Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 18, 23:37)
Na pas mus tik ka sudejo, tai nzn kaip bus veliau g.gif
Nuolaida pritaike, butu buve brangiau, kaip supratau cia jiems didelis uzsakymas buvo tiek duru biggrin.gif dar pas juos medine metaliniu kolonu apdaila uzsakinejome, bet nieko daugiau. Bet kiek ieskojome, tai supratau, kad geros medines nestandartines durys apie 2000 mazdaug. Standartines neblogas medines galima ir apie koki 1000 rast, bet jei nestandartas, kaina is karto kyla. Zmones sneka, kad ir uz 300 galima surast medines duris, bet as nzn nzn...

biggrin.gif Nu vis tiek dabar jau paklausiu.. o kokio medžio jūsų medinės? Nes, jeigu jau kainas rašot, tai įdomu visa informacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 12 18, 23:21)
biggrin.gif  Nu vis tiek dabar jau paklausiu.. o kokio medžio jūsų medinės? Nes, jeigu jau kainas rašot, tai įdomu visa informacija ax.gif

Berods uosio, nesu visai tikra. Tikrai ne spygliuotis ir ne azuolas.
Atsakyti
Aš kiek užklausinėjau durų gamintojų standartinėms staktoms, tai už baltai dažytas uosio duris dauguma prašo ( su viskuo - varčia, stakta, apvadais) apie 1400 - 1700 Lt ir daugiau smile.gif
Man atrodo brangoka, bet kai pasižiūri, pvz. tos baltarusiškos ir pan., kur varčia su stakta apie 500 Lt kainuoja, tai užklausus, kokia galutinė kaina su apvadais, montavimu ir t.t., tai pasako, kad apie 1000 Lt išeina, o kokybė blink.gif tai jau gal geriau už 1400 Lt, bet normalias...
Bet kainos tai kosminės durų, link 2000 Lt jau tikrai tik ąžuolas turėtų kainuoti, o tiek už uosį nori daug kur.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 19, 10:10)
Aš kiek užklausinėjau durų gamintojų standartinėms staktoms, tai už baltai dažytas uosio duris dauguma prašo ( su viskuo - varčia, stakta, apvadais) apie 1400 - 1700 Lt ir daugiau smile.gif

Taigi vat... Kaina visur panasi. Pamenu musu dabartinio buto durys kainavo apie 1000, dar ir daugiau siek tiek, su viskuo. Azuolo faneruote, bet vidus tusciaviduris unsure.gif plius standartines, taigi stakta neuzdengia pilnai duru angos, tai viena puse be apvadu, o su apdaila paprasta, nzn, nepatinka man taip...
O dabar viska padare pagal duru angas, staktos platintos, vienose rusio duryse anga nesuformuota buvo, tai formavo medini rema su papildoma filingine dalimi virs duru, tikrai graziai padare. Plius duru dydziai skiriasi. Todel tikrai nemanau, kad kaina didziule. Tiesiog kokybisku mediniu masyvo duru normali vidutine kaina.
Atsakyti
Reik foto..nes pas mane toks netandartas kad net baisu, o ir kiekis gal 13, plius noriu ir su filingais hole varstomas darytis.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 12 19, 18:53)
Reik foto..nes pas mane  toks netandartas kad net baisu, o ir kiekis gal 13, plius noriu ir su filingais hole varstomas darytis.

Jei pagelbes biggrin.gif grazesniu neturiu..

user posted image

user posted image

Atsakyti
Vaizdu 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 19 gruodžio 2013 - 22:30
Isirengineju virtuve, bet niekaip nesugalvoju kaip , koki daryti apsaugini skyda virs plautuves, gartraukio g.gif o kaip jus darote? Stiklo , plyteliu ar koki? Virtuve bus balta, stalvirsis sviesaus medzio spalvos. Gal uzmatete idomiu sprendimu? Ka daro skandinavai ? Lyg palieka tik dazytas siena g.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2013 12 20, 01:33)
Isirengineju virtuve, bet niekaip nesugalvoju kaip , koki daryti apsaugini skyda virs plautuves, gartraukio  g.gif o kaip jus darote? Stiklo , plyteliu ar koki?  Virtuve bus balta, stalvirsis sviesaus medzio spalvos. Gal uzmatete idomiu sprendimu? Ka daro skandinavai ? Lyg palieka tik dazytas siena g.gif

Daro ivairiai. Ir stikla, ir metala, ir plyteles, ir palieka dazyta siena. Mes darysime stikla. Paprasciausia valyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2013 12 20, 00:33)
Isirengineju virtuve, bet niekaip nesugalvoju kaip , koki daryti apsaugini skyda virs plautuves, gartraukio  g.gif o kaip jus darote? Stiklo , plyteliu ar koki?  Virtuve bus balta, stalvirsis sviesaus medzio spalvos. Gal uzmatete idomiu sprendimu? Ka daro skandinavai ? Lyg palieka tik dazytas siena g.gif

Man tokiam šviesiam fone labai gražu tiesiog margos plytelės.
Gali būti pvz. ir balta/juoda ar balta/mėlyna, arba visai marga.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Dar gražu ir visai baltos plytelės
user posted image
user posted image


user posted image
Papildyta:
QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 16:02)

O kurios konkrečiai? ax.gif beicuotos? nes atrodo kaip dažytos, bet analogiškas pas juos puslapyje randu tik beicuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 20, 10:56)
Man tokiam šviesiam fone labai gražu tiesiog margos plytelės..

Aha, labai grazu 4u.gif pas mus bus tapetas. Bet toli grazu nestandartinis..

Dabar kai jau sudejo pas mus laiptus, duris, taip viskas gana kaimietiskai atrodo doh.gif net mano dukryte 3 metu sako, kaip kaime doh.gif (turi galvoj musu tevu sodyba), reiks su sienu dekoru, baldais ir lempom padirbet..

Radau nuotrauka is dabartinio buto tapetu tematika rolleyes.gif Grazus man sitie tapetai, bet nebedariau vaikisku tapetu vaikam...plakatu iremintu prikabinsiu.

Sena nutrauka.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 20 gruodžio 2013 - 23:52
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 20, 10:56)
Dar gražu ir visai baltos plytelės
user posted image

Kaip norėčiau kažko tokio, kur ant sienos kabo čia ax.gif
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 21, 00:49)
nebedariau vaikisku tapetu vaikam...plakatu iremintu prikabinsiu.

Kur perkate plakatus?
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti