Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Rabambule @ 2014 02 18, 19:55)


Kas parekomenduotumet kur grindis medines ziureti? buvom tik pakruojo parkete.

O jus tik Vilniuje ziurejot? Pakruojo rajone, yra Sigutenu kaime nemaza gamykla (beda ta, kad jie i skandinavija eksportuoja beveik viska ir neturi jokiu, man zinomu, parduotuviu Lietuvoje..) Bet labai lanksciai ir kokybiskai dirba. Uz pakruojo parketa, mano nuomone, dirba pazangiau mirksiukas.gif
Beje, kas perkat didesni kieki ar norit sutaupyti, tai kainos zymiai mazesnes perkant tiesiai is gamintojo- sakau is savo patirties, nes ieskant parketo apvaziavom puse Lietuvos pardaveju ir gamintoju mirksiukas.gif

O spalvos ir atspalviai padaromos alyvuojant, taip kad parketo gamintojas tam itakos neturi, Svarbu, kad butu kuo tiksliau ispjautos geometriskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 21, 00:53)

Beje, kas perkat didesni kieki ar norit sutaupyti,  tai kainos zymiai mazesnes perkant tiesiai is gamintojo- sakau is savo patirties, nes ieskant parketo apvaziavom puse Lietuvos pardaveju ir gamintoju  mirksiukas.gif
Gal išduosit, pas kokius gamintojus pirkot parketą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 21, 00:53)
O jus tik Vilniuje ziurejot? Pakruojo rajone, yra Sigutenu kaime nemaza gamykla (beda ta, kad jie i skandinavija eksportuoja beveik viska ir neturi jokiu, man zinomu, parduotuviu Lietuvoje..)  Bet labai lanksciai ir kokybiskai dirba. Uz pakruojo parketa, mano nuomone,  dirba pazangiau  mirksiukas.gif 
Beje, kas perkat didesni kieki ar norit sutaupyti,  tai kainos zymiai mazesnes perkant tiesiai is gamintojo- sakau is savo patirties, nes ieskant parketo apvaziavom puse Lietuvos pardaveju ir gamintoju  mirksiukas.gif
O spalvos ir atspalviai padaromos alyvuojant, taip kad parketo gamintojas tam itakos neturi, Svarbu, kad butu kuo tiksliau ispjautos geometriskai  mirksiukas.gif

taip, zinoma mum labai aktuali kaina, nes ploto daug, taciau is nezinojimo, neturejimo laiko jau zinau kad permokesim:) todel ir klausiu jusu, parasau per AZ pasidalinti kontaktais. Man skandinavikas stilius siejasi ir su sakomis ir su kinvarpomis ir visais sendinimais, todel staki produkcija suzavejo, bet zinoma neciupinejau dar, patraukliai pristato viska.


Papildyta:
http://parketogamyba.lt/
sita??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erkala)

O mums Medzio Stiliuje nepatiko labai aptarnavimas ir kaina ju auxta.Paprasem laiptus paskaiciuot,tai patys turejom skambinti,prasyti, o jie mums-"kaip mums ta posuki paskaiiuoti?"Tai jus specai,jus ir pasakykit.
Papildyta:

Laukiam daugiau foto ir is jusu vonios su super tapetu smile.gif

Aptarnavimas, tiesa, ne kazin koks pas juos. O kaina derinama manau. Mes daug visko pas juos darem.

Nuotraukas esu rodziusi, nebesinori 4u.gif
Atsakyti

Mes labai daug sugaisom su grindim doh.gif is pradziu norejom parketlenciu- susiradom kokias 8 parduotuves, nuvaziavom paziuret- labai nusivylem kaina ir kiek ten to medzio gero tera.. Tai galiausiai dar karta apsisniukstinejom parketo kainas parduotuvese ir pas gamintojus ir susidesim azuolo parketa ir net pigiau, nei parketlentes lotuliukas.gif labai dziaugiuosi thumbup.gif
Kur pirkom parketa, tai buvo ir su kirvarpom , mums net rode patalpa tuo parketu su kirvarpom isdeta, buvom susimaste ar tokio tik neimti thumbup.gif bet jie skaito kaip broka, todel jis labai pigus (pliusas), bet todel buna ir iskritusiu sakeliu (jas reikia paspakliuoti). Jei nebrokuotas parketas- spakliuoti nereikia praktiskai, nes jis lygut lygutelis mirksiukas.gif
Ir man patarimas- butinai derekites, kitur nesideri- atseit, azuolas turi but brangus, bet kitur labai liuks kaina galima sudereti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 21, 23:07)


