Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Kiizu @ 2014 10 01, 17:15)
Man atrodo pirkit s ir m arba maza parduosit arba turesit ateiciai:) nes su greitu atsakymu tai abejoju...:)pati turejau tik combius ir batus


ačiū 4u.gif nupirko S jis, tai jei kas - liks broliui, vis tiek mėlynos spalvos doh.gif kaip už 35 usd ir delivery nekainuoja - labai puikus daiktas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turite pūkinių naujų kombinezonų 12 mėn. ir 18 mėn.? Domina tie, kur viduje yra flysiukas, 2014 m. kolekcija atrodo. Gal galite parašyti kokio ilgio jie yra?
Atsakyti
Mamos, reikia patarimo:) sausi gims mano leliukas. Nelabai susigaudau cia tuose kombiuose, bet pamacius viena skelbima- neatsispyriau. Su dydziu viskas ok, bet mane pradejo neraminti ar jis ne per plonas.. Tiesiog atrodo kaip mano plona rudenine striuke.. Raso, kad 100% poliesteris isoreje, 100% nylonas pamusalas, o viduje 40% plunksnu maisyta su 60% down (nzn kas tai yra).

Tai dabar sakykit, ar sausiui per saltas sitas reikalas? Aisku, suksiu vezime i pledukus ar vokeli, bet nu elementariai reikes pernesti vaika tarkim per kiema is masinos ir tt. - at nebus per salta? Gal paciupinejus atrodo plonas, bet uzsidejus buna labai silta ir jauku?
Papildyta:
QUOTE(Avituke @ 2014 10 07, 18:15)
Mamos, reikia patarimo:) sausi gims mano leliukas. Nelabai susigaudau cia tuose kombiuose, bet pamacius viena skelbima- neatsispyriau. Su dydziu viskas ok, bet mane pradejo neraminti ar jis ne per plonas.. Tiesiog atrodo kaip mano plona rudenine striuke.. Raso, kad 100% poliesteris isoreje, 100% nylonas pamusalas, o viduje 40% plunksnu maisyta su 60% down (nzn kas tai yra).

Tai dabar sakykit, ar sausiui per saltas sitas reikalas? Aisku, suksiu vezime i pledukus ar vokeli, bet nu elementariai reikes pernesti vaika tarkim per kiema is masinos ir tt. - at nebus per salta? Gal paciupinejus atrodo plonas, bet uzsidejus buna labai silta ir jauku?

Radau toki pat kombi kaip as pirkau. Gal lengviau bus padet:) nzn ka daryt- ar nesusals:s
Atsakyti
QUOTE(Avituke @ 2014 10 07, 19:18)
Mamos, reikia patarimo:) sausi gims mano leliukas. Nelabai susigaudau cia tuose kombiuose, bet pamacius viena skelbima- neatsispyriau. Su dydziu viskas ok, bet mane pradejo neraminti ar jis ne per plonas.. Tiesiog atrodo kaip mano plona rudenine striuke.. Raso, kad 100% poliesteris isoreje, 100% nylonas pamusalas, o viduje 40% plunksnu maisyta su 60% down (nzn kas tai yra).

Tai dabar sakykit, ar sausiui per saltas sitas reikalas? Aisku, suksiu vezime i pledukus ar vokeli, bet nu elementariai reikes pernesti vaika tarkim per kiema is masinos ir tt. - at nebus per salta? Gal paciupinejus atrodo plonas, bet uzsidejus buna labai silta ir jauku?
Papildyta:

Radau toki pat kombi kaip as pirkau. Gal lengviau bus padet:) nzn ka daryt- ar nesusals:s

Tikrai nesusals, greiciau perkais jei isuksit i pleduka ir vokeli. Mano pirmoji dukra augo su iprastu nestoru kombinzonu ir ziema nesusalo, parsivezdavau sukaitusia, o su pukiniu kombinzonu vaikas tikrai nesusals. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avituke @ 2014 10 07, 19:18)
Tai dabar sakykit, ar sausiui per saltas sitas reikalas? Aisku, suksiu vezime i pledukus ar vokeli, bet nu elementariai reikes pernesti vaika tarkim per kiema is masinos ir tt. - at nebus per salta? Gal paciupinejus atrodo plonas, bet uzsidejus buna labai silta ir jauku?
Papildyta:

