Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

sveiki. vis paskaitineju sia tema, nes esu susizavejusi skandinavisku stiliumi. kaip tik daremes remonta virtuveje ir norejau skandinavisko stiliaus virtuves. bet mano manymu gavosi ne skandinavisko, o gal provansisko.
carper diem rode plyteles, pagalvojau, kad gal musiskes kazkiek panasios.tai ikelsiu parodyt savo virtuve su tom plytelem. tik fotkinta su tel, tai ziauriai nekokybiska nuotrauka.
tik gailiausi, kad per daug dramblio kaulo spalvos, galejo baltesnes dureles but.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
truputis vaizdų 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveikos, labai daug grozio cia randu:) Visoms pagirimai, kurios isirenginejat namus siuo stiliumi...ir toms, kurios palaiko imesdamos foto ir patarimu, ideju 4u.gif
Gal patarsit ir man... planuojam isigyti lova. Gal turit minciu kokia daryti ar pirkti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 09, 11:49)
Sveikos, labai daug grozio cia randu:) Visoms pagirimai, kurios isirenginejat namus siuo stiliumi...ir toms, kurios palaiko imesdamos foto ir patarimu, ideju 4u.gif
Gal patarsit ir man... planuojam isigyti lova. Gal turit minciu kokia daryti ar pirkti... 4u.gif

Sunku patarti neisivaizduojant koks interjeras. Bet kokia biggrin.gif mes uzsakinesim medziaga traukta. Man patinka minkstos lovos, ne medines. Bet cia skonio reikalas. Visiskai.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 11, 17:23)
Sunku patarti neisivaizduojant koks interjeras. Bet kokia biggrin.gif mes uzsakinesim medziaga traukta. Man patinka minkstos lovos, ne medines. Bet cia skonio reikalas. Visiskai.


kol kas jokio interjero ner smile.gif nuziurejom http://www.ikea.com/...ucts/S69903148/ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 28, 16:02)

Mes antradieni kraustomes rolleyes.gif  gyvensim be virtuves, nuolat smirines meistrai aplink, bet baisiai spirgam jau biggrin.gif




Oh, kokios malonios permainos... Kokiam rajone kursitės?
Atsakyti
Aš supratau, kad noriu kažko panašaus į skandinavišką stilių, kai jau baiginėjom statybas. Fasadą kiek galėjau pritempiau prie skandinaviško, aišku mano supratimu skandinaviško. Labai gailiuos, kad nepasidarėm langų skirtukų. Į išieškotą, apgalvotą stilių nepretenduoju, jis toks paprastas daugiau.
QUOTE(ugga @ 2014 01 11, 19:31)
kol kas jokio interjero ner smile.gif nuziurejom http://www.ikea.com/...ucts/S69903148/  blush2.gif

Pas mus tokia pati smile.gif . Galima skaudžiai nusimušti koją, tai toks minusas. Tik turbūt visos kietos lovos tokios. Užtat smagi aukšta lovos atkaltė, turbūt ir nulėmus pasirinkimą.
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Pati labai megstu vintage stiliu, nors jis ir nera labai populiarus pas mus:) Bet sviesa tunelio gale matosi, nor ir letai bet po biski skinasi kelia ir pas mus:) Uztat visoms rekomenduoju apsilankyti www.cosyhome.lt . Ten tikrai galima surasti graziu ir vintage stiliaus, ir kitu idomesniu daiktu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo El Dorado: 13 sausio 2014 - 17:06
svikos ir sveiki 4u.gif krapstomes ir mes i sita puse po biski, ciut pataikydami, ciut ne biggrin.gif

virtuve/miegamasis ( biggrin.gif ) plintusu bereik ir laikas svetainei doh.gif

cia kol kas didziausias skausmas TV spintele unsure.gif lyg mazdaug ir isivaizduoju ko noriu... Tiesiog per visa sienele pvz 3 ilgu lentynu is masyvo lentu , ant virsutines TV, o toliau jau daikciukai kokiose dezese, kad nebutu atvirai... Tik reiktu vaizdu, nerandu pati nieko panasaus unsure.gif

gal uzmatet sprendimu TV laikymui , panasiu i mano norus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2014 01 12, 18:43)


Pas mus tokia pati  smile.gif . Galima skaudžiai nusimušti koją, tai toks minusas. Tik turbūt visos kietos lovos tokios. Užtat smagi aukšta lovos atkaltė, turbūt ir nulėmus pasirinkimą.

vyras nukalbejo... ir pirksimhttp://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/S39902937/ doh.gif tipo neturim ir taip kur daiktu pasidet....
Papildyta:
QUOTE(Biškis @ 2014 01 13, 18:43)
svikos ir sveiki  4u.gif krapstomes ir mes i sita puse po biski, ciut pataikydami, ciut ne  biggrin.gif

virtuve/miegamasis ( biggrin.gif ) plintusu bereik ir laikas svetainei  doh.gif

cia kol kas didziausias skausmas TV spintele  unsure.gif lyg mazdaug ir isivaizduoju ko noriu... Tiesiog per visa sienele pvz 3 ilgu lentynu is masyvo lentu , ant virsutines TV, o toliau jau daikciukai kokiose dezese, kad nebutu atvirai... Tik reiktu vaizdu, nerandu pati nieko panasaus  unsure.gif

gal uzmatet sprendimu TV laikymui , panasiu i mano norus  biggrin.gif


sakes lotuliukas.gif mano mintys:) ir as sita darysiu, bet palauksiu pora metu,kol vaikiukai paugs... drinks_cheers.gif lauksiu realiu foto... darysim kopi paste:) blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2014 01 11, 18:33)
Oh, kokios malonios permainos... Kokiam rajone kursitės?

Jau isikurem 4u.gif Pavilny.
Atsakyti