Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(skyeyes @ 2014 01 27, 23:44)
Visai patiko butukas Uzupyje  wub.gif
labai lietuviškas smile.gif

dėl skandinaviškos tvarkos, tai turbūt klaidina įvairios interjerų nuotraukos. aišku, kad prieš fotografuojant viskas būna išblizginta, sudėliota iki smulkmenų. ir aš kitaip nerodyčiau savo namų. o kai gyveni, natūraliai atsiranda visko ir visur. tik tiek, kad be kasdienio tvarkymosi ir nebus tos tvarkos.
mano vienas iš tikslų naujuose namuose susikurti daugiau įvairių daiktų laikymo/saugojimo vietų. nes dabartiniuose namuose man to labiausiai trūksta - per mažai lentynų, per mažai spintelių, daug plikų sienų. tik kai tą suvokiau, jau žinojau, kad išsikraustysim, tai nieko ir nebedarėm.
Atsakyti
Ar prktos tokios plyteles su gele? ar spec kazkas piese? noretusi kontaktu, aciu..pvz audziu tokia minti - vietoje plyteliu tam tikrose vietose daryti dekoratyvu betona ne blizgu lygu, o ant jo kazka parasyti, uzdeti spalvotus ranku antspaudus ir gazkokia glazura uzleisti bespalve, ar esate tokiu dalyku mate?
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2014 01 28, 16:15)

mano vienas iš tikslų naujuose namuose susikurti daugiau įvairių daiktų laikymo/saugojimo vietų. nes dabartiniuose namuose man to labiausiai trūksta - per mažai lentynų, per mažai spintelių, daug plikų sienų. tik kai tą suvokiau, jau žinojau, kad išsikraustysim, tai nieko ir nebedarėm.

mano toks pat tiklas, todel mane jau vadina isprotejusia del spintu.. Turiu tiksla daiktus laikyti spintose, o ne kazkur padetus, nes kuo daugiau daiktu aplinoje, tuo mane labiau erzina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 28, 18:12)
Ar prktos tokios plyteles su gele? ar spec kazkas piese? noretusi kontaktu, aciu..pvz audziu tokia minti - vietoje plyteliu tam tikrose vietose daryti dekoratyvu betona ne blizgu lygu, o ant jo kazka parasyti, uzdeti spalvotus ranku antspaudus ir gazkokia glazura uzleisti bespalve, ar esate tokiu dalyku mate?

Tokios pirktos iš LINEA.

QUOTE(Kadija @ 2014 01 28, 19:55)
mano toks pat tiklas, todel mane jau vadina isprotejusia del spintu.. Turiu tiksla daiktus laikyti spintose, o ne kazkur padetus, nes kuo daugiau daiktu aplinoje, tuo mane labiau erzina  ax.gif

Pas mane namie irgi viskas uždara, viskas spintose, išskyrus vaikų kambariuose daugiau atvirų lentynų. Bute buvo visokiais daikčiukais nukrautos lentynos, palangės, name man jau to nebesinori schmoll.gif
Vieną lentyną atvirą tik turiu, bet ji kaip atitvaras antrame aukšte, kad nereiktų turėklo montuoti.
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2014 01 27, 23:44)



QUOTE(Jicky @ 2014 01 28, 16:15)
labai lietuviškas smile.gif




Vienas baisesnių šioj temoj... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2014 01 29, 01:22)
Vienas baisesnių šioj temoj...  blink.gif


biggrin.gif
Man turbut ne interjeras susuko galva, o Uzupis, kuriam turiu didelius sentimentus, ir palepiniai dideli langai bei vaizdas pro juos i senamiesti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2014 01 27, 20:02)
Geras klausimas  thumbup.gif
As asmeniskai nieisivaizduoju kaip jos priziuri naturalias medzio grindis virtuveje

Pas mus dabar alyvuotos medinės grindys. Kepiau bulvinius blynus, apsitaškė viskas - perbraukiau skuduru ir nieko nesimato. Labai gerai valosi. ir šiaip apie plyteles net nebenoriu pagalvoti. Man taip jauku medinės grindys rolleyes.gif Na bus matyt, kaip tos grindys atrodys po 10 metų, bet jei reguliariai peralyvuoti pašlifavus problemines vietas, manau jos tik įgaus žavesio.

QUOTE(skyeyes @ 2014 01 27, 21:11)
As tai tu kilimeliu fenomeno irgi nesuprantu.. visur ju prideliota buna, tiek virtuveje, tiek kitur.
O kaip jie valosi? Man virtuveje kilimas kazkaip sunkiai suvokiamas reikalas g.gif

Kokia problema šiais laikais? Įmetei į skalbimo mašiną ir išskalbei... planuoju virtuvėje irgi dėti takelį, ten kur labiausiai taškosi.

QUOTE(skyeyes @ 2014 01 28, 00:44)

Nu nežinau... Eilinis lietuviškas interjeras. Su eiliniais eilinio lietuviško dizainerio sugalvotais estetiniais sprendimais. Visiškai neįdomus. schmoll.gif

Rabambule - dėl tokio sprendimo su betonu - čia tik mano nuomonė aišku, bet tokie dalykai gana greitai atsibosta. Aš vadovaujuosi principu, kad visi sprendimai, kuriuos pakeisti, reikia didesnio remonto, plytelių daužymo, griovimo darbu, būtų kuo neutralesni, klasikiniai, neišeinantys iš mados. O pvz. tapetai, baldai, paveikslai, tai ką galima keisti bet kada nedarant didelio remonto, gali būti ir visiškai išprotėję. Nebent būstas neplanuojamas ilgam. Mes statėm šį namą su mintim, kad jame praleisim bent jau porą dešimčių metų, taigi ir baziniai interjero sprendimai turėjo būti "timeless". Bet čia tik mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 21:26)
o sioje temoje nera tokiu, kurios realiai gyveno skandinavijos salyse ir mate kaip ten sukasi moteriskes? As tik zinau, ka MB pasakojo, kad jie baldus ir interjera atnaujina labai daznai, gal kas 5 m. todel baldai, o gal ir grindys ... nespeja nusidrozti kaip pas mus... g.gif


