Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Rabambule @ 2014 01 28, 18:12)
Ar prktos tokios plyteles su gele? ar spec kazkas piese? noretusi kontaktu, aciu..pvz audziu tokia minti - vietoje plyteliu tam tikrose vietose daryti dekoratyvu betona ne blizgu lygu, o ant jo kazka parasyti, uzdeti spalvotus ranku antspaudus ir gazkokia glazura uzleisti bespalve, ar esate tokiu dalyku mate?


Kazkiek papriestarausiu kitoms. Ir as linkusi rinktis tai kas nesensta moraliskai , ,neatsibosta,neissaukiantys . Bet jei tai bus padaryta meniskai ar kazkaip originaliai, tai ir nepasens moraliskai rolleyes.gif As ir uz individualuma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 02 06, 21:49)
Kazkiek papriestarausiu kitoms. Ir as linkusi rinktis tai kas nesensta moraliskai , ,neatsibosta,neissaukiantys . Bet jei tai bus padaryta meniskai ar kazkaip originaliai, tai ir nepasens moraliskai  rolleyes.gif  As ir uz individualuma mirksiukas.gif

Moraliskai nesensta tik tikras menas mirksiukas.gif taciau tikras menas kainuoja didelius pinigus. Turint ju, tai puiki investicija i grozi, pena sielai 4u.gif tarkim turedama laisvu pinigu tikrai buciau nedvejojusi ir nupirkusi paskutinius du ar tris likusius rulonus pasaulyje Cole&Son Fornasetti Teme e Variazioni tapeto, ir isitapetuociau tualeta, taciau rulonas kainavo 500£, laisvu pinigu neatsirado (buvau uztikusi vienoje e-parduotuvej toki grozi). Ir mano tualetas niekada neatrodys taip:

user posted image

Ir ar buciau ismetusi pinigus i bala? Tikrai ne. Taciau zinodama, kad taip istapetuotos sienos pasaulyje kazkur vos kelios, man ranka nekils juos plesti lauk, jei tarkim atsibostu, o ir atsibosti negaletu, taip kaip negali atsibosti tarkim koks Picaso paveikslas. Sitie tapetai, tai menas, dizaino kurinys. O dar ir retas. Todel ir kaina tokia.

O jei tarkim as sugalvociau paprasyti paneles X, labai megstancios piesti, ir laisvalaikiu tapancios ant sienu sakuras su pauksteliais, istapyti man miegamojo siena, ir ar po metu dvieju man tos sakuros nebus naivios ir nebemadingos? Siena aisku galima perdazyti, bet tarkim betono inkliuzus isdauzyti jau bus sunkiau..

Cia tik mano vargana nuomone.. As geriau prisikabinsiu nuotrauku ar plakatu, kuriuos bet kada galesiu pakeisti, nei darysiu rimtesnius sprendimus, kurie nelabai pretenduoja i mena ir po metu kitu atrodys labai naivus..
Atsakyti

O jei tarkim as sugalvociau paprasyti paneles X, labai megstancios piesti, ir laisvalaikiu tapancios ant sienu sakuras su pauksteliais, istapyti man miegamojo siena, ir ar po metu dvieju man tos sakuros nebus naivios ir nebemadingos? Siena aisku galima perdazyti, bet tarkim betono inkliuzus isdauzyti jau bus sunkiau..

Cia tik mano vargana nuomone.. As geriau prisikabinsiu nuotrauku ar plakatu, kuriuos bet kada galesiu pakeisti, nei darysiu rimtesnius sprendimus, kurie nelabai pretenduoja i mena ir po metu kitu atrodys labai naivus..
[/quote]


Visiškai sutinku su mintimis.
Tik ne apie "varganą nuomonę". Nereikia šitaip apie savo nuomonę. Nereikia. smile.gif
Atsakyti
Tai dekit ne betona, o dekoratyvini glaista- nieko nereikes dauzyti, o tik nugramdyti mirksiukas.gif

Vieniems svarbu TIKRAS menas, nesigilinant ar jis malonus dusiai akiai ar ne, o kitiems tai kas malonu ir meniska kad ir zemesniame lygyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 07 vasario 2014 - 16:17
QUOTE(naca @ 2014 02 07, 17:17)
Tai dekit ne betona, o dekoratyvini glaista- nieko nereikes dauzyti, o tik nugramdyti  mirksiukas.gif 

Vieniems svarbu TIKRAS menas, nesigilinant  ar jis malonus dusiai  akiai  ar ne,  o kitiems tai kas malonu ir meniska kad ir zemesniame lygyje  mirksiukas.gif

