Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Kiizu @ 2014 09 20, 00:09)
Merginos patarkit, Ar yra skirtumas tarp BUGOS 18-24 ir 2T neskaitant tai kad 18-24 pasirodo neturi outgrown...pagal ismatavimus kiek raso vienam skelbime supratau kad 2T kelnes ilgesnes ir striuke pora cm ilgesne bet siauresne BUGOS 2T.
Ar tikrai taip, nes mes 3 T paskesim dar ir va nezinau ka dbr daryt...

Mes pernai nesiojom buga 24men o dukterecia 18men,nei vienam augimo funkcijos nebuvo,kaip sake parduotuvej ji nuo 2t dydzio,o jau dabartiniuose modeliuose naujuose gali but ir mazesniuose. 24men nuo 2t skiriasi tuom kad 2t yra stambesniam vaikui,viska pllaciau. Dabar renkuosi vel tarp buga ir double flake. Bet tam double flake sake nera kvepavimo tos funkcijos tai gali vaikas labai prakaituot
Atsakyti
Mamos, ar sitam modeli yra ta outgrown funkcija? Ar tik petnesos pasiilgina lipuku pagalba? Pirksiu nematydama, betvman butinai norisi tos funkcijos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2014 09 25, 11:19)
Mamos, ar sitam modeli yra ta outgrown funkcija? Ar tik petnesos pasiilgina lipuku pagalba? Pirksiu nematydama, betvman butinai norisi tos funkcijos.
user posted image


sitam nera
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2014 09 23, 14:59)
Sveikos, ieskau columbia buga kombio bet nezinau i kuri dydi geriau dairytis. Mergina mano 95cm ugio,14,5kg. Tai mum cia 3T ar 4T reiketu? Noreciau kad uztektu dviems sezonams, bet ir nenoriu kad ir skestų. Kadangi kombius randu tik kituosecmiestuose, neturiu kaip pamatuot. Gal atsirastu kas turi 4T buga, ir dar ant vaiko panasaus ugio galetu parodyti?

Mano manymu, 3T striukė tokiam ūgiui bus didelė g.gif Nes kai buvo vaikas tokio amžiaus, 2T striukė kuo puikiausiai tiko, kelnės mažokos... Kalbu apie Buga Set modelį.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 09 25, 13:12)
Mano manymu, 3T striukė tokiam ūgiui bus didelė g.gif Nes kai buvo vaikas tokio amžiaus, 2T striukė kuo puikiausiai tiko, kelnės mažokos... Kalbu apie Buga Set modelį.

Na mano mergina dabar 96-98cm, tai jai 3T striukė pats tas, tik kelnės jau trumpokos. Todėl pasilikau 4t, striukė dar didoka, bet su 3T nerizikavau. Man iš viso atrodo, kad idealiausiai būtú striukė 3t, o kelnės 4t 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Positive*: 25 rugsėjo 2014 - 14:15
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 09 25, 13:12)
Mano manymu, 3T striukė tokiam ūgiui bus didelė g.gif Nes kai buvo vaikas tokio amžiaus, 2T striukė kuo puikiausiai tiko, kelnės mažokos... Kalbu apie Buga Set modelį.


Mum pagal ismatavimus 3T striukės rankovės jau trumpos ir kelnes daugmaz tik tik, imsiu tikrai 4T, dar iki ziemos paaugs, ir gal uzteks kitiems metams smile.gif
Atsakyti
Kaip visiem skiriasi...mes su 96 ugio buvom,4 T striuke buvo jau trumpa ir iki kaklo neuzsisegdavo o kelnes dar ir sia ziema geros net be pailginimo funkcijos...nors siaip mes standartiniai pagal visus dydzius....
Atsakyti
siam kombiui taiko papildoma -20 procentu. Kas dar neturite bandykite pirkti, nes kaina pusiau ikandama gaunas ir yra su augimo funkcija, dvipuse striuke (labai man patiko ypac maziems tepliukams) ir visu tu geruju savybiu audiniai
http://www.amazon.co...b...601&sr=1-32
Atsakyti
Na nusipirkom visgi 4T dydi, kelnes siektiek dar ilgokos, bet ant batu bus gerai, striuke dengia uzpakaliuka, rankoves irgi ciut ilgokos bet su lipukais reguliuojasi tai ant delniuku nekris. Bendras vaizdas labai geras, didokas bet per ziema pataps kaip tik smile.gif o su outgrown funkcija tikiuosi kad ir kitais metais panesiosim. 3T butu buves tik tik su 96cm ugiu ir 14,5kg.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 09 25, 13:12)
Mano manymu, 3T striukė tokiam ūgiui bus didelė g.gif Nes kai buvo vaikas tokio amžiaus, 2T striukė kuo puikiausiai tiko, kelnės mažokos... Kalbu apie Buga Set modelį.

Vaje doh.gif suklydau rašydama... perskaičiau 85 cm. doh.gif atsiprašau blush2.gif Jumns tuomet reiktų jau gal ir 4 T, mes panašaus ūgio turim 3T, dar nematau dabar, bet prieš pora mėnesių atrodė, kad bus geras kol reiks
Atsakyti
Sveikos, greito atsakymo reikia, nes vyras JAV kaip tik prekinasi. Nupirko dukrai S dydžio flysinį džemperį su užtrauktuku, dukra dabar 133 cm. ugio.
Pagal duotus Columbia dydžius jai kaip ir reikia S dydžio, bet prie paties megztuko prikabinta tipo 128 cm.ūgiui, kaip ten yra iš tikrųjų? Nes M dydis tipo jau 10-12 metų. Columbia esam turėję tik kombius. Ar kas esat turėję megztukus?

Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 10 01, 17:10)
Sveikos, greito atsakymo reikia, nes vyras JAV kaip tik prekinasi. Nupirko dukrai S dydžio flysinį džemperį su užtrauktuku, dukra dabar 133 cm. ugio.
Pagal duotus Columbia dydžius jai kaip ir reikia S dydžio, bet prie paties megztuko prikabinta tipo 128 cm.ūgiui, kaip ten yra iš tikrųjų? Nes M dydis tipo jau 10-12 metų. Columbia esam turėję tik kombius. Ar kas esat turėję megztukus?


Man atrodo pirkit s ir m arba maza parduosit arba turesit ateiciai:) nes su greitu atsakymu tai abejoju...:)pati turejau tik combius ir batus
Atsakyti