Esu gyvenusi Švedijoje ir Suomijoje smile.gif Švedijoje jau seniai tas buvo, gal prieš 10 metų, ir gyvenau ūkininkų name. Tai jis nebuvo niekuo ypatingas, visai nieko panašaus kaip interjero žurnaluose schmoll.gif Pas daug lietuvių galima kažką pamatyti išskyrus tai, kad visos sienos buvo tradiciškai baltos, o langai tamsesnio medžio.

Suomijoje prisižiūrėjau daugiau interjerų ir tada įsimylėjau skandinavišką stilių wub.gif Tikrai žmonės negyvena kaip kataloguose, ir indų neplautų palieka, ir nusidėvėjimai matosi, bet jie dėl to nesinervina. Dar pas juos švaros įspūdį sukuria tai, kad jie nekaupia nenaudojamų daiktų ir neapsikrauna. Interjero smulkmenas normalu irgi surinkti ir išnešti raudonajam kryžiui - vazeles, rėmelius, statulėles, viską, ir susipirkti nauja smile.gif Arba vietoj paveikslo išsitempti patikusį audinio gabalą, o po pusmečio išmesti jį ir pasikabinti kitą. Lietuviui vien žodis "išmesti" baisiai skamba biggrin.gif O ten į šiukšlyną ar labdarą keliauja viskas, kas nebepatinka, o kokioje Ikea smulkmenėlių vėl prisipirkti visai nebrangiai kainuoja smile.gif

QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 30, 17:34)
...
Rabambule - dėl tokio sprendimo su betonu - čia tik mano nuomonė aišku, bet tokie dalykai gana greitai atsibosta. Aš vadovaujuosi principu, kad visi sprendimai, kuriuos pakeisti, reikia didesnio remonto, plytelių daužymo, griovimo darbu, būtų kuo neutralesni, klasikiniai, neišeinantys iš mados. O pvz. tapetai, baldai, paveikslai, tai ką galima keisti bet kada nedarant didelio remonto, gali būti ir visiškai išprotėję. Nebent būstas neplanuojamas ilgam. Mes statėm šį namą su mintim, kad jame praleisim bent jau porą dešimčių metų, taigi ir baziniai interjero sprendimai turėjo būti "timeless". Bet čia tik mano nuomonė. 4u.gif


Taip pat galvoju drinks_cheers.gif Sienos, įmontuojami baldai turi būti neišsišokantys, o visą fantaziją galima patenkinti ant pigesnių dalykų - paveikslų, užuolaidų, kilimėlių, pagalvėlių ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 30, 18:34)
Kokia problema šiais laikais? Įmetei į skalbimo mašiną ir išskalbei... planuoju virtuvėje irgi dėti takelį, ten kur labiausiai taškosi.

Aš irgi noriu takelio į virtuvę, nes priduoda jaukumo virtuvei. Noriu tokio, kuris lengvai skalbiasi. Bet nerandu ar ieškot nemoku, nes dauguma - kiliminiai, kurių į skalbimo mašiną neįkiši...
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 20:26)
o sioje temoje nera tokiu, kurios realiai gyveno skandinavijos salyse ir mate kaip ten sukasi moteriskes? As tik zinau, ka MB pasakojo, kad jie baldus ir interjera atnaujina labai daznai, gal kas 5 m. todel baldai, o gal ir grindys ... nespeja nusidrozti kaip pas mus... g.gif

gyvenu Danijoje ir matau daug danų būstų. Pritariu Prietarai, labai daug kas turi namų tvarkytojas. Ir ką pastebėjau, kuo danas turtingesnis, tuo namų aplinkoj mažiau, bet labai brangių, kokybiškų daiktų. Dažnai baldus atnaujina tie, kurie perka juos IKEA. Tada tikrai dažnai. O tie, kurie perka brangius baldus, tikrai nekeitalioja jų. Virtuvėse dažnai patiestas kilimas. Nesu mačiusi, bet nešiotų tapkes g.gif Batai paliekami kolidoriuje, gal ir grindys ne taip susidrožia greitai g.gif Kilimų nemėgsta, nebent po valgomuoju stalu, bet jie kažkokie specialūs, be plauko g.gif Arba nedideli ir jų tai prie sofos, tai prie lovos, tai prie kavos stalelio. Bet tokių per visą kambarį nesu mačiusi.
Atsakyti
Rabambule - dėl tokio sprendimo su betonu - čia tik mano nuomonė aišku, bet tokie dalykai gana greitai atsibosta. Aš vadovaujuosi principu, kad visi sprendimai, kuriuos pakeisti, reikia didesnio remonto, plytelių daužymo, griovimo darbu, būtų kuo neutralesni, klasikiniai, neišeinantys iš mados. O pvz. tapetai, baldai, paveikslai, tai ką galima keisti bet kada nedarant didelio remonto, gali būti ir visiškai išprotėję. Nebent būstas neplanuojamas ilgam. Mes statėm šį namą su mintim, kad jame praleisim bent jau porą dešimčių metų, taigi ir baziniai interjero sprendimai turėjo būti "timeless". Bet čia tik mano nuomonė. 4u.gif
[/quote]

pritariu. "timeless" thumbup.gif
Atsakyti