Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(*Juka* @ 2014 03 22, 09:15)
Labai graži virtuvė  smile.gif Kur kėdes pirkote? 4u.gif

Aš UK pirkau, tik LT vežejai man jas parvežė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 03 22, 09:23)
Aš UK pirkau, tik LT vežejai man jas parvežė wink.gif


iš kokio puslapio pirkote? ax.gif
Atsakyti
kiek ziurejau, tokiu kedziu pilna aliexpress.com

db uzkrito pavadinimas, bet ivedus Chair tikrai visokiu panasiu kedziu meta.
taip pat ir Ebay yra. cia kinietiskas produktas, bet labai labai thumbup.gif
Atsakyti
eufrozija,labai grazi jusu virtuve ,o jusu stala gal koks auksarankis pagamino?As mat ieskau kas man galetu padaryti nauja stalvirsi noreciau azuolo masyvo bet nelabai zinau kur kreiptis. 4u.gif
Atsakyti
sios kedes vadinasi EAMES... As taip pat siunciausi is UK, puslapiukas sis http://www.furnisho.co.uk
Atsakyti
QUOTE(luka* @ 2014 03 22, 11:50)
sios kedes vadinasi EAMES... As taip pat siunciausi is UK, puslapiukas sis http://www.furnisho.co.uk


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2014 03 22, 11:43)
eufrozija,labai grazi jusu virtuve ,o jusu stala gal koks auksarankis pagamino?As mat ieskau kas man galetu padaryti nauja stalvirsi noreciau azuolo masyvo bet nelabai zinau kur kreiptis. 4u.gif

Pas mus tik stalo kojos iš masyvo, stalviršis - ąžuolo faneruotė, bet puikiai laiko, jokių dėmių nuo karščio nelieka. Gamino Rumšiškių baldai.


QUOTE(luka* @ 2014 03 22, 11:50)
sios kedes vadinasi EAMES... As taip pat siunciausi is UK, puslapiukas sis http://www.furnisho.co.uk

Aš irgi iš čia pirkau smile.gif
Atsakyti
Nuostabi virtuve, liuks drinks_cheers.gif o kedziu nuoroda saugausi..
Papildyta:
Bet cia ne originalai? as labai noriu bubble chair,ziuriu cia kaina mazesne.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 03 22, 16:01)
Pas mus tik stalo kojos iš masyvo, stalviršis - ąžuolo faneruotė, bet puikiai laiko, jokių dėmių nuo karščio nelieka. Gamino Rumšiškių baldai.
Aš irgi iš čia pirkau smile.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 03 22, 22:47)
Nuostabi virtuve, liuks drinks_cheers.gif o kedziu nuoroda saugausi..
Papildyta:
Bet cia ne originalai? as labai noriu bubble chair,ziuriu cia kaina mazesne.

Ne originalai. Išvis net nežinau, kurio gamintojo skaitosi originalai g.gif Jos sukurtos prieš daugiau nei 60 metų ir dabar gamina daug kas. Firmos Vitra tokios kėdės brangios, virš 1000 Lt viena kainuoja, yra ir dar brangesnių.

O iš Furnisho tai tikrai gera kokybė, mes antrus metus naudojam intensyviai, puikiai išsilaikiusios.
Atsakyti
sutinku, ir butinai jeigu tik reiks imsime is sios svetaines, taciau del bubble prisiskaiciau kad ne orginalai skyla, bloga tos grandines padetis, netaip gerai sedeti.
Labai vargstu su vonios plytelemis, noriu tik iki puses sienos aukstu plyteliu su filingais. Labai noriu dazytu auksciau sienu ir vietoje keramikos dekoru (kantavimo) deti kokybiska sutankinta putplasti, bijau prisizaist. Uzsienyje pilna tokiu pvz, o pas mus - visos sienos klijuotos plytomis, apie putplasti net nekalbu.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 03 23, 09:50)
sutinku, ir butinai jeigu tik reiks imsime is sios svetaines, taciau del bubble prisiskaiciau kad ne orginalai skyla, bloga tos grandines padetis, netaip gerai sedeti.
Labai vargstu su vonios plytelemis, noriu tik iki puses sienos aukstu plyteliu su filingais. Labai noriu dazytu auksciau sienu ir vietoje keramikos dekoru (kantavimo) deti kokybiska sutankinta putplasti, bijau prisizaist. Uzsienyje pilna tokiu pvz, o pas mus - visos sienos klijuotos plytomis, apie putplasti net nekalbu.


Mes kaip tik vakar su dizainere diskutavom apie vonia, tai pateike vizualizacija - su putplascio apvadais ir medinem grindim, plyteliu labai labai minimaliai. As truputi bijau, bet uztikrino, kad tikrai nieko neatsitiks. Vyras biski pries, bet manau kad perkalbesiu ir darysim taip kaip dizainere siulo
Atsakyti