Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Va kokių gražių čia galima pasižiūrėti vaizdų:
Interjerai
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 23, 22:16)
As sviesu (ne balta, o smelini) jau turejau ir geri valomi dazai buvo, bet po poros metu atsibodo valyt, kai kas neissivalydavo, tapo murzina ir nebegrazu.. Gal kitiems taip nesimate, bet as matydavau  doh.gif Galvoju ka dabar daryt su ta siena, kur visi tik ieje maunasi batus ir aisku su uzpakaliu remias i ja..  g.gif  gal iki puses kazkaip kitaip daryt, galvoju gal medzio ikomponuoti kazkaip, arba deti rupu strukturini tinka doh.gif

o jei perdažyt tiesiog pačiam? juk nėra sunkus darbas unsure.gif nebent finansiškai neapsimoka. bet šiaip ar taip galima kas metai atspalvį keist, ir atsinaujini ir švaru.

user posted image
man tokios kriauklės - pačios pačiausios bigsmile.gif
user posted image
dabar pasteniu apvalių veidrodžių tendenciją interjeruose
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tai apie perdazyma ir as mastau, vienintele iseitis turbut.. Bet po puses metu kapitalino remonto, kazin ar greit noresis vel ka nors dazyt lotuliukas.gif galvoju, gal uzdeti kokia medzio masyvo (ne plokstes) juosta, panasiai kaip viesosiose istaigose ax.gif
Atsakyti
user posted image
valio:) po 7 men galu gale pas mus virtuveje virs kaitlentes suklijuotos sios plyteles thumbup.gif
nesitikejau, kad taip graziai atrodys. svaru, sviesu:) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 25, 17:30)
po 7 men galu gale pas mus virtuveje virs kaitlentes suklijuotos sios plyteles  thumbup.gif
nesitikejau, kad taip graziai atrodys. svaru, sviesu:) bigsmile.gif

smagu bigsmile.gif būtų įdomu pamatyt smile.gif
beje, kur pirkot? aš noriu tokių irgi į virtuvę ir gal į vieną iš vonios kambarių.
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 25, 17:30)
user posted image
valio:) po 7 men galu gale pas mus virtuveje virs kaitlentes suklijuotos sios plyteles  thumbup.gif
nesitikejau, kad taip graziai atrodys. svaru, sviesu:) bigsmile.gif

kazin kaip tie nelygumai valysis? Man daugiausia abejoniu kelia vieta prie kaitlentes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 25, 19:30)
user posted image
valio:) po 7 men galu gale pas mus virtuveje virs kaitlentes suklijuotos sios plyteles  thumbup.gif
nesitikejau, kad taip graziai atrodys. svaru, sviesu:) bigsmile.gif

Labai lautkume komentaru apie ju prieziura.As labai tokiu noriu ir virtuveje ir vonioje. Bet kiek teko girdet, kad jas reikia priziureti, kaip veidrodzius: valyt iki blizgumo, nes kitaip sviecia visi driuziai g.gif doh.gif
Atsakyti
Išsiklijavau vonią tokiomis plytelėmis, norėjau tokių ir virtuvėje, bet atradau margas, kurioms negalėjau atsilaikyti, tai šios baltos liko tik vonioj.
Tiesa, pirkau ne blizgias, o matines, dar negaliu pasakyti dėl priežiūros, nes dar negyvenam naujam name, bet ant matinių pabraukus šlapiu skudurėliu tikrai jokių dryžių nesimato.
Pirkau Iris, kainavo 109 Lt/m2. Pigiau neradau, nes ieškojau matinių ir būtinai 7,5x15 cm. Pigiau būna blizgios 10x15 cm. Jų ir Senukuose mačiau, gal 60 Lt/m2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2014 01 25, 18:37)
smagu  bigsmile.gif būtų įdomu pamatyt smile.gif
beje, kur pirkot? aš noriu tokių irgi į virtuvę ir gal į  vieną iš vonios kambarių.


dabar teliko sulaukti kol uzfuguos doh.gif biggrin.gif
o pirkom seniuose... kazkas apie 65 lt
o su prieziura ziuresim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugga: 27 sausio 2014 - 13:55
pas mane virtuvej ir vonioj yra sudetos baltos blizgios plyteles... na pirkom buta ir jos jau buvo ten... tai ka as galiu pasakyt... keiktis i eteri turbut nemandagu, bet nu ir nafik tas plyteles... virtuvej kiekvienas riebalo laselis matosi, su slapiu skuduru pabraukei, saule pasviete - druzes kaip ant delno... nu vonioj kiekvienas sudplaukis, atsiprasant, matosi. as neturiu pedantizmo geno, nu bet einu kasdien ir valau, nes man vonioj plaukas taip pat bjauru kaip ir sriuboj biggrin.gif
jau pavasari prikalbinau vyra daryt remona pagaliau, pirmas darbas bus nudauzyt tas baltas blizgias plyteles, o visa kita aisku neisvengiamai skandinavisko stiliaus bus. svajoju apie baltas sienas, tik virtuves darbo zonoj baltos atsisakysiu spalvos, nes tikrai nervina bruzint, va spinteles virtuvines yra balinto azuolo spalvos su faktura, tai ant ju nieko nesimato biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 27, 14:51)
dabar teliko sulaukti kol uzfuguos  doh.gif  biggrin.gif
o pirkom seniuose... kazkas apie 65 lt
o su prieziura ziuresim ax.gif

Pas mane virtuveje ant sienos baltos blizgios is Seniu. Tai zinoma, riebaliukai ar padazai matosi, bet manau ant visu plyteliu matosi ypac riebalai.
As kazkaip visada po valgio gaminimo megstu nuvalyt kaitlente, o tuo paciu ir per plyteles perbraukiu.
Tiesa, dryziai is tikruju matosi.
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2014 01 27, 16:15)
Pas mane virtuveje ant sienos baltos blizgios is Seniu. Tai zinoma, riebaliukai ar padazai matosi, bet manau ant visu plyteliu matosi ypac riebalai.
As  kazkaip visada po valgio gaminimo megstu nuvalyt kaitlente, o tuo paciu ir per plyteles perbraukiu.
Tiesa, dryziai is tikruju matosi.


Ei, merginos! man naturaliai kyla klausimas, o kaip skandinaves daro? negi bruzina ir nesikeikia? negi jos tokios fainos ir nieko neistepa? nei grindu, nei sienu, nei virtuvej niekas neissitepa?... kazks kosmosas g.gif
ai, tiesa, ten juk lyciu lygybe doh.gif tai gal vyrus idarbina, o jos isirengia kaip joms patinka blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti