Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

pas mus ant užtrauktuko dar viena etiketė prikabinta - va tokia
user posted image

jei aprašyme rašė, kad yra, reikia rasti ją vadinasi biggrin.gif

Atsakyti
Nea, nebuvo tokio prikabinto... Ir nera jokiu siuliu papildomu.. Na, zodziu... Isdure mane verysad.gif
Atsakyti
ech, neturėsiu dar kaip patikrinti, dar negautas kombiukas. bet kai gaus, pažiūrėsiu ir būtinai parašysiu temoj.
o jūs iš kokio miesto?

dabar dar pagalvojau, yra gi double flake ir panašūs reversible modeliai, ten irgi yra outgrow sistema, bet jei striukę galima nešioti iš abiejų pusių, tai ji kažkur paslėpta turi būti. gal ir pas jus taip? bet reversible modeliuką pačiupinėsiu tik spalio pradžioj kažkur.

Nagi, mamkos, kas dar columbia nešiojat, kur dar gali slėptis auganti dalis?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 18 rugpjūčio 2014 - 21:01
Bet butu gal prikabinta "outgrowing" etikete? Visa as ji isciupinejau... Net i columbia parasiau, bet kol jie atrasys,ziema ateis..
Atsakyti
dar isvakuumavau buga 18-24men,tai ner sistemos.bet ten gal dvieju metu senumo modelis. bet jei nera, tai jos nera. tik man dabar idomu kaip su reversible modeliais, jauciu irgi nebus, nors parasyta.
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 23:16)
dar isvakuumavau buga 18-24men,tai ner sistemos.bet ten gal dvieju metu senumo modelis. bet jei nera, tai jos nera. tik man dabar idomu kaip su reversible modeliais, jauciu irgi nebus, nors parasyta.

Nu bet eina jie persti... Kam tada rasyti aprasyme... Nukopino turbut ir imete aprasyma nesigilindami..
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 16, 07:52)
Labux, gal žinot kuri tarpininkė perka iš čia?

http://www.cozymole....s-buga-set.html



Ar gali buti, kad atsiuntimas 70 svaru? doh.gif Reikia man dviejų kombinezonu, tai vistiek gaunasi pigiau cia pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ypatinga @ 2014 08 19, 08:19)
Ar gali buti, kad atsiuntimas 70 svaru? doh.gif Reikia man dviejų kombinezonu, tai vistiek gaunasi pigiau cia pirkti g.gif


jei tiesiai į LT norit, tai gali. ieškokit, kas gali per UK atsiųsti arba siųskitės per tarpininkes, bus greičiausiai nemokamas UK ir persiuntimas į LT apie 2sv/kg, tai už du kombius bus kokie 5sv mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ypatinga @ 2014 08 19, 09:19)
Ar gali buti, kad atsiuntimas 70 svaru? doh.gif Reikia man dviejų kombinezonu, tai vistiek gaunasi pigiau cia pirkti g.gif

Kai isidedi 2 kombius, tai galima pasirinkti siuntima uz 10sv.
Atsakyti
Gal Klaipėdoje kas norėtų prisijungti prie pirkimo iš čia: http://www.cozymole.co.uk/ Pasidalintume siuntimo išlaidas smile.gif
Susirašome per až.
Atsakyti
QUOTE(Positive* @ 2014 08 19, 10:19)
Kai isidedi 2 kombius, tai galima pasirinkti siuntima uz 10sv.

Jau uzsakiau, dekui 4u.gif Dar ir brolio vaikui paėmiau, lauksiu dabar.
Atsakyti
Beieskodama pas mamytes savo mazajam pirkti pukinio kombiuko atkreipiau demesi i etiketes, jog vieni buna Made in Vietnam, o kiti Made in China g.gif. Sakykit zinoves ar jie kuo nors skiriasi, ar kinieciu gamybos nera kokia padielka ? g.gif
Atsakyti