Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 22, 10:23)
o jeigu ne paslaptis iš kurio www pirkote?

http://www.mylamplights.com/ Bet žiūriu dabar brangiau kainuoja, reikia pagal išsirinkta modelį dar ir kituose puslapiuose per google pažiūrėt, gal palankesnės kainos būtų wink.gif
Atsakyti

sveikos, gal jau ir matet si straipsi... http://www.delfi.lt/...e.d?id=63795482 gal ir nelabai skandinaviska... bet detales ir plintusus ax.gif galima nusikiponti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 22, 18:19)
sveikos, gal jau ir matet si straipsi... http://www.delfi.lt/...e.d?id=63795482 gal ir nelabai skandinaviska... bet detales ir plintusus ax.gif  galima nusikiponti blush2.gif

Aš jau apžiūrėjau šitą interjerą, man patiko, tokios švelnios, "minkštos" spalvos, gražu wub.gif
Atsakyti
Mes planuojam baltas sienas, matau daug kas isirengdamos irgi baltas darote, sakykite, o kaip sprendziate koridoriaus klausima? Ypac kai jis matosi is bendrojo kambario? Balto man visai nesinori del teplumo ax.gif bet reikia kazkaip sudeinti ir su bendra stilistika..
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 22, 20:08)
Mes planuojam baltas sienas, matau daug kas isirengdamos irgi baltas darote, sakykite, o kaip sprendziate koridoriaus klausima? Ypac kai jis matosi is bendrojo kambario? Balto man visai nesinori del teplumo  ax.gif bet reikia kazkaip sudeinti ir su bendra stilistika..

pas mus viskas balta (riebaus pieno baltumas ax.gif ) nelabai ten tepasi - naudojam 8 men ax.gif tad as uz baalltaa:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 22, 21:08)
Mes planuojam baltas sienas, matau daug kas isirengdamos irgi baltas darote, sakykite, o kaip sprendziate koridoriaus klausima? Ypac kai jis matosi is bendrojo kambario? Balto man visai nesinori del teplumo  ax.gif bet reikia kazkaip sudeinti ir su bendra stilistika..


pas mane visos visos sienos baltos:)
koridoriuje kartais vis kokiu tamsesniu dryžių pasitaiko, bet gerai nusivalo (ir tai, tik todėl, kad kol kas baldų near - kai atsiras vienas kitas, manau, dryžių bus mažiau:))
Atsakyti
https://www.maklarhu...;mostShown=true 4u.gif idėjoms.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 13, 22:03)
Jau isikurem 4u.gif Pavilny.

Sveikinimai, tai beveik kaimynai.
Kurioje vietoje?

Mes rezgam mintį, keist butą į namą.
Tai dabar jau vėl pradedu galvoti ką su interjeru daryti doh.gif kabina.

Merginos, kaip ten vadinasi tos betoninės grindys lietos ar taip ir vadinas?
Atsakyti
Viskas bus balta,apart kokios vonios ar miegamui paminkstinti bus naudojamas tapetas, koridoriuje per viena siena spinta, o kitoje didziulis veidrodis, turbut tepsis tik apie duris. Turiu labai gera pvz - musu ir kaimynu koridoriai identiski, tik pas mus sokolado - kavavos spalva, pas juos balta, tai zinote kaip diena nuo nakties, man tas tamsios spalvos slegimas doh.gif tik reikia gerai valomu dazu.
Atsakyti
Balta viskas, bet tepasi. Apie jungiklius valyt ir valyt, o ir šiaip visur po truputį, kiek vaikai užsiekia. Bet neerzina manęs tai, valinėju. Tik tambūrą perdažysiu pilkai cool.gif , jau rankos niežti, bet lauksiu iki vasaros. Nes ten tai baisu, kai grįžta visi murzini, ypač rudenį pavasarį (bet gi ne pas visus taip būna). Gal dar bėda, kad laiptinėje ir tambūre tinkas su struktūra, neglaistyta, tai ir valos atitinkamai sunkiau, nei lygaus dažymo siena.
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2014 01 22, 23:17)
Sveikinimai, tai beveik kaimynai.
Kurioje vietoje?

Mes rezgam mintį, keist butą į namą.
Tai dabar jau vėl pradedu galvoti ką su interjeru daryti  doh.gif  kabina.

Merginos, kaip ten vadinasi tos betoninės grindys lietos ar taip ir vadinas?

Netoli Gamtininku namu 4u.gif

Dekoratyvinio betono grindys, jei taikomos gyvenamosioms patalpoms. Tikruju lieto betono grindu nieks namam neapsiima daryt del per mazo ploto. Pasiziurekit Betono studija 4u.gif
Atsakyti
As sviesu (ne balta, o smelini) jau turejau ir geri valomi dazai buvo, bet po poros metu atsibodo valyt, kai kas neissivalydavo, tapo murzina ir nebegrazu.. Gal kitiems taip nesimate, bet as matydavau doh.gif Galvoju ka dabar daryt su ta siena, kur visi tik ieje maunasi batus ir aisku su uzpakaliu remias i ja.. g.gif gal iki puses kazkaip kitaip daryt, galvoju gal medzio ikomponuoti kazkaip, arba deti rupu strukturini tinka doh.gif
Atsakyti