Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

vakar išsitraukiau 24men ir 2T bugas. vaikas 82, gal 83cm, ne esmė jau ten. tai abu kombiai dar dideli doh.gif . iki žiemos dar paaugs centimetrą kokį, dar batukai žieminiai, tai žeme nesivilks, bet ilgio užteks visai žiemai drąsiai. kaip 3T reiktų su tokiu ūgio nešioti neįsivaizduoju, kelnes kažkaip lankstyti ar kaip. 24mėn iš ilgio net ilgesnis šiek tiek. dabar dilemą sprendžiu, kurį pasilikti, kurį parduoti, 24mėn. kaip ir labiau patinka, bet neaugantis, o 2T augantis, bet kažkoks per ilgas dar biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Na va šiandien parduotuvėj 2T ir 3T pasimatavom. Tikrai niekaip 3T smile.gif tik 2T. Antrais metais to paties turbūt neužteks bet nerengsi maišu vaiko smile.gif

QUOTE(linxmute @ 2014 08 28, 09:07)
su 82 cm. ūgio į 3T nežiūrėčiau  schmoll.gif nebent norit nešioti 2 metus, bet šią žiemą labai vaiko jame ieškosit  biggrin.gif

Atsakyti
pirkau 2t, vaikas dabar 82 cm, tikrai didokas dar, bet as turiu toki itarima kad jis ir kitiems metams dar bus geras, nes kai pamatavau 18 men vientisa, tai tikrai dar ir siais metais panesiotume, bet jau per klyna mazas , o rankoves ir kojos atlenkus dar ir ilgokos.
Atsakyti
QUOTE(Cheri88 @ 2014 09 02, 17:20)
pirkau 2t, vaikas dabar 82 cm, tikrai didokas dar, bet as turiu toki itarima kad jis ir kitiems metams dar bus geras, nes kai pamatavau 18 men vientisa, tai tikrai dar ir siais metais panesiotume, bet jau per klyna mazas , o rankoves ir kojos atlenkus dar ir ilgokos.


Kaip gerai, kad perskaiciau 4u.gif nes jau buciau ieskojus 3T, o mes dabar esam tokio pacio ugio - 82/83 cm, tai sakot 2T pirkt ir nesukt galvos?
Mamytes per kokias tarpininkes ir kur geriausia pirkt tuos kombinezonus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 08 22, 18:39)
kuriuo metu geriausiai uzsakineti columbia kombinezona is jav? dar buna nuo rudens kazkokios didesnes nuolaidos iki ziemos?


smile.gif geriausiai pirti pavasari, arba po nauju metu. taip sakant ziemai pasibaigiant. likuciu galima rasti ~rugpjucio pradzioje-bet viska super greitai isperka 3ciosios salys smile.gif
Tad galima sakyti su labai gerom kainom pavelavot
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2014 09 04, 13:37)
Kaip gerai, kad perskaiciau  4u.gif nes jau buciau ieskojus 3T, o mes dabar esam tokio pacio ugio - 82/83 cm, tai sakot 2T pirkt ir nesukt galvos?
Mamytes per kokias tarpininkes ir kur geriausia pirkt tuos kombinezonus?  doh.gif


arba 24men, jų kelnės ilgesnės wink.gif. sakau kaip turinti 82cm ūgio pilietį ir tiek 24men, tiek 2T bugas.

nesvarbu per kurią tarpininkę, svarbu gerą kainą gauti smile.gif tik šiemet jos nebuvo ir turbūt nebebus. nuo pavasario stebiu, bet mažiau 50$ nebuvau radusi. per tarpininkes perkant kain dauginkit iš 4, nesvarbu kiek bakso kursas ir apytiksliai turėsite kainą litais. UK panaši situacija 45sv. daugumos, bet tarpininkavimas pigesnis, tai galutinis variantas panašus kaip ir iš jav gaunasi.

kas rasit pigiau, šaukit garsiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2014 09 04, 13:37)
Kaip gerai, kad perskaiciau  4u.gif


Kaip malonu tave pamatyt čia, Sol 4u.gif ir kokia didelė tavo dukrytė jau wub.gif

Ir man reik patarimo...Galvoju apie kokį nors columbia 2dalių kombiuką,..Vaikino ūgis 101, svoris kūdenos 14 kg tik...Vaikas ilgakojis, pakankamai judrus..Tai kokį man kombinezoną geriau pasirinkus, kad nebūt per trumpos kelnytės? ar yra modeliukų kurie būtų tokie nepernelyg platūs, nes vaikas aukšas lieknas, ir neretai tinkantys rūbukai pagal ūgį būna per platūs? Būčiau dėkinga patarusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 04 rugsėjo 2014 - 18:53
ir dar, gal kas turėjot Columbia Whirlinator žieminį kombinezoną? kokie atsiliepimai? Nes turėjau tik columbos pūkinuką, bet buvom juo patenkinti,kita vertus greit išaugom klynuko vietą...Pernai turėjom lassie kombį, bet nepatiko išpūstumas...Dar galvojau apie ką nors lenkiško, bet va radau tą Whirlinator modeliuką, patko man....bet norisi ir atsiliepimų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 09 04, 19:47)
Kaip malonu tave pamatyt čia, Sol  4u.gif ir kokia didelė tavo dukrytė jau  wub.gif

Ir man reik patarimo...Galvoju apie kokį nors columbia 2dalių kombiuką,..Vaikino ūgis 101, svoris kūdenos 14 kg tik...Vaikas ilgakojis, pakankamai judrus..Tai kokį man kombinezoną geriau pasirinkus, kad nebūt per trumpos  kelnytės? ar yra modeliukų kurie būtų tokie nepernelyg platūs, nes vaikas aukšas lieknas, ir neretai tinkantys rūbukai pagal ūgį būna per platūs?  Būčiau dėkinga patarusioms  4u.gif

Maniskis kudena 102 cm siemet nesios antra sezona 4T. Kelnes dar zeme velkasi. Su batais bus liux. Striuke irgi gera. Manau ir jusiskiui tiktu 4T.
Atsakyti
Sveikos, po daug metu prireike vel kombio smile.gif mums reikia 18 men dydzio. Radau su flysu viduje ir be jo... Komi geriau imti?
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 09 04, 19:47)
Ir man reik patarimo...Galvoju apie kokį nors columbia 2dalių kombiuką,..Vaikino ūgis 101, svoris kūdenos 14 kg tik...Vaikas ilgakojis, pakankamai judrus..Tai kokį man kombinezoną geriau pasirinkus, kad nebūt per trumpos  kelnytės? ar yra modeliukų kurie būtų tokie nepernelyg platūs, nes vaikas aukšas lieknas, ir neretai tinkantys rūbukai pagal ūgį būna per platūs?  Būčiau dėkinga patarusioms  4u.gif


Gal lengviau bus apsispresti...
Columbia 4T. Foto ugis 104cm. Realiai kelntytes uztektu ilgiau, nes dar yra galimybe lipdukais paregulioti ilgi, na o striuke tik tik, rankoves jau ant ribos.
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga000: 05 rugsėjo 2014 - 13:37
Ačiū labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti