Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Jicky, kokia paskutine foto super! thumbup.gif

Man reik sugalvot lempas bernu kambariam, nieko nesugalvoju doh.gif jauciu baigsis paprastu cilindru trauktu medziaga.

Mes antradieni kraustomes rolleyes.gif gyvensim be virtuves, nuolat smirines meistrai aplink, bet baisiai spirgam jau biggrin.gif

Beje dabar jau man viskas visur patinka, kai susideliojo grindu apvadai, visur tapetai suklijuoti, zodziu viskas baigta thumbup.gif tik dar baldu, lempu ir visokiu smelkmiu truksta ir ilgai truks..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 28 gruodžio 2013 - 16:08
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 28, 16:02)
Jicky, kokia paskutine foto super! thumbup.gif

Man reik sugalvot lempas bernu kambariam, nieko nesugalvoju doh.gif  jauciu baigsis paprastu cilindru trauktu medziaga. 

man irgi patiko. net paklausiau vyro, kas galėtų taip išpjaustyt lentas. sako: aš galiu biggrin.gif

savo vyresnėliui į kambarį galvoju tokius kabint

user posted image

o į mažiaus gal kažką minkštesnio, vaikiškesnio.
tie cilindrai aptraukti medžiaga visai gerai į vaikų kambarius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jicky: 28 gruodžio 2013 - 16:28
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 22, 11:36)

Kaip išgauti tokį medžio paviršių kaip šito stalo? Aliejumi?
Bandžiau keletą nušveistų medinių daiktų tepti alyvuogių aliejumi, tai rezultatas nelabai koks gavosi... Dailūs liko tik seni mediniai rėmeliai, ten, matyt, medis labai kokybiškas buvo.
Laba diena, su tarpušvenčiu visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 28, 16:47)


ačiūsmile.gif ko noriu žinau ir tai artima skandinaviškam stiliui, tik nesinori vienų namų erdvių pasidėlioti vienaip, kitų kitaip - norisi vientisumo. tarkim tiek kiek žiūrėjau virtuvių sprendimų - man asmeniškai norisi visai kitokios, tad tokią ir rengsiu, tačiau koridoriai, gyvenamieji kambariai..labia panašūs, ko norėčiau;) tik labia daug dar neteko domėtis,todėl, kad atsiranda ir tas blaškymas:)
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiga: 28 gruodžio 2013 - 19:34
užmačiau vieno švediško buto interjere baltą spintąsmile.gif ką manote apie tokią sieninę spintą? (gaila near didesnės nuotraukos)
user posted image

svarstau apie tokią blokiniame name. Gal iš tiesų neverta iki pat lubų daryti slankiojančias duris (nors neaišku ar pavyzdyje lubos nėra labai aukštos), gal tokiu būdu galima sutaupyti vietos viršuje dar kažkam susidėti? tik dėčiau 1 plokštumoje veidrodį tonuotą (nes priešais langas su nuolat šviečiančia saule), ar neverta tonuoti?
iš kokios medžiagos, manote, tokios durys padarytos ar praktiška?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiktoo: 29 gruodžio 2013 - 16:29
Pas mus bus panasi spinta nuo lubu darem tokia gipsine nuleista siena, nes lubu aukstis neleidzia daryt spintos iki pat lubu(3 metrai) ,
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2013 12 29, 16:26)
svarstau apie tokią blokiniame name. Gal iš tiesų neverta iki pat lubų daryti slankiojančias duris (nors neaišku ar pavyzdyje lubos nėra labai aukštos), gal tokiu būdu galima sutaupyti vietos viršuje dar kažkam susidėti? tik dėčiau 1 plokštumoje veidrodį tonuotą (nes priešais langas su nuolat šviečiančia saule), ar neverta tonuoti?
iš kokios medžiagos, manote, tokios durys padarytos ar praktiška?

ar tos durys bus iki lubų, ar ne, vietos daiktams bus vienodai. svarbiausia, kaip viduj išnaudosit erdvę.
man asmeniškai tos slankiojančios spintų durys jau pabodęs reikalas. kiekvienam bute dabar tokias pamatysi, tai koridoriuj, tai miegamajam... bet kad patogu, tai sutinku. ypač jei vietos mažai smile.gif

o dėl veidrodžio, tai darykit, kaip jums patogu. jei tai bus vienintelis didelis veidrodis visame bute, žiūrėkit, kad priešais jį galėtumėt nevaržomai save visu ūgiu apžiūrėt, kad nebūtų lova prie pat pristumta... aš dar atkreipčiau dėmesį į tai, kad atsigulusi nematyčiau savęs veidrodyje. mane labai blaškytų.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzyte: 29 gruodžio 2013 - 17:35
QUOTE(Jicky @ 2013 12 29, 18:13)


ačiūsmile.gif

beje, gal kas matėte kur ir žinote kiek kainuotų tokia ale lentynėlė-atrama?
user posted image

gal matėtė kur ir kokią panašią spintelę prie lovos?
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 02, 21:27)
ačiūsmile.gif

beje, gal kas matėte kur ir žinote kiek kainuotų tokia ale lentynėlė-atrama?
user posted image

gal matėtė kur ir kokią panašią spintelę prie lovos?


http://www.ikea.com/.../bedroom/20656/ cia yra panasiu ir trokiu paciu kaip jusu paveiksleliuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 02 sausio 2014 - 21:05
[quote=Gendre,2014 01 02, 22:04]

ačiūsmile.gif
Atsakyti