Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 19:56)
Ei, merginos! man naturaliai kyla klausimas, o kaip skandinaves daro? negi bruzina ir nesikeikia? negi jos tokios fainos ir nieko neistepa? nei grindu, nei sienu, nei virtuvej niekas neissitepa?... kazks kosmosas g.gif
ai, tiesa, ten juk lyciu lygybe doh.gif tai gal vyrus idarbina, o jos isirengia kaip joms patinka blink.gif  lotuliukas.gif

Geras klausimas thumbup.gif
As asmeniskai nieisivaizduoju kaip jos priziuri naturalias medzio grindis virtuveje
Atsakyti
Tai gal atsakymas ir yra tame, kad turi būti matinės plytelės virtuvėje? Na, bet vonioje turiu matines ir blizgias. Tai ant blizgių nieko nesimato, o va kur matinės tai visi lašiukai prilipę matos ir dryžiai valant. Tai čia nesuprasi g.gif
Atsakyti
greičiausiai joe turi namų tvarkytojas smile.gif
Atsakyti
As tai tu kilimeliu fenomeno irgi nesuprantu.. visur ju prideliota buna, tiek virtuveje, tiek kitur.
O kaip jie valosi? Man virtuveje kilimas kazkaip sunkiai suvokiamas reikalas g.gif
Atsakyti
Kiek man zinoma, tai skandinavai taip nestresuoja nei, kad stalvirsiai mediniai devisi, nei kad grindys ar kita atrodo neidealiai naujai. Jie tiesiog supranta, kad naturalios medziagos yra gyvos ir sensta, devisi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Skandinaves moterys ziuri realiai i medinius stalvirsius ir medines grindis. Pvz. pastato ant medinio stalvirsio karsta keptuve, isdega plotas, kita diena vel pastato, galu gale visas stalvilsis gaunasi visokiu demiu kratinys - ir tai yra gerai , nes visi mato, jog stalvirsis naturalaus medzio, ne laminatas, niekas ten nieko neblizgina ir neciustina per daug. Daigtai devisi naturaliai.
Atsakyti
na viena yra kai medis naturaliai pasibruzines, pasitrynes, o kita tauku demes ar kokie voratinkliai ant liustru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 01 27, 21:59)
na viena yra kai medis naturaliai pasibruzines, pasitrynes, o kita tauku demes ar kokie voratinkliai ant liustru  biggrin.gif


na i voratinklius gal jos irgi kaip i interjero detale reaguoja biggrin.gif
tarp kitko pas mane virtuveje medinis parketas ir tas skuduriuku takelis patiestas, tai grindim ten nieko neatsitinka, kaip tik siandien vakare beskaitinedama sm pamirsau makaronus ir tie tekejo sau laimingi ant plyteles ir ant grindu... tai po to isvaliau ir viskas, o kas joms gali nutikti? o ta skudurini takeli tai karta per savaite skalbimo masinoj skalbiu.
Atsakyti
o sioje temoje nera tokiu, kurios realiai gyveno skandinavijos salyse ir mate kaip ten sukasi moteriskes? As tik zinau, ka MB pasakojo, kad jie baldus ir interjera atnaujina labai daznai, gal kas 5 m. todel baldai, o gal ir grindys ... nespeja nusidrozti kaip pas mus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 22:26)
o sioje temoje nera tokiu, kurios realiai gyveno skandinavijos salyse ir mate kaip ten sukasi moteriskes? As tik zinau, ka MB pasakojo, kad jie baldus ir interjera atnaujina labai daznai, gal kas 5 m. todel baldai, o gal ir grindys ... nespeja nusidrozti kaip pas mus... g.gif


na mano labai gera drauge yra suome, tai as cia jos pasakojimais remiuosi. Kad interjerus daznai keicia tai faktas, as niekaip paskui ja nespeju, tai romantiskas , tai dramatiskas tai karaliskas.... nebijo eksperimentuot nebijo sugadint.
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 01 27, 20:59)
na viena yra kai medis naturaliai pasibruzines, pasitrynes, o kita tauku demes ar kokie voratinkliai ant liustru  biggrin.gif

Bet lietuvei moteriai isdeginta nuo karsto puodo deme jau yra tragedija lotuliukas.gif

QUOTE(skaidra111 @ 2014 01 27, 21:06)
na i voratinklius gal jos irgi kaip i interjero detale reaguoja  biggrin.gif
tarp kitko pas mane virtuveje medinis parketas ir tas skuduriuku takelis patiestas, tai grindim ten nieko neatsitinka, kaip tik siandien vakare beskaitinedama sm pamirsau makaronus ir tie tekejo sau laimingi ant plyteles ir ant grindu... tai po to isvaliau ir viskas, o kas joms gali nutikti? o ta skudurini takeli tai karta per savaite skalbimo masinoj skalbiu.

pas mano mama parketas virtuvei 10 metu (jokiu kilimeliu), po 7 metu perlakuotas- viskas ten ok, nekeistu i plyteles ne uz ka. silta jauku, jei lakas geras- nieko joms nenutinka
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 22:26)
o sioje temoje nera tokiu, kurios realiai gyveno skandinavijos salyse ir mate kaip ten sukasi moteriskes? As tik zinau, ka MB pasakojo, kad jie baldus ir interjera atnaujina labai daznai, gal kas 5 m. todel baldai, o gal ir grindys ... nespeja nusidrozti kaip pas mus... g.gif

skandinavės dažniausiai turi tvarkytojas, o be to jom bohemiška netvarka/ne ten padėtas daiktas ar voratinklis iš proto nevaro. dėl grindų jau atsakė, o be to jie ten jas atnaujinėja kas keli metai, bet nesikeikia ir dėl dėmių ar kažkokių įbrėžimų
Atsakyti