Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Ingusia31 @ 2014 10 19, 22:13)
Gi rasiau kad pavasari sieroje pirkau buga o nuoroda idejau naujausio modelio.
Taip pat situ kombiu buvo garantuotai ir 4/5 ir 6/6x dydzio nes pati uzsakinejau papigiai pries kaledas http://www.sierratra...-girls~p~6726d/
as tiek daug ju uzsakinejusi kad nelabai ir laiskuose randu tikslas nuorodas... nes visus metus juos gaudau ir perku savo ar draugu vaikams...

ok, gali buti, kadangi neseku visus metus tai nesigincysiu. mirksiukas.gif
O dabar ta nauja technologija Omni-heat geresne ir siltesne uz senesne Omni-tech? kuria dabar vertetu rinktis? g.gif
QUOTE(*Julija* @ 2014 10 19, 19:34)
koks skirtumas koks modelis ir kaip vadinasi. gi žiūrėkit į pašiltinimą ir viskas. kam patinka buga, ieškokit atitinkamai su pašiltinimu 150gr.  tongue.gif

O galit parasyt ar ikelti nuoroda, kuris modeliukas yra siltesnis uz Buga ar su pasiltinimu daugiau negu 150 gr?
QUOTE(Neringiux @ 2014 10 20, 05:12)
Atsiprasau, bet mamytes manau susizgribot per velai. Dabar zemom kainom nelabai ka rasit. Pries ziema kainos uzkeltos.

QUOTE(Ingusia31 @ 2014 10 20, 08:19)
AS pries kaledas pirkau kelis po 35 dolerius (didesniu butent dydziu), paskui pavasari rozinius tuos irgi labai panasia kaina apie 145 gavosi, nu sitas paskutinio modelio aiksu brangus buvo apie 50 doleriu ir iki Lietuvos trupuciuka virs 200 litu isejo. Bet vistiek dabar pirkti gali tik tas kas neturi kur pinigu deti. Asmeniskai as jau geriau rengciau paprastesniu nei moekciau virs 300 litu  4u.gif

Na as istikruju ir nesitikiu rasti pigiai, uz savo Buga irgi mokejau apie 300 Lt. Ir jis man patinka del savo savybiu, isskalbi – greit isdziusta, nesuslampa vaikui zaidziant sniege, o kai karsta ar i parduotuve tai gali tik striuke apsivilkti. Tai pasiziurejus i kaina kitu kombiu – Reima, Huppa tai kainos dar didesnes arba panasios.
Saunuoles tos mamytes, kurios moka medzioti prekes mazom kainom, bet kadangi nelabai zinau kur ieskotis, kokiu metu ir nelabai turiu tam laiko, tai tenka pirktis brangiau ir atsiliginti toms mamytems uz darba. wink.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 10 20, 14:39)
aš niekaip nesuprantu kaip su 80 cm ūgiu galvojama imti 3T  g.gif ar čia dar kitiems metams jei karas užeitų?...  doh.gif

kad buvo keletą komentuojančių mamų, kurios teigė, kad 3T tiktų tokiam ūgiui, tai ir kilo klausimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 10 20, 13:39)
aš niekaip nesuprantu kaip su 80 cm ūgiu galvojama imti 3T  g.gif ar čia dar kitiems metams jei karas užeitų?...  doh.gif


Na su 3T gal ir persistengta, bet buna ivairiai. 4u.gif Nepamirskime, kad kiekvienas vaikas skirtingas ir skiriasi kuno dalys. Daznai pas mergaites kojytes buna ilgesnes, o pas berniukus trumpesnes.
Is savo patirties kalbu, kai striuke tinka ir kazkiek atsargos yra, o kelnes jau trumpos, o pasirinkus didesni dydi - kelnes turi atsargos, bet striukyteje skesta. smile.gif Vat ir pasirink tinkama dydi, geriausias sprendimas - esant galimybei pasimatuot! thumbup.gif
Atsakyti
Aš pati prisiskaičiusi tokių patarimų esu savo dvimetei 3T užsakiusi kombinezoną, dar paskui labai nervinausi, kad ne 4T doh.gif Tai ką, teko pardavinėti. O patirties su Columbia jau ir mes nemažai prikaupę smile.gif ir su skirtingais modeliukais.
Atsakyti
Kazkada esu gavusi atsakyma is pardavejo is ebay, tai pavyko surasti uzrasuose, del Buga modeliuko, kuris be augimo funkcijos! Gal kuriai mamai ateityje pravers... mirksiukas.gif
Bet vistiek patariu - geriausiai matuotis. biggrin.gif
2T skirtas 86 iki 89 cm
3T skirtas 91 iki 96.5 cm
4T skirtas 99 iki 104 cm
Atsakyti
QUOTE(Chocolate_Lady @ 2014 10 20, 15:02)
ok, gali buti, kadangi neseku visus metus tai nesigincysiu.  mirksiukas.gif
O dabar ta nauja technologija Omni-heat geresne ir siltesne uz senesne Omni-tech? kuria dabar vertetu rinktis?  g.gif



smile.gif o kaip cia daba reiktu palyginti? nenesiojau pti ne vieno modeliuko, o is paciupinejimo tai man niekuom nesiskiria perdaug g.gif tik pamusalas su blizguciais biggrin.gif Siaip aisku zymiai pagerintas, daug tikslingu apsaugu ir patogumu ax.gif

Esu pirkusi kombi Columbios kurios striuke buvo 230gr siltinimo o kelnes 160, tai akivaizdziai striuke siltesne uz Bugas ir visu kitus su 160 4u.gif
Atsakyti
Laba,

gal galite pasakyti kur Kaune prekiauja? Idomu gyvai pamatyt, pasimatuoti.
Musu mazyliui du metukai, ugis 98, tvirtas vyrutis. Tai speju reiketu pirktis 4T.
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2014 10 21, 13:11)
Laba,

gal galite pasakyti kur Kaune prekiauja? Idomu gyvai pamatyt, pasimatuoti.
Musu mazyliui du metukai, ugis 98, tvirtas vyrutis. Tai speju reiketu pirktis 4T.

Taip, reiktu 4T.
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2014 10 21, 12:11)
Laba,

gal galite pasakyti kur Kaune prekiauja? Idomu gyvai pamatyt, pasimatuoti.
Musu mazyliui du metukai, ugis 98, tvirtas vyrutis. Tai speju reiketu pirktis 4T.


Tik tai 4T, mazesnio net negalvokite. wink.gif
Atsakyti
O maniškio ūgis dabar 96cm., bet bijau, kad neskęstų su 4T doh.gif Jei jau yra išaugimo funkcija, gal geriau 3T imti, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2014 10 24, 15:22)
O maniškio ūgis dabar 96cm., bet bijau, kad neskęstų su 4T doh.gif  Jei jau yra išaugimo funkcija, gal geriau 3T imti, a?  g.gif


Neiskreis tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2014 10 21, 12:11)
Laba,

gal galite pasakyti kur Kaune prekiauja? Idomu gyvai pamatyt, pasimatuoti.
Musu mazyliui du metukai, ugis 98, tvirtas vyrutis. Tai speju reiketu pirktis 4T.


as bent jau radau, jog greenbabydream.eu pardavinejamus kombius columbia galima pasimatuoti Kaune, paskambinus, pardavėja sakė galima pamatuoti atvažiuoti pas ja. pabandykite.
Atsakyti