Kur pirkote, jei ne paslaptis? smile.gif Ant lagių dėsit ar kaip kitaip? Labai noriu medinių grindų, bet MB sako, kad jos labai pažemins kambarį...
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 21, 23:07)
Mes labai daug sugaisom su grindim doh.gif  is pradziu norejom parketlenciu- susiradom kokias 8 parduotuves,  nuvaziavom paziuret- labai nusivylem kaina ir kiek ten to medzio gero tera.. Tai galiausiai dar karta apsisniukstinejom parketo kainas parduotuvese ir pas gamintojus ir  susidesim azuolo parketa ir net pigiau, nei parketlentes  lotuliukas.gif labai dziaugiuosi  thumbup.gif
Kur pirkom parketa, tai buvo ir su kirvarpom , mums net rode patalpa tuo parketu su kirvarpom isdeta, buvom susimaste ar tokio tik neimti  thumbup.gif  bet jie skaito kaip broka, todel jis labai pigus (pliusas), bet todel buna ir iskritusiu sakeliu (jas reikia paspakliuoti). Jei nebrokuotas parketas- spakliuoti nereikia praktiskai, nes jis lygut lygutelis  mirksiukas.gif
Ir man patarimas- butinai derekites, kitur nesideri- atseit, azuolas turi but brangus, bet kitur labai liuks kaina galima sudereti  thumbup.gif
Mes is vitula pirkom/dejom azuola alyvuota.super kainos ir kokybe bei aptarnavimas.Kitu mesitru lb geru turim.
Derybu tai joa-mes daug ka Domus galerijoje pirkom,nes nusiderejau lb geras kainas.Gal kam reikia pagalbos sakykit.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 02 18, 19:29)
Klausimas - voniose klijuojate grindims plyteles? jokios kitos alternatyvos? kokios pardes daugiausiai demesio prikauste del idomiu plyteliu?
radau betonines plyteles holo grindims, bet nera kainos..gal esate kur mate? bet manau cia kaina bus is kosmo operos..
http://ivanka.hu/products/flaster

Pas mane nebus daug tapetu, bet kur bus norisi - idomiu, gal kiek ir brangesniu..jus rasote pavadinimus, kurie pvz. man nieko nesako, neismanau to..sakykite gal yra pardes kuriose butu tapetai vien skandinaviska stilistika, arba tokios pardes, kuriose butu idomus, nebutinai neikandami, vertinamu dizaineriu, brandu tapetai..as visada renkuosi tik ar man grazu ar ne, nesirenku pagal varda, bet kartais norisi tam tikru dalyku su tam tikra istorija..


Lb original,bet po kiek laiko gali nusibosti.
Man plyteles uztruko ilgiausiai...derejausi,deliojausi,rinkausi persirinkau....kosmosas.Taippat veziausi namo-mindziojau ziurejau kaip purvinais biggrin.gif Gerai kad turiu kantru supratinga vyra lotuliukas.gif
Galiausiai pirkome Domus galerijoje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 16:05)
Milijonas bučinių wink.gif)

Gal kas siuntesi?
Beje,nerodo jusu namu foto verysad.gif
Atsakyti
Jau neatseku temoje, ar kas daretes lubu, langu apvadus? as turiu tik dvi firmas aplekusi, pirmas ispudis - kainos geros, bet dabar ziuriu - nera cia pigu labai g.gif kas susidurete parasykite i AZ kokio dydzio turite, kiek mokejote. aciu.
Atsakyti
O man aktualu gal kas daretes aukstesnius tuos ~10-12cm aukscio grindu apvadus, kokios kainos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 02 17, 14:06)
Neturiu supratimo. Prašiau, kad poliruotų blizgiai, bet matyt čia ne poliravime esmė. Gal čia koks lakas piltas ant viršaus? Išties ir man būtų įdomu.
Greičiausiai nebekeisiu nieko. Rūsio grindys gražesnės gavosi, nei tambūro, blizgesnės, nes ten kažkaip tas betonais kitaip maišytas. Tambūro grindys tokios pačios kaip ir garažo, tai neva tai atsparasnės, tepalus ir kitokius purvus mažiau įgeria, bet labaiu matinės, į epoksidą labiau panašios. Bet bendrai man patinka.  rolleyes.gif Tik vis klausimų sulaukiam - ar čia ką darysit? plyteles?  cool.gif

P.S. visų namų visgi nedrįsčiau daryti tokiomis grindimis, nebent tikrai bus blizgios kaip nuotraukoj. Labai jau pramoninės atrodo 4u.gif Virtuvėj gal ok, bet svetainėje - ne.



sveiki, kiek jums kainavo kvadratas betoninių grindų?
Atsakyti
QUOTE(moonchild @ 2014 03 16, 11:51)
sveiki, kiek jums kainavo kvadratas betoninių grindų?

Gal apie 120lt. Tiksliai nepasakysiu.
Atsakyti