Radau toki pat kombi kaip as pirkau. Gal lengviau bus padet:) nzn ka daryt- ar nesusals:s

jei pirkote dėvėtą, svarbu, kad nebūtų sukritę pūkai. Jei naują, tikrai šiltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avituke @ 2014 10 07, 18:18)

Radau toki pat kombi kaip as pirkau. Gal lengviau bus padet:) nzn ka daryt- ar nesusals:s

Tikrai nesušals, čia ir yra didžiausias jų privalumas jog nestori, lengvi ir tuo pačiu šilti. Aš net žiemą pietų miegą migdydavau kieme pleduką uždėjusi, tikrai nesušalo. smile.gif Tik kaip jau minėjo jei pirkote dėvėtą svarbu kad nebūtų pūkai sukritę ar išbyrėję. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu patarimo, kokio dydzio pirkti kombi leliukui, gimstanciam vasario pradzioj? galvoju ar pati maziausia, ar ta didesni 3-6 men?
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2014 10 10, 15:23)
Sveikos mamytes, noriu patarimo, kokio dydzio pirkti kombi leliukui, gimstanciam vasario pradzioj? galvoju ar pati maziausia, ar ta didesni 3-6 men?

Labai priklausys nuo vaiko ūgio. Jums to vokelio reiks keliems mėnesiams. Apytikslis vaiko ūgis: http://www.tevu-darz...orio-diagramos/ (standartiniams vaikams)
6 mėn Columbia skirti vaikams ūgiui iki 65 cm. Tai aš imčiau 3-6 mėn., nes 2 mėn vaiko ūgis būna apie 60.
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2014 10 10, 15:23)
Sveikos mamytes, noriu patarimo, kokio dydzio pirkti kombi leliukui, gimstanciam vasario pradzioj? galvoju ar pati maziausia, ar ta didesni 3-6 men?

imčiau 3-6 mėn.

gal kuri turite tokį Columbia kombinezoną?
user posted image
domina atsiliepimai.
Atsakyti
Laba, planuoju pirkti columbia vientisa kombinezona berniukui. Dabar ugis 78cm, yra 9men, sausi sueis metukai. Noreciau kad uztektu visai ziemai, galbut dar kovo menesiui. Kazin koki dydi reiketu rinktis? Kaip suprantu senesnes kolekcijos kombinezonai mazinti.
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif
Reikia jusu patarimo...
Du sezonus atnesiojom Buga set 4T dvieju daliu kombiuka. Darbar dukryte jau isaugo is jo ir galvoju vel pirktis kombiuka is Columbia. Tik iskylo klausimas...koks modeliukas (pavadinimas) eina po Buga set 4T? Noretusi, kad savo savybem ir siluma prilygtu Buga set, ir kaip ten toliau su dydziu? Siuo metu dukrytes ugis apie 112 cm, koki dydi rinktis? XXS ar XS, nes tik tokius randu dydzius po 4 T.
Is anksto dekui. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolate_Lady @ 2014 10 18, 11:51)
Sveikos mamytes,  4u.gif
Reikia jusu patarimo...
Du sezonus atnesiojom Buga set 4T dvieju daliu kombiuka. Darbar dukryte jau isaugo is jo ir galvoju vel pirktis kombiuka is Columbia. Tik iskylo klausimas...koks modeliukas (pavadinimas) eina po Buga set 4T? Noretusi, kad savo savybem ir siluma prilygtu Buga set, ir kaip ten toliau su dydziu? Siuo metu dukrytes ugis apie 112 cm, koki dydi rinktis? XXS ar XS, nes tik tokius randu dydzius po 4 T.
Is anksto dekui.  aciuks.gif

XXS- 4-5 metams.
XS- 6-7(6-6X)metams.
Atsakyti