Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Jicky @ 2013 12 12, 17:53)
Gal tokių dušo įrengimų esat užmačiusios?

Jei domina paprastas chromuotas, o ne juodas, tai ir hansgrohe turi tokiu.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 12, 18:34)
Jei domina paprastas chromuotas, o ne juodas, tai ir hansgrohe turi tokiu.
taigi vat, kad juodo noriu huh.gif
Atsakyti
O as noriu paklausti apie smeg saldytuvo praktiska naudojima? juk ten jis? as viskas patinka, juk vidus toks senovinis, rankena senovine..nes as ji vien del stiliaus imciau, zinoma pati didziausia, kaina aisku nedziugina.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 12 12, 19:43)
O as noriu paklausti apie smeg saldytuvo praktiska naudojima? juk ten jis? as viskas patinka, juk vidus toks senovinis, rankena senovine..nes as ji vien del stiliaus imciau, zinoma pati didziausia, kaina aisku nedziugina.

as kai ji 2metus naudojau, tai nusiskundimu jokiu neturejau jam smile.gif
bet jis daug elektros rijo..bet gal todel, kad jau baisiai senas buvo g.gif o kaip nauji kazi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 12 12, 15:47)
Aš pirmo aukšto sieninei drabužių spintai irgi noriu ažūrinių durų. Radau, kur gamina Kaune, bet kaina tokia šiaip sau biggrin.gif Dar baltos spalvos kaina būtų lyg ir nieko, bet jei dažyt norima spalva, tai dar beveik +40% nuo bazinės kainos wacko.gif Noriu tamsiai pilkos spalvos.

Bet man tokios gražios jos rolleyes.gif
user posted image

O kiek Medžio centre tokios durys kainuoja?

Mano niša 227,5 cm aukštis ir 165,5 cm plotis. Noriu dviejų paprastai atveriamų durų.

Mums reikia 4 vnt., tai kainuos su dažymu ir mechanizmu apie 2000 Lt, tik durys, be spintos vidaus.
Kainos Medžio centre
user posted image
Jeigu plotis 165 cm, tai dvi neišeis (plačiausios 59,4 cm), reiktų keturių durelių, tai reiktų imti aukštį 201,3 cm, o plotį 39,4 cm, tokių kaina 164x4=656 Lt.
Papildyta:
QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 15:47)
Nu va, pasirodau ir aš savo skandinaviško interjero interpretacijas smile.gif))
Tik šuo labai jau lindo į kadrą smile.gif

Gražūs ir jaukūs namai 4u.gif Labai patiko kilimas ir pagalvėlės, taip pat, kad virtuvėje atviros lentynos, vonios kambario graži pilka spalva ir miegamojo pilkumas gražus.
Papildyta:
QUOTE(Jicky @ 2013 12 12, 15:53)

Ačiū 4u.gif šitas variantas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 12, 16:12)
Mes prisipirkom tokiu "pliku" lempu is Zangra. Nejau taip greit perdega? Kodel?

Internetu pirkot? ar yra kur LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 12 gruodžio 2013 - 23:10
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 12, 23:20)
Jeigu plotis 165 cm, tai dvi neišeis (plačiausios 59,4 cm), reiktų keturių durelių, tai reiktų imti aukštį 201,3 cm, o plotį 39,4 cm, tokių kaina 164x4=656 Lt.

Gražios tos durelės, bet bėda ta, kad čia jau standartinio dydžio, pas mane jau yra niša, aukščio/pločio nebeišeina keisti, o ir viduj jau lentynos/stalčiai sumontuoti. Teks tuomet kitur užsisakyt.

