Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 17:22)
viduje kelnių turi būti tokia kaip klostė susiųta. kai reikia prailginti, reikia atardyti tą siūlą ir prasiilgina smile.gif išverskit kelnes išvirkščias ir žiūrėkit.


kad visaip ziurejau, bet ner klostes... jei isardysiu siule, tai tiesiog pasileis man atrodo viskas.. ar tas siulas turi buti koks storesnis, matomesnis? nes dab tiesiog viskas atrodo kaip paprastai susiuta.. bijau ardyt.. jei pasileis man viskas?
va, kaip atrodo
user posted image
Atsakyti
aš jums dar kartą sakau - IŠVERSKITE kelnes. pilnai. ne apačią atlenkit, o išverskit vidų į išorę smile.gif matysit ryškiai mėlyną siūlą (na dažniausiai būna ryškiai mėlynas, gali būti ir kitos spalvos, bet ten aiškiai matosi, kas yra kur). ką jūs čia nufotkinot, tai neardykit, sugadinsit kelnes biggrin.gif
su striuke tas pats, ne atlenkit rankovę, o išverskit pilnai į išorę.

parašykit, ar radot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 18 rugpjūčio 2014 - 17:26
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 18:23)
aš jums dar kartą sakau - IŠVERSKITE kelnes. pilnai. ne apačią atlenkit, o išverskit vidų į išorę smile.gif matysit ryškiai mėlyną siūlą (na dažniausiai būna ryškiai mėlynas, gali būti ir kitos spalvos, bet ten aiškiai matosi, kas yra kur). ką jūs čia nufotkinot, tai neardykit, sugadinsit kelnes  biggrin.gif
su striuke tas pats, ne atlenkit rankovę, o išverskit pilnai į išorę.

parašykit, ar radot  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif
Tikiuosi nenuarde kelniu apacios biggrin.gif
Atsakyti
ne nu viskas čia ok. aš irgi kai pirmą kartą bugą čiupinėjau ir taip, ir anaip lanksčiau tą atvartą, irgi galvojau apgavo naglai ir neaugantį atsiuntė. ale po to logiškai pagalvojau, kad "purvasargis" ryškiai ne pagrindinė kelnių dalis ir ėjau ieškot toliau doh.gif biggrin.gif . dabar jau keliolika kombių dydžių ir modelių apčiupinėjus mandra jaučiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 13:32)
imkit 18-24, mažu dar ir kitiems metams atleidus kelnes užteks wink.gif kaip mano vyras sako - iš didelio neikšris, o vat į mažą neįgrūsi  biggrin.gif

matau jūs iš vilniaus, taigi kažkur pas jus ar tai akre, ar tai oze, yra columbia pardė, gal verta nuvažiuoti pasimatuoti?

nelabai maciau 18-24 dydi, arba 18 arba 24. vat del to didziausia dilema man, kuri jamt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrute1986 @ 2014 08 18, 18:23)
nelabai maciau 18-24 dydi, arba 18 arba 24. vat del to didziausia dilema man, kuri jamt g.gif


jei dydis žymimas vienu skaičumi, tai rašomas didesnis, t.y. jei rašoma 18, vadinasi yra 12-18 dydis, jei 24, vadinasi yra 18-24 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2014 08 17, 23:18)
Sveiki, gal galėtumėte patarti kokio dydžio kombinezoną imti 6 mėn vaikui? Bus maždaug 70 cm ūgio. Ar užtektų 12 months ar geriau 18 months? Ačiū smile.gif

Man irgi ta pati dilema, ziema bus 7-9 menesiu, kadangi turiu atlikusi 24 men kombi pirma galvojau gal uzlenkus rankas ir kojas tiktu, bet pamatavau tai siaubas nerasiu as ten savo vaiko smile.gif uztat galvoju ar daug kazin tas 18 men mazesnis. Jau beveik galvoju pirkti 12 men. Kazkaip visi raso kad mazinti, bet as nezinau mano mergina 2 metu ir 3 menesiu i 24 men pukini telpa lengvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 18:23)
aš jums dar kartą sakau - IŠVERSKITE kelnes. pilnai. ne apačią atlenkit, o išverskit vidų į išorę smile.gif matysit ryškiai mėlyną siūlą (na dažniausiai būna ryškiai mėlynas, gali būti ir kitos spalvos, bet ten aiškiai matosi, kas yra kur). ką jūs čia nufotkinot, tai neardykit, sugadinsit kelnes  biggrin.gif
su striuke tas pats, ne atlenkit rankovę, o išverskit pilnai į išorę.

parašykit, ar radot  biggrin.gif

isverciau. jau pries tai buvau issivertus, bet nera jokios dvigubos siules, jokio storesnio siulo...
user posted image
QUOTE(Neringiux @ 2014 08 18, 18:51)
doh.gif  lotuliukas.gif
Tikiuosi nenuarde kelniu apacios biggrin.gif

blink.gif
Atsakyti
labai atsišviečia, o kas ten per pirma siūlė? nepatingėjau ištraukti savo buga, gal ir kitoms padės, outgrow sistema atrodo taip:

user posted image]M[/URL]

user posted image]M[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 18 rugpjūčio 2014 - 20:19
nera pas mane tokiu sad.gif tai kaip cia dab iseina? aprasyme rase, kad pasiilgina, o tai kodel tada nesiilgina maniskis sad.gif zodziu, neuzteks visai ziemai verysad.gif
Atsakyti
iš sierra čia pirkot? buga? o yra prikabinta etiketė, kad outgrow system? gal koks senesnis modelis ir nėra jos? koks dydis pas jus? įdomu pasidarė smile.gif draugė 3T turi tokios spalvos ir modelio, prašysiuos apžiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 18, 21:37)
iš sierra čia pirkot? buga? o yra prikabinta etiketė, kad outgrow system? gal koks senesnis modelis ir nėra jos? koks dydis pas jus? įdomu pasidarė smile.gif draugė 3T turi tokios spalvos ir modelio, prašysiuos apžiūrėti smile.gif

Aga,is sierros va http://www.sierratra...calization=True
Ir specialiai ziurejau, kad butu ta sistema. Aprasyme raso, kad yra,o va atsiunte be...
Etiketeje neraso, apie ta sistema...
Dydis 18-24 month.
Labai nusivyliau is tiesu verysad.gif
Atsakyti