Kam svarbu tikras menas, bet nesigilina ar mielas dusiai jis, tai yra elementarus kolekcininkas, dedantis paveikslus i kruva ir kaupiantis pinigus toj kruvoj. As taip isivaizuoju, kad jei jau ka nors kabini ar eksponuoji, tai grazu paciam g.gif kitam aisku nebutinai bus grazu. Del skonio nesigincijama 4u.gif
O siaip, mano zemesnio lygio menas - mano nuotraukos - neuzilgo kabos ant mano baltu sienu wink.gif ir suprantu ka turit galvoj. Mano komentaras buvo apie tai, kad sunkiai isgyvendinamu "menisku" sprendimu geriau vengti. Atvirai tai is savo patirties rasau - savo virtuveje vietoj plyteliu tarp spinteliu buvau po stiklu pakisusi savo daryta pievos nuotrauka, po 5 metu gyvenimo tame bute ta nuotrauka jau visai man nebepatiko ir nusibodo, bet ranka nekilo ja is ten iskrapstyt, per daug darbo.. Si karta klaidos nedarysiu, savo nuotraukas tik kabinsiu i paveikslus, ir nuotaikai pasikeitus nukabinsiu, o ne kur rimciau prisukinesiu varztais sunkiai prieinamoje vietoje.
Atsakyti
Taip, sutinku su jumis, tik del vieno esu tikra - man vaiku augimo fiksavimas, t.y. ugio matavimas braizant balta nauja siena, ar kokie koju antspaudukai zymiai fainesni uz dizaineriu darbus, zinoma noresis ir ju..jau zinau ko nooooriu iki nebegaliu, man kazkaip net butu fainiau kad patinkantis daiktas butu kazkoks paprastas ir pigus, bet vis uzigeidi kas brangu biggrin.gif as tiesiog taip nenoriu tu plyteliu doh.gif ech..
Atsakyti
ar perkate specialiai skandinaviškų prekės ženklų indus,kitas interjero detales? gal kažką siunčiatės iš skandinavų e-parduotuvių?
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 02 16, 19:07)
ar perkate specialiai skandinaviškų prekės ženklų indus,kitas interjero detales? gal kažką siunčiatės iš skandinavų e-parduotuvių?

Aš kol kas dar nieko nesisiunčiau, nes pirma reikia normaliai įsikurt, bet planuoju. Ne dėl to kad "specialiai skandinaviškas", bet todėl, kad labai patinka jų dizaino darbai. Itališkas dizainas truputį kitoks, "šaltesnis", įmantresnės formos. Skandinaviškas - grafiškesnis. Ir tiesiog pas juos begalybė dizaino firmų firmelių, kiekvieną kartą vartydama savo bloglovin' srautą užtinku vis naujų ir naujų, kurie turi sukūrę vos po kelis baldus ar interjero detales. Yra didesnių, visiems žinomų kompanijų, o yra ir visai mažyčių.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kaip manot ar įmanoma įnešti jaukumo/šiltumo ar truputį romantiškumo į namus, kuriuose absoliučiai visuose kambariuose yra šlifuoto betono grindys? ax.gif Gal kokių pavyzdukų turite?
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2014 02 17, 10:57)
Labas  4u.gif

Kaip manot ar įmanoma įnešti jaukumo/šiltumo ar truputį romantiškumo į namus, kuriuose absoliučiai visuose kambariuose yra šlifuoto betono grindys?  ax.gif  Gal kokių pavyzdukų turite?


Man labai gražūs šie namai. Tik tarkim pas mus betonas labiau matinis, nėra toks blizgus. Mintį audžiu, kaip jį padaryti tokį rolleyes.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Čia dar panašu, tik man atrodo, čia epoksidinės grindys.
user posted image
Atsakyti
Ačiū, Pupeliukas 4u.gif

Man irgi tokios blizgios gal labiau patinka ir derinti baldus ar kitas detales prie tokių atrodo lengviau g.gif O ar sudėtinga iš matinio padaryt blizgų?
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2014 02 17, 11:43)
Ačiū, Pupeliukas 4u.gif

Man irgi tokios blizgios gal labiau patinka ir derinti baldus ar kitas detales prie tokių atrodo lengviau  g.gif  O ar sudėtinga iš matinio padaryt blizgų?

Neturiu supratimo. Prašiau, kad poliruotų blizgiai, bet matyt čia ne poliravime esmė. Gal čia koks lakas piltas ant viršaus? Išties ir man būtų įdomu.
Greičiausiai nebekeisiu nieko. Rūsio grindys gražesnės gavosi, nei tambūro, blizgesnės, nes ten kažkaip tas betonais kitaip maišytas. Tambūro grindys tokios pačios kaip ir garažo, tai neva tai atsparasnės, tepalus ir kitokius purvus mažiau įgeria, bet labaiu matinės, į epoksidą labiau panašios. Bet bendrai man patinka. rolleyes.gif Tik vis klausimų sulaukiam - ar čia ką darysit? plyteles? cool.gif

P.S. visų namų visgi nedrįsčiau daryti tokiomis grindimis, nebent tikrai bus blizgios kaip nuotraukoj. Labai jau pramoninės atrodo 4u.gif Virtuvėj gal ok, bet svetainėje - ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 17 vasario 2014 - 14:07