vaikui,tai toks kudikis kaip maise.
Atsakyti