Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

as pas vaikus kambaryje buvau padariusi betonines grindis, ir vienaip sildziau ir kitaip ta prasme kilimais, bet visviena norimo efekto negavau, ir po keleriu metu sudejau parketlente. Tos grindys tik vizualiai saltos buvo is tikro jos sildomos tai realiai ne saltos.
user posted image

ka supratau, tai ant tokiu grindu tikrai gerai atrodo augalai, bet vaikams jos ne tas - per kietos, per saltos ir t.t.

cia tik tokia nuotr. tebeturiu, nes paciu grindu tai niekada ir nefotografavau.
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 02 11, 20:39)
Taip, sutinku su jumis, tik del vieno esu tikra - man vaiku augimo fiksavimas, t.y. ugio matavimas braizant balta nauja siena, ar kokie koju antspaudukai zymiai fainesni uz dizaineriu darbus, zinoma noresis ir ju..jau zinau ko nooooriu iki nebegaliu, man kazkaip net butu fainiau kad patinkantis daiktas butu kazkoks paprastas ir pigus, bet vis uzigeidi kas brangu biggrin.gif as tiesiog taip nenoriu tu plyteliu doh.gif  ech..


jeigu nenori plyteliu yra caparol dazai skirti dusams, spalvu gama ta pati kaip ir visu, galima pasirinkti blizgia arba matine, reikia pasidometi kokia ten konkreciai linija eina, bet mes vienai klientei dazem, tai viskas gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaidra111: 17 vasario 2014 - 15:16

QUOTE(Pupeliukas @ 2014 02 06, 23:52)


O jei tarkim as sugalvociau paprasyti paneles X, labai megstancios piesti, ir laisvalaikiu tapancios ant sienu sakuras su pauksteliais, istapyti man miegamojo siena, ir ar po metu dvieju man tos sakuros nebus naivios ir nebemadingos? Siena aisku galima perdazyti, bet tarkim betono inkliuzus isdauzyti jau bus sunkiau..

Cia tik mano vargana nuomone.. As geriau prisikabinsiu nuotrauku ar plakatu, kuriuos bet kada galesiu pakeisti, nei darysiu rimtesnius sprendimus, kurie nelabai pretenduoja i mena ir po metu kitu atrodys labai naivus..


papriestarausiu sitai nuomonei, kadangi as be galo megstu sienu tapyba, tai negaliu jos neapginti. Sienine tapyba arba kitaip freskomis puosimas atsirada keliais amziais anksciau negu tapetai, jau pirmyksciai zmones piese olose medziokles scenas.
Tik kad tas menas buvo ikandamas tik turtingiesiems, Turbut ne viena esate lankesi Milane ir maciusi Mikelandzelo ispiestas lubas ir sienas garsiajame pasaze. Taip pat visi rumai ir prancuzijoje ir vokietijoje ir italijoje. Jeigu lankau koki nors istorini objekta ten visada buna istapytu kambariu.
Tarp kitko smetonos laiku Lietuvoje sienine ir lubine tapyba irgi buvo placiai paplitusi, sienos buvo dekoruojamos geliu arba geometriniais ornamentais.
Jeigu norite, kad sienu tapyba po metu nenusibostu, reikia pasiieskoti gero tapytojo, jus is pilies gatves irgi paveikslus retai perkates arba isvis nesiperkat.
pvz:
sodo kambario freska

user posted image

cia istapytas vonios kambarys gelemis ir pauksteliais, bet labai mielai atrodo

user posted image

cia grazus ornamentas

user posted image

o cia mano mylima kavine Skonis ir kvapas irgi labai jauki sienu tapyba
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 17, 20:40)
papriestarausiu sitai nuomonei, kadangi as be galo megstu sienu tapyba...

Taip, kaip ir pati pasakėte - kad nenusibostų, reikia ieškoti gero piešėjo, toks paprastai pigiai nekainuoja. Aš kalbėjau ne apie tikrą meninką, aš kalbėjau apie panelę x, turinčią tokį hobį wink.gif
Jei piešėjas geras, tai ir rezultatas ne trumpalaikis. Čia kaip su mano tapetais vienoj vonioj, jo raštą sukūrė Stig Lindberg prieš kokį 50 metų, jis gražus iki šiol 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 02 17, 22:23)
Taip, kaip ir pati pasakėte - kad nenusibostų, reikia ieškoti gero piešėjo, toks paprastai pigiai nekainuoja. Aš kalbėjau ne apie tikrą meninką, aš kalbėjau apie panelę x, turinčią tokį hobį wink.gif
Jei piešėjas geras, tai ir rezultatas ne trumpalaikis. Čia kaip su mano tapetais vienoj vonioj, jo raštą sukūrė Stig Lindberg prieš kokį 50 metų, jis gražus iki šiol 4u.gif


stig lindberg man sita sofute labai labai http://www.bemz.com/.../stig-lindberg/

o tapetu etalona man tai Wiljamas Morisas. Jis sukure pries 100 metu tapetu ir audiniu rastus priderino. Cia pvz. http://www.britannic...Crafts-style-by

, is jo palikuoniu firma sanderson isikure, dar ir dabar jo tapetai spausdinami ir labai labai jaukus, na as manau tu zinai apie ka as kalbu, nes kaip supratau domejaisi brangiais tapetais. Apie panele, nieko nezinau, komentuoti negaliu, bet man tai patinka, kad zmones bando piesti, as pati su savo dukra viena siena ispiesiau, labai smagus pats procesas buvo.
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 17, 19:40)
papriestarausiu sitai nuomonei, kadangi as be galo megstu sienu tapyba, tai negaliu jos neapginti. Sienine tapyba arba kitaip freskomis puosimas atsirada keliais amziais anksciau negu tapetai, jau pirmyksciai zmones piese olose medziokles scenas.
....


Kalbant apie sienų tapybą dar labai svarbu tai, kad taip puošiamos buvo didelės, erdvios patalpos. 100 kv.m salėse su 7 metrų lubomis tokie piešiniai atrodo puošniai, bet standartiškame kambaryje tas piešinys prarytų erdvę. Apie minimalius piešinius pagalvočiau nebent besikuriant senamiesčio bute ar sename name/dvare, bet šiuolaikiniuose butuose jie dera tiek pat, kaip puiki šilkinė balinė suknia gatvėje.

Anyway, tai jau nebe į skandinavišką temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 17, 23:51)
stig lindberg man sita sofute labai labai http://www.bemz.com/.../stig-lindberg/

Būtent šito rašto tapetais ir išklijuota viena mano vonia mirksiukas.gif dar dukros kambaryje taip pat Stig Lindberg kurto rašto tapetai..

Atsakyti
Klausimas - voniose klijuojate grindims plyteles? jokios kitos alternatyvos? kokios pardes daugiausiai demesio prikauste del idomiu plyteliu?
radau betonines plyteles holo grindims, bet nera kainos..gal esate kur mate? bet manau cia kaina bus is kosmo operos..
http://ivanka.hu/products/flaster

Pas mane nebus daug tapetu, bet kur bus norisi - idomiu, gal kiek ir brangesniu..jus rasote pavadinimus, kurie pvz. man nieko nesako, neismanau to..sakykite gal yra pardes kuriose butu tapetai vien skandinaviska stilistika, arba tokios pardes, kuriose butu idomus, nebutinai neikandami, vertinamu dizaineriu, brandu tapetai..as visada renkuosi tik ar man grazu ar ne, nesirenku pagal varda, bet kartais norisi tam tikru dalyku su tam tikra istorija..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 02 18, 20:29)
Klausimas - voniose klijuojate grindims plyteles? jokios kitos alternatyvos? kokios pardes daugiausiai demesio prikauste del idomiu plyteliu?

Pas mane nebus daug tapetu, bet kur bus norisi - idomiu, gal kiek ir brangesniu..jus rasote pavadinimus, kurie pvz. man nieko nesako, neismanau to..

Pas mus plyteles voniose. Del plyteliu pasirinkimo - as daugmaz buvau susideliojusi voniu koncepcija, isrinkusi tapetus, tai rinktis plyteliu ejau jau zinodama ko noriu, bet vietoje keitesi mintys, ir galutinis rezultatas buvo kiek kitoks nei pradzioj buvau sugalvojus. mes rinkomes viska aparici.

