Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Gricė @ 2013 12 21, 07:42)

Kur perkate plakatus?
Labas rytas  4u.gif

Etsy.com ieskokit 4u.gif labai visko daug ir idomaus galima rast.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 20, 23:49)
Dabar kai jau sudejo pas mus laiptus, duris, taip viskas gana kaimietiskai atrodo doh.gif
Ėi, taigi gerai bigsmile.gif Aš svajoju šiek tiek kaimietiškumo namuose įnešt. Man jauku, nenoriu šaltų namų.

O dėl plakatų, labai sutinku, ir man gražu. Dar planuoju daug nuotraukų visur prikabint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jicky: 21 gruodžio 2013 - 12:34
QUOTE(Jicky @ 2013 12 21, 13:33)
Ėi, taigi gerai  bigsmile.gif  Aš svajoju šiek tiek kaimietiškumo namuose įnešt. Man jauku, nenoriu šaltų namų.

O dėl plakatų, labai sutinku, ir man gražu. Dar planuoju daug nuotraukų visur prikabint smile.gif

Tai gal ir nieko. Bet kai viskas pradeda gult i savo vietas, kazkaip kitaip isivaizdavau. Aisku cia tik ta vadinama "drobe", kur jau deliosis paveikslai, baldai ir pan. Ai kazkaip kai svieciasi pabaiga, nerimas kankina doh.gif kad gal ta ir kita reikejo taip ar anaip daryt.


Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 21, 12:46)
Tai gal ir nieko. Bet kai viskas pradeda gult i savo vietas, kazkaip kitaip isivaizdavau. Aisku cia tik ta vadinama "drobe", kur jau deliosis paveikslai, baldai ir pan.  Ai kazkaip kai svieciasi pabaiga, nerimas kankina doh.gif kad gal ta ir kita reikejo taip ar anaip daryt.

Puikiai įsivaizduoju, ką turi omeny. Man lygiai tas pats, jau dabar gailiuosi dėl namo apdailos... Pas mus kol kas tik ji galutinai padaryta. Vienintelė mintis guodžia, kad kada nors persidarysim doh.gif
Vidus dar tik pradedamas įrenginėt. Nors jau ir dėl židinio vietos ir apskirtai dėl viso jo didelis galvos skausmas. Virtuvė išėjo per maža, nes šiek tiek mažinom patį namą, ir ji labiausiai nukentėjo. Dėl to sekė klausimas - gal kitoj vietoj ją reikia daryt... Ir įsivaizduoju, kad toliau bus tik daugiau tų abejonių: o gal taip, o gal kitaip reikėjo.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 21, 09:21)
Etsy.com ieskokit 4u.gif labai visko daug ir idomaus galima rast.

Ačiū.
Buvau primiršus, anksčiau vintage daiktus čia žiūrėdavau, na, tiesiog akims ir sielai pamalonint ax.gif Tada dar plakatai neaktualu buvo.
Atsakyti
Veidrodis virtuveje tarp spinteliu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 22 gruodžio 2013 - 10:41
Mano planuose siena bus dazyta juodai ir kreidelem primaliavota, pripaisyta receptai ir pan, taip pat buvo mintis imti baltas plyteles, nesti piesianciam zmogui kad paisytu fun paveiksliukus ir padegintu, kad valyti butu galima, sios minties neatsisakau dar, veidrodi norejau deti tarp stalo ir kabinamos spinteles, bet spinteles neliko, nebus ir veidrodzio.
O durys fainos 4u.gif
Atsakyti
nors šiek tiek namų įrengta, tačiau tai kas dar kuriama norisi paversti skandinaviško stiliaus:) bet esu paieškose..gal kas patarsite,pasidalinsite žiniomis, nuomonėmis:)
ar skiriasi modernus skandinaviškas stilius nuo klasikinio?
kokia būtų tipinė sieninė drabužių spinta (slankiojančių sistemų) pagal skandinavišką stilių?kaip su virtuvės interjetu (ypač mažose erdvėse)?

google išmeta daug versijų, bet jau pradėjau abejoti, kad tarp rezultatų vien tik skandinaviško stiliaus nuotraukos,todėl šiek tiek pasimečiau..

gal Vilniuje yra kokia įmonė,parduotuvė, kuri specializuojasi skandinaviškame stiliaus balduose, detalėse ir pan.?

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Uzsukdavau pas Jus prabegom, pasiziuredavau ir dingdavau, o dabar turiu prasyma, gal pas kuri (ia) yra like nuotrauku su virtuve, kur baldai butu is baltos plokstes, o stalvirsis hpl medzio imitacijos, ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 27 gruodžio 2013 - 19:12
user posted image

user posted image

daugiau sedmaisiu rasite cia: http://www.duefashio...m/shop/beanbags
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IndreLuk: 27 gruodžio 2013 - 19:37
QUOTE(Wiktoo @ 2013 12 27, 18:25)
nors šiek tiek namų įrengta, tačiau tai kas dar kuriama norisi paversti skandinaviško stiliaus:) bet esu paieškose..gal kas patarsite,pasidalinsite žiniomis..
gal Vilniuje yra kokia įmonė,parduotuvė, kuri specializuojasi skandinaviškame stiliaus balduose, detalėse ir pan.?

ačiū 4u.gif

Idomu, jai tarkim Jums labai labai patiks koks nors stiliaus sprendimas, kokia nors virtuve, baldas ar pan. ir Jus suzinosite, kad tai ne skandinavisko stiliaus, Jus tos minties atsisakysite?

Na cia tiesiog retorinis klausimas atsakymui i Jusu uzduotus klausimus. Man pasirode, kad Jus sugalvojote, kad Jusu namai bus skandinavisko stiliaus (nes gal jau cia madinga pasidare? g.gif ), bet nelabai suprantate, kas tai yra. Manau pirmiausia reikia tiesiog susidelioti galvoje, kokio busto norite, kokiu sienu, kokiu baldu, kokiu sprendimu, o po to ziureti, ar tai telpa i kokio nors stiliaus koncepcija. Namus reikia kurti ne stiliui, o sau, taip kaip Jums grazu. As pati jau isirengineju trecius namus ir visuomet stilius vyravo panasus, na gal finansai siuo metu maziau riboja nei anksciau ir galiu igyvendinti kitus, sprendimus nei anksciau, ir si karta gerokai daugiau laiko praleidau domedamasi interjero sprendimais. Reikia pradeti ziurinejant ivairius blogus intejero tematika, puikiu nuorodu galite rasti cia. Perverskite temas, jose ir nuotrauku ir nuorodu galite rasti daug.

Arba yra tiesiog kitas paprastesnis budas paprasyti dizainerio, kad irengtu Jums namus. Nei dometis, nei vargti tikrai nebereiks cool.gif

Del baldu ir interjero detaliu yra tokia parduotuve "Skandinviski intejerai", Domus galerijoje, ten galima visko rasti, jie prekiauja zinomu skandinavisku dizaino imoniu darbais. Jei taip tiesmukai Jums reikia. O siaip bobutes spinta ir sovietine sofkute aptraukta nauju audiniu puikiausiai tiks i skandinaviska interjera 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 27, 20:10)
Uzsukdavau pas Jus prabegom, pasiziuredavau ir dingdavau, o dabar turiu prasyma, gal pas kuri (ia) yra like nuotrauku su virtuve, kur baldai butu is baltos plokstes, o stalvirsis hpl medzio imitacijos, ACIU 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Google 4u.gif
Atsakyti
Vaikų kambariai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti