Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Rabambule @ 2014 04 04, 17:51)
Turiu beda su vonios tapetais, kur be domus galerijos galeciau rasti geru originaliu nordic style tapetu?  Ieskau sviesiame fone su su spalvotomis detalemis. I maza vonia noreciau juoda balta juostu, bet bijau kad galva nesisuktu. Iki puses bus baltos plyteles. Gal kokiu gamintoju vardu bet pasiulytumete blush2.gif

Yra tokie Duro tapetai. Kažkada jais prekiavo nedidelė įmonėlė, kurios net pavadinimo nepamenu. Nebrangūs ir dryžuotų tikrai turi (kaina rulono iki 100 Lt) biggrin.gif Mūsų senojo buto miegamasis jų tapetais buvo išklijuotas. Man jie labai patiko, nes nereikėjo net klijų - jau buvo sutepti klijais - merki į vandenį ir klijuoji ant sienos thumbup.gif Tikrai neseniai jų turėjo Rosenthal parduotuvė Domus galerijoje, bet jie atsivežę tik vieną jų katalogą, klasikiniai raštai, užklauskit, ar siųstų iš kitų katalogų.
Atsakyti
Aciu, o gal esate buve vonioje su dryzuotais ryskiais tapetais? Esu dielese abejonese nes kambariukas be lango, 6 kv. Kaip manote nesisuktu galva? Neturiu dar sviesos vonioje tai veztis rulona nelabai gausis, nes prietemoje nelabai kas paaiskes.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 04 05, 08:51)
Aciu, o gal esate buve vonioje su dryzuotais ryskiais tapetais? Esu dielese abejonese nes kambariukas be lango, 6 kv. Kaip manote nesisuktu galva? Neturiu dar sviesos vonioje tai veztis rulona nelabai gausis, nes prietemoje nelabai kas paaiskes.

Ne, nesu buvusi. Jei dryziai stambus, galva tikrai nesusisuks. Atvirai, tai as rizikuociau, juk plotas nedidelis, nebus sunku pakeisti, jei netiks. Guglej pabandykit paieskot vaizdu, gal bus lengviau isivaizduot. Siaip dryzuoti labiau country stilius, bet turetu graziai atrodyt..
Atsakyti
tai, kad tai labai individualu manau... mano mama pavyzdziui negali ziureti i visokius dryzuotus, rombuotus, jai sukasi galva, o va man ne biggrin.gif turejau romanetes, rombais, juodais - baltais, mamai net bloga buvo i juos paziurejus biggrin.gif
cia nuorodoje yra foto maza dryzuota patalpa
http://www.holidaybo...nd-graphic.html


QUOTE(Rabambule @ 2014 04 05, 09:51)
Aciu, o gal esate buve vonioje su dryzuotais ryskiais tapetais? Esu dielese abejonese nes kambariukas be lango, 6 kv. Kaip manote nesisuktu galva? Neturiu dar sviesos vonioje tai veztis rulona nelabai gausis, nes prietemoje nelabai kas paaiskes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luka*: 06 balandžio 2014 - 15:56
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2014 04 04, 16:56)
čia seilę varvinu, idėjas gaudau


Puikus puslapis! Ačiū! 4u.gif Tikrai įžvelgiau daug nuostabių idėjų!
Atsakyti
Merginos nuteiskite ar isteisinkite I 6 kv. Vonia cole&son wood tapetai, iki puses eis baltos vertikalios plyteles. Man nuobodu, bet gal akcentus juodus deti, nzn ar kaip miske nesijausi kai aplink medziai. Jausmas, kad visi sita tapeta renkasi..nzn nesu tikra..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 04 08, 21:15)
Merginos nuteiskite ar isteisinkite I 6 kv. Vonia cole&son wood tapetai, iki puses eis baltos vertikalios plyteles. Man nuobodu, bet gal akcentus juodus deti, nzn ar kaip miske nesijausi kai aplink medziai. Jausmas, kad visi sita tapeta renkasi..nzn nesu tikra..


Man tai sis tapetas asmeniskai geriau ziurisi didesneje patalpoje ir kaip akcentas, ant vienos ar keliu sienu...
Atsakyti


Rabambule, schmoll.gif man jaukumo juose truksta,jei apie vonios kambari.
Ar nesusispausit mazoj patalpoj su tais kamienais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 09 balandžio 2014 - 07:34
Ką manot, ar praktiška tokioj vietoj daryt kaitlentę? Ar nesitaškys viskas į kitą pusę? Šiaip atrodo pakankamai nemažai vietos iki krašto.. g.gif user posted image

Bet čia tai tragiškai mažai vietos palikta už kaitlentės.
user posted image

Ką jūs išvis manot apie tokį variantą?
Pas mus už tos kaitlentės šonu stovėtų indauja, bijau, kad nusitaškys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mifi: 09 balandžio 2014 - 09:09
QUOTE(Rabambule @ 2014 04 08, 20:15)
Merginos nuteiskite ar isteisinkite I 6 kv. Vonia cole&son wood tapetai, iki puses eis baltos vertikalios plyteles. Man nuobodu, bet gal akcentus juodus deti, nzn ar kaip miske nesijausi kai aplink medziai. Jausmas, kad visi sita tapeta renkasi..nzn nesu tikra..

user posted image

va mazos patalpos vaizdelis.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 04 08, 20:15)
Merginos nuteiskite ar isteisinkite I 6 kv. Vonia cole&son wood tapetai, iki puses eis baltos vertikalios plyteles. Man nuobodu, bet gal akcentus juodus deti, nzn ar kaip miske nesijausi kai aplink medziai. Jausmas, kad visi sita tapeta renkasi..nzn nesu tikra..

Nžn.. nuobodoka. Ir tikrai jis populiarus. Aš rinkčiausi geometrinį kokį geriau. Gal Hexagons iš to pačio cole&son..
Atsakyti
O čia prikolni vonios tapetai biggrin.gif

user posted image

dar šiek tiek vintažo vonios kambaryje
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 18 balandžio 2014 - 17:33