Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Visai patiko butukas Uzupyje wub.gif

http://www.manonamai...o.d?id=63752860
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 01 27, 16:35)
pas mane virtuvej ir vonioj yra sudetos baltos blizgios plyteles... na pirkom buta ir jos jau buvo ten... tai ka as galiu pasakyt... keiktis i eteri turbut nemandagu, bet nu ir nafik tas plyteles... virtuvej kiekvienas riebalo laselis matosi, su slapiu skuduru pabraukei, saule pasviete - druzes kaip ant delno... nu vonioj kiekvienas sudplaukis, atsiprasant, matosi. as neturiu pedantizmo geno, nu bet einu kasdien ir valau, nes man vonioj plaukas taip pat bjauru kaip ir sriuboj  biggrin.gif
jau pavasari prikalbinau vyra daryt remona pagaliau, pirmas darbas bus nudauzyt tas baltas blizgias plyteles, o visa kita aisku neisvengiamai skandinavisko stiliaus bus. svajoju apie baltas sienas, tik virtuves darbo zonoj baltos atsisakysiu spalvos, nes tikrai nervina bruzint, va spinteles virtuvines yra balinto azuolo spalvos su faktura, tai ant ju nieko nesimato biggrin.gif


as jau pradedu manyti, kad kiek zmoniu tiek nuomuoniu del baltu blizgiu plyteliu blink.gif
vis dar renkames vonios plyteles: baltos blizgios ar matines?
cia http://www.supermama...howtopic=944801
vyko irgi diskusija apie plyteles; tai vienareiksmiskai buvo uz baltas blizgias- argumentas, kad ant baltu blizgiu nieko nesimato; cia dabar skaitau- atvirksciai blink.gif
dabar turiu baltas matines, tai prieziuros nereikia visiskai; bet jos niurios unsure.gif
labia noreciau baltu blizgiu unsure.gif , na bet jei jau tokia baisi prieziura g.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2014 01 27, 23:44)

Man jaukumo trūksta jame, na bet čia vyrui daryta, tai gal normalu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 28, 08:54)

dabar turiu baltas matines, tai prieziuros nereikia visiskai; bet jos niurios  unsure.gif
labia noreciau baltu blizgiu  unsure.gif , na bet jei jau tokia baisi prieziura  g.gif

Ant sienų vonioje turiu baltas blizgias plyteles, dydis 14x14, priežiūros nelabai reikia,jei plauni vonią tai prie to pačio brūkštelim ir jas. Bute dideles turėjau,taip pat jokių problemų,neužleisdavom,kad sluoksnis susikauptų,kai kur matydavosi prieš saulę nudžiūvę lašeliai, bet tada jau vonia reikėtų nesinaudot 4u.gif Grindų,dėjom matines.
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 28, 08:54)
vyko irgi diskusija apie plyteles; tai vienareiksmiskai buvo uz baltas blizgias- argumentas, kad ant baltu blizgiu nieko nesimato; cia dabar skaitau- atvirksciai  blink.gif
dabar turiu baltas matines, tai prieziuros nereikia visiskai; bet jos niurios  unsure.gif
labia noreciau baltu blizgiu  unsure.gif , na bet jei jau tokia baisi prieziura  g.gif

Pas mane vonioj baltos blizgios plytelės, tai nieko aš ant jų nematau, na nebent jau labai norėčiau kažką ten įžvelgt, gal kažkuriuo kampu pasikreipus ir matytųsi nuosėdos biggrin.gif Bet tiek netyrinėju biggrin.gif Labai gerai valosi ir gražiai atrodo blizgios.

Pas mane vonia šiaurinėj pusėj, tai saulė pro langą nešviečia. O prie dirbtinio apšvietimo tikrai nieko nesimato.

user posted image
Atsakyti
Eufrozina, labai domina kriauklė. Ar patogu tokia pastatoma? Neapsisprendžiu ar dėti tokią pastatomą ar geriau įleidžiamą g.gif doh.gif
O tos gėlės čia lipdukas ar plytelės? Labai gražiai atrodo wub.gif

Plytelės pas mus irgi baltos- blizgios, aš patenkinta. Po dušo aišku kažkiek nubėgimų lieka, bet valosi puikiai. Sų langų spec vakikliu praeinu, kur su guma ir viskas thumbup.gif




Atsakyti
Taigi, dėl medinių grindų virtuvėj.
Gyvenom nuomuotam bute, buvo lakuotas ąžuolas, nieko praktiškiau ir būti negalėjo. Žiauriai buvo patogu, nieko ten nesimatė.
Su alyvuotom kiek kitaip. Pas kaimynus alyvuotos virtuvėj, nu žiauriai gražu. Bet nelabai praktiška.

Dėl plytėlių, baltų matinių.
Pas mus jos gerai valosi, arba aš gerai neįžiūriu. Akmens masės plytelės vonioje labiau nervina. wink.gif
Atsakyti
na man tai irgi pasibraizes medis nieko tokio, medis tuom ir gerai, kad ji gali atnaujint, o ten koki laminata ar plyteles tai tik ismest belieka. pas mane bute yra uosinis parketas, detas pries koki 14 metu, nu ir jis lakuotas pries tiek pat metu, aisku pasibraizes jau ir atrodo gerokai padevetas, bet nei girgzda nei ka, tai kai jau remonta darysim nezadu tikrai jo lupt, tik nusveist itrint alyva ir gal isvaskuot, lai jis buna sau toks tikras ir naturalus.

mano vyras daug metu jau dirba skandinavijoj, is pradziu svedijoj gyveno, dabar norvegijoj. svedijoj gyveno tokiam bute, kur viskas is ikejos biggrin.gif as alpedavau pamacius, viskas taip paprastai, bet jaukiai, o vyras nervindavosi kad uzuolaidu nera biggrin.gif dabar gyvena norvegijoj, is pradziu oslo centre gyveno, dabar issikrauste i uzmiesti pas tikru tikriausius norvegus i raudona medini nama salia miskelio, kur rytais ateina briedziai ir grauzia krumus prie tvoros namo biggrin.gif tai vyras pasakojo kad norvegai ziauriai paprasti zmones yra, va namo seimininkas sugalvojo i nama iejima padaryt nauja, tai atsinese turbynke ispjove anga namo sienoj, ten kazka biski pasiltino, lentelem pakale ir duris istate biggrin.gif sake visi vaiksto su batais po visus namus, sunys begioja, plaukai metosi, niekas nestresuoja. baldai paprasti seni is mociuciu paveldeti, aisku kazkokia dali perka naujesniu, bet ziuri kad pigiai butu. sienos baltos irgi ne is mandrumo o is taupumo. dar yra gyvenes norvegiskoj kalnu trobelej, kur norvegai vaziuoja savaitgaliais ilsetis ir atostogas leist. ta trobele is rastu pastatyta kalne 3km auksty, vienoj pusej fiordas su ezeru kitoj pusej kalnai apauge miskais, kalno papedej miestelis. ta trobele visa medine, stogas samanom apauges, interjeras visai paprastas, daug autentisku daiktu. nu zodziu paaasaka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2014 01 28, 11:42)
Eufrozina, labai domina kriauklė. Ar patogu tokia pastatoma? Neapsisprendžiu ar dėti tokią pastatomą ar geriau įleidžiamą  g.gif  doh.gif
O tos gėlės čia lipdukas ar plytelės? Labai gražiai atrodo  wub.gif

Aš net nežinau, ką dėl kriauklės pasakyt. Pas mus name 2 kriauklės (be virtuvės) ir abi pastatytos ant spintelių. Man patogu, jokių priekaištų neturiu.

Ant plytelių jau taip tos gėlės išpieštos rankom ir užlieta skaidri kažkokia glazūra.

QUOTE(leguska69 @ 2014 01 28, 12:07)
dar yra gyvenes norvegiskoj kalnu trobelej, kur norvegai vaziuoja savaitgaliais ilsetis ir atostogas leist. ta trobele is rastu pastatyta kalne 3km auksty, vienoj pusej fiordas su ezeru kitoj pusej kalnai apauge miskais, kalno papedej miestelis. ta trobele visa medine, stogas samanom apauges, interjeras visai paprastas, daug autentisku daiktu. nu zodziu paaasaka. thumbup.gif

Man irgi teko Norvegijoj kalnuose paatostogaut, apie 1,5 km aukštyje. Viduj viskas iš medžio, paprasta, bet jauku wub.gif Mielai grįžčiau dar wub.gif
Gal skandinavai namie ir nelabai kreipia dėmesį į tvarką, bet va poilsio nameliuose tvarka ideali. Jokių šeimininkų ten nėra, atvažiuoji, žinodamas kodą, pasiėmi raktelį ir eini į vidų. Bet žmonės išvažiuodami viską sutvarko. Jei parašyta, kad palikti radiatorius ant tokios ir tokios padalos, tai taip ir palieka.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 28, 11:32)
Pas mane vonioj baltos blizgios plytelės, tai nieko aš ant jų nematau, na nebent jau labai norėčiau kažką ten įžvelgt, gal kažkuriuo kampu pasikreipus ir matytųsi nuosėdos biggrin.gif Bet tiek netyrinėju biggrin.gif Labai gerai valosi ir gražiai atrodo blizgios.

Pas mane vonia šiaurinėj pusėj, tai saulė pro langą nešviečia. O prie dirbtinio apšvietimo tikrai nieko nesimato.

user posted image



Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2014 01 28, 11:53)
Taigi, dėl medinių grindų virtuvėj.
Gyvenom nuomuotam bute, buvo lakuotas ąžuolas, nieko praktiškiau ir būti negalėjo. Žiauriai buvo patogu, nieko ten nesimatė.
Su alyvuotom kiek kitaip. Pas kaimynus alyvuotos virtuvėj, nu žiauriai gražu. Bet nelabai praktiška.

Dėl plytėlių, baltų matinių.
Pas mus jos gerai valosi, arba aš gerai neįžiūriu. Akmens masės plytelės vonioje labiau nervina. wink.gif


Peržiūrėjau visa tema ir uzmaciau tikrai daug gražiu ideju, dar aisku butu labai idomu jusu pamatyti, nes kai tiek gražiu atsiliepimu tai oi kaip smalsumas apeme biggrin.gif kazkaip temoje neberodo foto..Ypac domina vonia. rolleyes.gif
Atsakyti
Del plyteliu, man atrodo, kad gali nevienodai teplios but plyteles, vienos bus maziau teplios, kitos daugiau, cia ir nuo glazuros ir nuo apsvietimo dar priklauso..

O del parketo aliejavimo, o ne lakavimo virtuveje ar koridoriuje- gerai pagalvokite, nes aliejus medzio neuzdengia, jis lieka minkstas ir pazeidziamas nuo mechaninio poveikio mirksiukas.gif
Atsakyti