Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

sveikos,

pries kelis menesius isirengem darbo kambary, kazkaip najuciom visa antra auksta pasukom i lengva skandinaviska stiliu(plius minus),dabar atejo laikas issirinkti langu ruba, nes langas pietinis, bet nebeisivaizduoju kas cia tiktu.. romaneciu nemegstu, uzuolaidos netelpa, roleta planuoju deti, bet tik kazkoki nepastebima, grynai del kambario uztamsinimo. bet noriu kazkokiu uzuolaideliu ar kazko.
gal turit pavyzdziu?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyrika: 18 kovo 2014 - 09:15
lyrika, kur kėdes pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2014 03 18, 11:19)
lyrika, kur kėdes pirkot? 4u.gif


pagal skelbima, nes SBA jau nebeturejo.. pirkom is SM labai mazai naudotas smile.gif
superiens kedes, nerealiai patogios, negadina mediniu grindu ir siaip man jos labai labai.
ka del uzuolaidu?
ar nebutu durnai, jei butu sviesus roletas ir dienine uzuolaida kokia visai lygi, balta, parista sonuose?
Atsakyti
Lyrika o nenorite mediniu zaliuziu, arba pliusuotu zaliuziu, ju buna iv. spalvu ir patogios... kazkaip cia uzuolaidos nelabai isivaizduoju, nes ir daiktai trukdys joms judeti.
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 03 18, 09:14)
dabar atejo laikas issirinkti langu ruba
aš siūlyčiau medinę žaliuzę. dieninė užuolaida ir roletas man nekoks derinys, nesirinkčiau tokio niekur.
Atsakyti
Pritariu medinem zaliuzem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 03 18, 09:14)
sveikos,

pries kelis menesius isirengem darbo kambary, kazkaip najuciom visa antra auksta pasukom i lengva skandinaviska stiliu(plius minus),dabar atejo laikas issirinkti langu ruba, nes langas pietinis, bet nebeisivaizduoju kas cia tiktu.. romaneciu nemegstu, uzuolaidos netelpa, roleta planuoju deti, bet tik kazkoki nepastebima, grynai del kambario uztamsinimo. bet noriu kazkokiu uzuolaideliu ar kazko.
gal turit pavyzdziu?




Gražus darbo kambarys wub.gif O šitos kėdės tai labai čia tinka thumbup.gif Mes jau porą metų tokias tik juodas ir be porankių turim virtuvėje. Labai patogios.

O kur pirkot/gaminotės tokią lentą ant sienos? Norėčiau tokios į vaikų kambarį smile.gif

O dėl langų uždengimo pritariu nuomonei dėl medinių arba plisuotų žaliuzių drinks_cheers.gif Tas plisuotas žaliuzes esu mačiusi, tai man gražiai žiūrisi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 19 kovo 2014 - 08:14
Lyrika ( o gal ir kuri kita turit??? ), stalciu bloku patenkinta, gerai traukliojasi?
Atsakyti
aciu labai visom uz atsakyma, gal turit foto su tom zaliuzem? nezinau ar tiksliai isivaizduoju apie ka kalbat. o pliusuotos tai cia kokios?

del lentos, tai as pati pirkau is senuku dazus, skirtus mokyklinem lentom ir daziau, paskui tik uzklijavau remeli.

del kedziu, tai tikrai jos labai patogios, ir nesaltos, ir medinem grindim nieko nedaro smile.gif

del stalciu, tai vazineja puikiai, labai patinka, dar viena toki bloka planuojam pirkti.
Papildyta:
pagooglinau del mediniu zaliuziu, geras! nu super cia tiktu, lb lb aciu, paciai kazkaip nekilo tokia mintis, o tie roletai man irgi nelabai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 03 21, 20:19)
del lentos, tai as pati pirkau is senuku dazus, skirtus mokyklinem lentom ir daziau, paskui tik uzklijavau remeli.

del kedziu, tai tikrai jos labai patogios, ir nesaltos, ir medinem grindim nieko nedaro smile.gif

del stalciu, tai vazineja puikiai, labai patinka, dar viena toki bloka planuojam pirkti.

Aš jau irgi nusprendžiau pirkt tuos dažus, internete radau info, kas kaip dažė smile.gif O kokia pačią plokštę pirkai? Ir ar kaip nors pašiaušei paviršių ar tiesiai dažei?

Aš irgi savo kėdes parodysiu smile.gif Noriu dar iš tos serijos supamą kėdę nusipirkti, labai man gražios jos.
user posted image

Ikea tokį stalą su stalčių bloku pas dukrą pirkom, viskas super. Pagal tokią kainą, tai net per daug kokybiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 03 21, 22:16)
Aš jau irgi nusprendžiau pirkt tuos dažus, internete radau info, kas kaip dažė smile.gif O kokia pačią plokštę pirkai? Ir ar kaip nors pašiaušei paviršių ar tiesiai dažei?

Aš irgi savo kėdes parodysiu smile.gif Noriu dar iš tos serijos supamą kėdę nusipirkti, labai man gražios jos.
user posted image

Ikea tokį stalą su stalčių bloku pas dukrą pirkom, viskas super. Pagal tokią kainą, tai net per daug kokybiška thumbup.gif


nerealiai grazios kedes ir visa virtuve 4u.gif

daziau tiesiog ant sienos, tie dazai tokie labai "macnus", nieko nesiausiau, nieko nedariau papildomai. tik siaubingai smirdejo kuri laika, tas patariu dazyt tada, kai bus galima pilnai liakyt atvirus langus. as daziau prie minus 15 blink.gif bet vis tiek para laiko atidarius langus buvau, kitaip butume isgriuve visi doh.gif
jo, ikejos sitie stalai ir stalciai pranoko lukescius, maniua, kad greit susibraizys ar kas nutiks, bet jau 4men, o viskas kaip kad vakar pirkta.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 03 21, 21:16)
Aš jau irgi nusprendžiau pirkt tuos dažus, internete radau info, kas kaip dažė smile.gif O kokia pačią plokštę pirkai? Ir ar kaip nors pašiaušei paviršių ar tiesiai dažei?

Aš irgi savo kėdes parodysiu smile.gif Noriu dar iš tos serijos supamą kėdę nusipirkti, labai man gražios jos.

Ikea tokį stalą su stalčių bloku pas dukrą pirkom, viskas super. Pagal tokią kainą, tai net per daug kokybiška thumbup.gif


Labai graži virtuvė smile.gif Kur kėdes pirkote? 4u.gif
Atsakyti