Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Vitalma @ 2014 10 24, 14:22)
O maniškio ūgis dabar 96cm., bet bijau, kad neskęstų su 4T doh.gif  Jei jau yra išaugimo funkcija, gal geriau 3T imti, a?  g.gif


As jusu vietoje imciau 4T, o augimo funkcija pasinauduociau veliau jeigu reiktu. wink.gif
Nes 3T su augimo funkcija gali ir pritrukti iki ziemos vidurio ar pabaigos, cia jeigu per ziema vaikas gerokai paaugtu, juk niekad nezinai sito... wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Chocolate_Lady @ 2014 10 25, 13:40)
As jusu vietoje imciau 4T, o augimo funkcija pasinauduociau veliau jeigu reiktu.  wink.gif
Nes 3T su augimo funkcija gali ir pritrukti iki ziemos vidurio ar pabaigos, cia jeigu per ziema vaikas gerokai paaugtu, juk niekad nezinai sito...  wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kur patartumet ieskoti parsisiuntimui Rope Tow II batuku? Tik dabar atsibudau kad pernyksciai per mazi, o jau greitai reikes auti, pradejau panikuoti doh.gif
Ziuriu cia turbot ne i ta temute pataikiau, bet gal vistiek pagelbesit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaEma: 27 spalio 2014 - 00:10
Mano panale ~94cm ugio...sausi bus 3metai
Rudenini columbia nesiojam 3T..man tai striukes rankoves galetu buti truputeli ilgesnes, kokiais 2-3cm, kelnes geros...o koki Bugi ziemai imti geriau?
Nepatinka kai rubai "kaba", bet kad mazas kombis butu irgi nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2014 10 30, 11:15)
Mano panale ~94cm ugio...sausi bus 3metai
Rudenini columbia nesiojam 3T..man tai striukes rankoves galetu buti truputeli ilgesnes, kokiais 2-3cm, kelnes geros...o koki Bugi ziemai imti geriau?
Nepatinka kai rubai "kaba", bet kad mazas kombis butu irgi nenoriu...


Mes budami panasaus ugio vietoj 3T pasirinkom 4T ir nesigailejom. Siulyciau kreiptis i pardaveja kuris turetu abu dydzius vietoje, tada lengviau butu apsispresti kuris gi dydis tinkamiausias jusu vaikui ar 3T ar 4T. Mes butent taip ir darem. wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano pupuliukui 5mėnesiai, ūgis 66cm. noriu žiemai nupirkti kombinezoną, bet dėl tų pamažinimų baisu su dydžiu prašauti.. kokį geriau imti 6-12months ar didesnį? Ačiū jei kas patarsite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2014 11 01, 23:43)
Sveikos 4u.gif Mano pupuliukui 5mėnesiai, ūgis 66cm. noriu žiemai nupirkti kombinezoną, bet dėl tų pamažinimų baisu su dydžiu prašauti.. kokį geriau imti 6-12months ar didesnį? Ačiū jei kas patarsite ax.gif


su jusu ugiu, tik 6-12men, jei dairotes ish nauju pukinuku, jie ne kiek nepamazinti; senenes kolkecijos Snuggly Bunny tikrai buvo pamazinti;
Papildyta:
QUOTE(Revla @ 2014 10 30, 11:15)
Mano panale ~94cm ugio...sausi bus 3metai
Rudenini columbia nesiojam 3T..man tai striukes rankoves galetu buti truputeli ilgesnes, kokiais 2-3cm, kelnes geros...o koki Bugi ziemai imti geriau?
Nepatinka kai rubai "kaba", bet kad mazas kombis butu irgi nenoriu...


jums sociai bus 3T, komfortishkai, kad neskestumet;
nes Buga setai, ypac naujos kolekcijos, tinkami ugiui nuo ~98cm; mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(linxmute @ 2014 10 20, 13:39)
aš niekaip nesuprantu kaip su 80 cm ūgiu galvojama imti 3T  g.gif ar čia dar kitiems metams jei karas užeitų?...  doh.gif


pritariu, 3T tinkami ugiui nuo ~88cm, vaikui ziauriai sunku butu judeti..smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Celeste @ 2014 09 23, 13:59)
Sveikos, ieskau columbia buga kombio bet nezinau i kuri dydi geriau dairytis. Mergina mano 95cm ugio,14,5kg. Tai mum cia 3T ar 4T reiketu? Noreciau kad uztektu dviems sezonams, bet ir nenoriu kad ir skestų. Kadangi kombius randu tik kituosecmiestuose, neturiu kaip pamatuot. Gal atsirastu kas turi 4T buga, ir dar ant vaiko panasaus ugio galetu parodyti?



tik 3T, jei pirksit Buga naujesnes kolekcijos smile.gif
dviem sezonams nereiketu labai svajoti/tiketis aprengti vaika, nes tuomet si sezona, vaikas negales pajudeti, koks kombiukas jam bus per didelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano vaikas 97 ūgio, pirkom 4T, tai tikrai ne per didelis ir abejoju ar kitai žiemai užteks. Tiesa mūsų ne buga modelis, bet šitas http://www.amazon.co...d/dp/B00DPGBUE6
Vaikui su 95 ūgiu taip drąsiai nesiūlyčiau 3T, nes praitą žiemą turėjom bugą būtent 3T (ūgis buvo 86-90 kažkur), šiais metais mums tikrai maža.
Atsakyti
QUOTE(egliauskaite @ 2014 11 03, 22:22)
Na mano vaikas 97 ūgio, pirkom 4T, tai tikrai ne per didelis ir abejoju ar kitai žiemai užteks. Tiesa mūsų ne buga modelis, bet šitas http://www.amazon.co...d/dp/B00DPGBUE6
Vaikui su 95 ūgiu taip drąsiai nesiūlyčiau 3T, nes praitą žiemą turėjom bugą būtent 3T (ūgis buvo 86-90 kažkur), šiais metais mums tikrai maža.



drasiai galiu siulyti, nes kalbu butent apie naujausio modelio Buga set'us arba Buga set'us su Omni-heat (2014-2015m.); jie visi - dydi atitinka ir labiau yra i didesne puse; mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip suprantu sie kombiai senesnes kolekcijos, tai jie bus pamazinti?
http://www.cozymole....mni-shield.html

dydziu pasirinkimas jau nedidelis, bet kaina nebloga. Mano pupulis 4 men 8 kg ir 68 cm, ar nebus mazas dydis 12? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2014 11 04, 22:30)
Sveikos, kaip suprantu sie kombiai senesnes kolekcijos, tai jie bus pamazinti?
http://www.cozymole....mni-shield.html

dydziu pasirinkimas jau nedidelis, bet kaina nebloga. Mano pupulis 4 men 8 kg ir 68 cm, ar nebus mazas dydis 12?  g.gif

Senesnes kolekcijos, pagal mane bus mazas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(analiza @ 2014 11 04, 16:24)
drasiai galiu siulyti, nes kalbu butent apie naujausio modelio Buga set'us arba Buga set'us su Omni-heat (2014-2015m.); jie visi - dydi atitinka ir labiau yra i didesne puse;  mirksiukas.gif

Patarkite 4u.gif
O kokį dydį man reiktų rintis iš šių jei 1,7m. pana dabar yra 79-80 cm ūgio ir labai smulkutė (8,3 kg). 4u.gif g.gif 12/18 mėn. ar geriau 18/24mėn.? g.gif žiūrinėju būtent Buga ir Buga Omni-heat.
Atsakyti