Del tapetu - tapetus pradejau rinktis is wallpaperdirect.co.uk, tada susidomejus kuo nors perziuredavau tos kompanijos visas kolekcijas, tada vel ir vel. Daug vakaru praleidau, kol daugmaz atrinkau ka noresiu gyvai paziuret. Tada jau ejau i Retroforma ir ziurejau gyvai. Tada derinau su vyru ir galutinis rezultatas nebuvo labai nutoles nuo pradzioj sugalvoto. Siaip Retroforma Domus galerijoj turi paciu geriausiu gamintoju tapetus. Ten tikrai ka nors issirinksit 4u.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma, retroformoje daug pirkusi, leisdavo net namo parsitempti pvz., as neturiu minciu del grindu, taip noretusi kazko paprasto, vientiso. O jus ir voniose kur vonios biggrin.gif dedate tapetus? nes iki puses planuoju tik sveciu, kitur gal dazai ir plyteles praktiskiau?

Kas parekomenduotumet kur grindis medines ziureti? buvom tik pakruojo parkete.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 02 18, 20:55)
aciu uz atsakyma, retroformoje daug pirkusi, leisdavo net namo parsitempti pvz., as neturiu minciu del grindu, taip noretusi kazko paprasto, vientiso. O jus ir voniose kur vonios biggrin.gif  dedate tapetus?  nes iki puses planuoju tik sveciu, kitur gal dazai ir plyteles praktiskiau?

Kas parekomenduotumet kur grindis medines ziureti? buvom tik pakruojo parkete.

Na skirtumo, kas praktiskiau, nematau. Vistiek kur taskosi vanduo, kur daznai tenka valyti, ten plyteles, o kitur tapetai. Tiesa musu (tevu) vonioje dazyta, ne tapetai.

Mes grindis ir laiptus pirkome medzio stiliuje.
Atsakyti
kokios gražios plytelės vonioj būtų tokio rašto bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 02 18, 19:55)
aciu uz atsakyma, retroformoje daug pirkusi, leisdavo net namo parsitempti pvz., as neturiu minciu del grindu, taip noretusi kazko paprasto, vientiso. O jus ir voniose kur vonios biggrin.gif  dedate tapetus?  nes iki puses planuoju tik sveciu, kitur gal dazai ir plyteles praktiskiau?

Kas parekomenduotumet kur grindis medines ziureti? buvom tik pakruojo parkete.


Mums nerealiai padare azuolo grindis!!!! Ir spalvu atspalviu kokiu tik nori pas juos.Mes dejome alyvuotas, o vonioje tik plyteles.Mesitru irgi visokiu geru turiu
Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 02 18, 20:08)
Na skirtumo, kas praktiskiau, nematau. Vistiek kur taskosi vanduo, kur daznai tenka valyti, ten plyteles, o kitur tapetai. Tiesa musu (tevu) vonioje dazyta, ne tapetai.

Mes grindis ir laiptus pirkome medzio stiliuje.

O mums Medzio Stiliuje nepatiko labai aptarnavimas ir kaina ju auxta.Paprasem laiptus paskaiciuot,tai patys turejom skambinti,prasyti, o jie mums-"kaip mums ta posuki paskaiiuoti?"Tai jus specai,jus ir pasakykit.
Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 02 17, 21:23)
Taip, kaip ir pati pasakėte - kad nenusibostų, reikia ieškoti gero piešėjo, toks paprastai pigiai nekainuoja. Aš kalbėjau ne apie tikrą meninką, aš kalbėjau apie panelę x, turinčią tokį hobį wink.gif
Jei piešėjas geras, tai ir rezultatas ne trumpalaikis. Čia kaip su mano tapetais vienoj vonioj, jo raštą sukūrė Stig Lindberg prieš kokį 50 metų, jis gražus iki šiol 4u.gif

Laukiam daugiau foto ir is jusu vonios su super tapetu smile.gif
Atsakyti