Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Neringiux @ 2014 10 18, 19:01)
XXS- 4-5 metams.
XS- 6-7(6-6X)metams.


O pagal ugio lentele kaip skirstoma? Koki dydi rinktis nuo 112 cm ugio - XXS ar jau XS? Nes arciau ziemos gal jau reikes ir min 116 cm? Jau dabar, pagal metus, dukrai perku drabuzelius 5-6 m. (116 cm), nors jai dar tik 4 metukai. doh.gif
Ir dar...ieskojau internete, bet niekur neradau Buga set su XS ar XXS dydziais..tik iki 4T. Tai gal su XS ir XXS dydziais kitaip modeliukas vadinamas? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Chocolate_Lady @ 2014 10 19, 12:50)
O pagal ugio lentele kaip skirstoma? Koki dydi rinktis nuo 112 cm ugio - XXS ar jau XS? Nes arciau ziemos gal jau reikes ir min 116 cm? Jau dabar, pagal metus, dukrai perku drabuzelius 5-6 m. (116 cm), nors jai dar tik 4 metukai.  doh.gif
Ir dar...ieskojau internete, bet niekur neradau Buga set su XS ar XXS dydziais..tik iki 4T. Tai gal su XS ir XXS dydziais kitaip modeliukas vadinamas?  g.gif

Jeigu mergaite tokia auksta, imkit XS. Nors mano dukra xs columbia kombinzona nesiojo 6-7 metu. Dabar apskritai nematau dideliems vaikans kombinzonu,reikia atskirai pirkti striuke ir kelnes.
Atsakyti
sieroje pavasari pirkau buga kaip 4-5 ir duvo 6-6x ar kazkaip panasiai dydziai vadinosi... Amazone pirkau naujausia modeliuka XXS dydzio ir ten pat yra ir XS

http://www.amazon.co...d=ATVPDKIKX0DER

taip kad viskas yra tik reik ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki. 4u.gif gal galit patart kokia striuke kelnes ziureti Columbia mergaitei nesiojanciai 122-128 cm drabuzius. analogiska situacija dar tik 5 metai. o nesiojam 7meciu drabuzius. nelabai zinau kokius i kokius modeliukus orientuotis. aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2014 10 19, 12:36)
sieroje pavasari pirkau buga kaip 4-5 ir duvo 6-6x ar kazkaip panasiai dydziai vadinosi... Amazone pirkau naujausia modeliuka XXS dydzio ir ten pat yra ir XS

http://www.amazon.co...d=ATVPDKIKX0DER

taip kad viskas yra tik reik ieskoti  mirksiukas.gif


Na, kur nuoroda paraset i amazon.com, tai ten ne Buga set modelis, sita modeliuka tai as irgi maciau. 4u.gif Tai kaip suprantu, Buga set modeliukas baigiaisi ties 4T, o toliau tada eina kitoks kombio modelis... g.gif bent jau oficialus Columbia puslapis didesniu dydziu kaip 4T buga set irgi neduoda... 4u.gif
Atsakyti
koks skirtumas koks modelis ir kaip vadinasi. gi žiūrėkit į pašiltinimą ir viskas. kam patinka buga, ieškokit atitinkamai su pašiltinimu 150gr. tongue.gif
Atsakyti
Ar kas nors gali man paaiskinti kodel columbijos puslapiuose bent jau canada, usa,uk bugos komplektai dabar nurodyti su uzpildymu insulation 60g?????? Microtemp II.....
Atsakyti
QUOTE(Chocolate_Lady @ 2014 10 19, 20:31)
Na, kur nuoroda paraset i amazon.com, tai ten ne Buga set modelis, sita modeliuka tai as irgi maciau.  4u.gif Tai kaip suprantu, Buga set modeliukas baigiaisi ties 4T, o toliau tada eina kitoks kombio modelis...  g.gif bent jau oficialus Columbia puslapis didesniu dydziu kaip 4T buga set irgi neduoda... 4u.gif



Gi rasiau kad pavasari sieroje pirkau buga o nuoroda idejau naujausio modelio.
Taip pat situ kombiu buvo garantuotai ir 4/5 ir 6/6x dydzio nes pati uzsakinejau papigiai pries kaledas http://www.sierratra...-girls~p~6726d/
as tiek daug ju uzsakinejusi kad nelabai ir laiskuose randu tikslas nuorodas... nes visus metus juos gaudau ir perku savo ar draugu vaikams...
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2014 10 19, 13:36)
sieroje pavasari pirkau buga kaip 4-5 ir duvo 6-6x ar kazkaip panasiai dydziai vadinosi... Amazone pirkau naujausia modeliuka XXS dydzio ir ten pat yra ir XS

http://www.amazon.co...d=ATVPDKIKX0DER

taip kad viskas yra tik reik ieskoti  mirksiukas.gif

Jus teisi, vasara maciau XXS, XS kombinzonu, bet kainos zveriskos mano galva. Todel daugiau ju nebeseku, sukomplektavau savo vaikui kelnes ir striuke atskirai.

QUOTE(madam_pipi82 @ 2014 10 19, 16:28)
sveiki.  4u.gif  gal galit patart kokia striuke kelnes ziureti Columbia mergaitei nesiojanciai 122-128 cm drabuzius. analogiska situacija dar tik 5 metai. o nesiojam 7meciu drabuzius. nelabai zinau kokius i kokius modeliukus orientuotis. aciu uz pagalba 4u.gif  4u.gif

7 metu arba XS.
Atsiprasau, bet mamytes manau susizgribot per velai. Dabar zemom kainom nelabai ka rasit. Pries ziema kainos uzkeltos.
Atsakyti
AS pries kaledas pirkau kelis po 35 dolerius (didesniu butent dydziu), paskui pavasari rozinius tuos irgi labai panasia kaina apie 145 gavosi, nu sitas paskutinio modelio aiksu brangus buvo apie 50 doleriu ir iki Lietuvos trupuciuka virs 200 litu isejo. Bet vistiek dabar pirkti gali tik tas kas neturi kur pinigu deti. Asmeniskai as jau geriau rengciau paprastesniu nei moekciau virs 300 litu 4u.gif
Atsakyti
Na va, ilgai rinkausi ir perskaičius šią temą rašau savo įspūdžiuos po mano vaikiukui gauto siuntinio thumbup.gif Mano vaikinukas yra 1,6metukų, yra apie 80cm, tad galvojom kokį Columbia jam pirkti, ar 2T ar 3T ir surizikavus nupirkau 2T ir jis puikiai tinka thumbup.gif thumbup.gif yra dar Outgrow sistema, tad manau ir labai viliuosi gal ir kitą žiemą užteks g.gif labai labai patenkinta pirkiniu, medžiagytės superinės, kostiumėlis lengvas, ne storas, vaikas su juo jaučiais labai patogiai. Pirkom tokį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 10 20, 13:56)
Na va, ilgai rinkausi ir perskaičius šią temą rašau savo įspūdžiuos po mano vaikiukui gauto siuntinio thumbup.gif Mano vaikinukas yra 1,6metukų, yra apie 80cm, tad galvojom kokį Columbia jam pirkti, ar 2T ar 3T

aš niekaip nesuprantu kaip su 80 cm ūgiu galvojama imti 3T g.gif ar čia dar kitiems metams jei karas užeitų?... doh.gif
Atsakyti