Ir Senukuose tos pačios firmos dureles pardavinėja, bet ten medžio spalvos tik.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 12 12, 19:43)
O as noriu paklausti apie smeg saldytuvo praktiska naudojima? juk ten jis? as viskas patinka, juk vidus toks senovinis, rankena senovine..nes as ji vien del stiliaus imciau, zinoma pati didziausia, kaina aisku nedziugina.



sveiki, vienintelis minusas - jei sugenda, labai brangios detalės.
šiaip dėl kainos galiu rekomendutoi pažiūrėti www.vektrona.lt. Jie veža smeg'us naujus, bet su mechaniniais defektais. Aš savo paėmiau už 1800 LTL. Defektas toks, kad man reikėjo pirštu į jį bagsnoti,kad pamatyčiau (mini įlenkimas šone, kuris vistiek prie sienos).
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 13, 00:20)

Internetu pirkot? ar yra kur LT?

Internetu. Tik panasu, kad pas juos lemputes stikline dalis nenauja, nes tokios lyg apibraizytos. Speju i senas kaitrines lemputes dedamas halogeninis mechanizmas. Bet man tinka smile.gif ekologija smile.gif
Atsakyti
Pupeliukas- fainos betono grindys thumbup.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 12, 14:31)
Rašiau, kad panašiai po krosnele ir pati sugalvojau daryti, tai padariau ir foto, tik kokybė nekokia, vakare daryta prie vienos lempos smile.gif bet esmė bus aiški smile.gif

NEREALIOS PLYTELES-NUMIRIAU IS BALTO PAVYDO biggrin.gif labai smalsu bus pamatyti namucius

QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 16:47)
Nu va, pasirodau ir aš savo skandinaviško interjero interpretacijas smile.gif))
Tik šuo labai jau lindo į kadrą smile.gif

DABAR NUMIRIAU ANTRA KARTA- vonia-miegamasis - na be zodziu. LAbai labai viskas.
O del tu grindu norejau paklausti- ar cia koks psichologinis liudesys? ar laminato kokybe netenkina- ar tiesiog tai priespriesa skandinaviskam stiliui? (ta prasme kad nenaturalios) g.gif
Atsakyti
[quote=Blackout,2013 12 12, 16:47]
Nu va, pasirodau ir aš savo skandinaviško interjero interpretacijas smile.gif))
Tik šuo labai jau lindo į kadrą smile.gif

user posted image

Labai grazu viskas wub.gif wub.gif Ypac tos mazos lemputes virtuveje tokio skandinavisko cinkelio duoda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2013 12 13, 13:14)
Pupeliukas- fainos betono grindys  thumbup.gif
NEREALIOS PLYTELES-NUMIRIAU IS BALTO PAVYDO  biggrin.gif labai smalsu bus pamatyti namucius
DABAR NUMIRIAU ANTRA KARTA- vonia-miegamasis - na be zodziu. LAbai labai viskas.
O del tu grindu norejau paklausti- ar cia koks psichologinis liudesys? ar laminato kokybe netenkina- ar tiesiog tai priespriesa skandinaviskam stiliui? (ta prasme kad nenaturalios)  g.gif

Žinokite kokybė tikriausiai.
Nes visur kur gyvenau buvo medis. Jo ir priežiūra daug lengvesnė, nei laminato.
Čia valyk nors 3 kart 4 į dieną gerai nebus. O dar brokuotas laminatas pasitaikė, pardavėjas gražino pusė sumos. Tai įsivaizduojat man dvigubai labiau širdį skauda biggrin.gif
Bet jau pripratau. Šiaip jis gražus, tokie draugai "laminato skeptikai" biggrin.gif net nesuprato, kad čia ne medis biggrin.gif

O dėl Semg šaldytuvų, tai man jie super. Pasirinkom tokį, nes kažkada nuomavomės butą būtent su tokiu šaldytuvu. Tai jis toks talpus, kad šakės smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 17:47)
Nu va, pasirodau ir aš savo skandinaviško interjero interpretacijas smile.gif))

Niu jau vonia wub.gif . Pas mane irgi panašaus pilkumo ( ir labai praktiška). Irgi medžiu gyvint bandysiu. Ir veidrodžiai jau dabar žinau, kad bus apvalūs smile.gif .
Atsakyti