Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 20, 09:17)
Tikrai neblogai atrodo ir su durim nesipjauna, dar reikės apsvarstyti variantą dažyti sienų spalva. O iš ko pagaminti jūsų plintusai arba kur pirkot tokius?

mes irgi esam nusprende daryti sienu spalvos plintusus(nevisiskai baltus)... tik mes galvojam apie aukstesnius http://www.part.lt/p...db5be042567.JPG kazkas panaswaus... tipo ir laidus slepsim ten visokius:) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 20, 09:17)
Tikrai neblogai atrodo ir su durim nesipjauna, dar reikės apsvarstyti variantą dažyti sienų spalva. O iš ko pagaminti jūsų plintusai arba kur pirkot tokius?

Iš presuotų medžio lyg dulkių viduj g.gif Išorė lygaus paviršiaus. Kaune mums gamino viename ceche, kur ir vidaus duris gamino. Ten ir dažais nupurškė juos.

QUOTE(ugga @ 2014 01 20, 09:50)
mes irgi esam nusprende daryti sienu spalvos plintusus(nevisiskai baltus)... tik mes galvojam apie aukstesnius http://www.part.lt/p...db5be042567.JPG kazkas panaswaus... tipo ir laidus slepsim ten visokius:) blink.gif

Aha, tokius ne vienuose namuose esu mačius, pastaruoju metu populiarūs smile.gif O kokius laidus slėpsit? g.gif

Aš rinkdamasi plintusus, žiūrėjau į juos, bet pas mus interjeras daugmaž lygių paviršių, be paraitymų jokių, tik virtuvės stalas tekintom kojom, tai man labiau lygių norėjosi smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 20 sausio 2014 - 12:07
QUOTE(ugga @ 2014 01 20, 09:50)
mes irgi esam nusprende daryti sienu spalvos plintusus(nevisiskai baltus)... tik mes galvojam apie aukstesnius http://www.part.lt/p...db5be042567.JPG kazkas panaswaus... tipo ir laidus slepsim ten visokius:) blink.gif

Pas mane tokie pirmam aukšte bus, ten medžio grindys ir plytelės koridoriuje, bet visur šiuos dedu, jie mediniai, bet pirmam aukšte ir durys bei jų apvadai balti, tai dera.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 20, 11:57)
Iš presuotų medžio lyg dulkių viduj g.gif Išorė lygaus paviršiaus. Kaune mums gamino viename ceche, kur ir vidaus duris gamino. Ten ir dažais nupurškė juos.

gal galima issamesnius kontaktus? kadangi domina platus plintusai, ieskausi kas kaip imanoma pigiau padarytu.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 20, 17:00)
gal galima issamesnius kontaktus? kadangi domina platus plintusai, ieskausi kas kaip imanoma pigiau padarytu.

Aš pirkau medinius baltus (spalva be medžio tekstūros) su pavingiavimu viršuje Medžio stiliuje (Pedross firmos), kaina metro išėjo 14,50 Lt, dar truputi nuolaidą pritaikė, laikiklius ir klijus dar iš jų pirkau.
Papildyta:
Dar vaizdų į temą smile.gif
user posted image
user posted image

Gal kuri užmatėt gražių šviestuvų su "propeleriu"? Labai tokio noriu į miegamąjį smile.gif Senukuose yra, bet pobaisiai...
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 21, 14:47)
Gal kuri užmatėt gražių šviestuvų su "propeleriu"? Labai tokio noriu į miegamąjį smile.gif Senukuose yra, bet pobaisiai...

Siunčiausi su ventiliatoriumi šviestuvą iš UK. Kainos nebuvo mažos, bet bent ne tokie baisūs, kaip Senukuose doh.gif

Va toks mano:
user posted image
Su distanciniu. Trys greičiai. Žiemos/vasaros režimai.

Yra begalė jų UK ir kitur Europoj. Vesk į google ceiling fans ir rasi tikrai gražių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 21 sausio 2014 - 15:17
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 21, 15:13)
Siunčiausi su ventiliatoriumi šviestuvą iš UK. Kainos nebuvo mažos, bet bent ne tokie baisūs, kaip Senukuose doh.gif

Va toks mano:
Su distanciniu. Trys greičiai. Žiemos/vasaros režimai.

Yra begalė jų UK ir kitur Europoj. Vesk į google ceiling fans ir rasi tikrai gražių wink.gif

Ačiū 4u.gif bandysiu ieškoti, bet siųstis kažkaip nesinori, baisoka man.
Labai gražūs tapetai, matyti kataloge biggrin.gif rinkausi rinkausi ir visai nusprendžiau neklijuoti, bet šie gražiai itkrai atrodo, gal dar sugalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 21, 15:27)
Ačiū  4u.gif bandysiu ieškoti, bet siųstis kažkaip nesinori, baisoka man.
Labai gražūs tapetai, matyti kataloge biggrin.gif  rinkausi rinkausi ir visai nusprendžiau neklijuoti, bet šie gražiai itkrai atrodo, gal dar sugalvosiu biggrin.gif

Dar tų ventiliatorinių lempų mačiau bevartydama kažkokį katalogą šviestuvų salone, lyg "Ardenoj", tiesiog reik paklaust užėjus į saloną, manau turės ką pasiūlyt. Bet irgi nelabai kas turi ekspozicijoj jų, tai vėl taip pat tektų nemačius realiai užsisakyt g.gif

Tapetus prieš daugiau kaip du metus klijavom, man norėjosi jų miegamajam.
Atsakyti
QUOTE(ugga @ 2014 01 20, 09:50)
mes irgi esam nusprende daryti sienu spalvos plintusus(nevisiskai baltus)... tik mes galvojam apie aukstesnius http://www.part.lt/p...db5be042567.JPG kazkas panaswaus... tipo ir laidus slepsim ten visokius:) blink.gif


Mano grindjuostės žiūriu temoj vaidenas biggrin.gif Malonu malonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 21, 16:13)
Siunčiausi su ventiliatoriumi šviestuvą iš UK. Kainos nebuvo mažos, bet bent ne tokie baisūs, kaip Senukuose doh.gif

Va toks mano:
user posted image
Su distanciniu. Trys greičiai. Žiemos/vasaros režimai.

Yra begalė jų UK ir kitur Europoj. Vesk į google ceiling fans ir rasi tikrai gražių wink.gif


o tai kai dirba "propeleris" labai garsu? turėjote papildomai su elektros instaliacija ką nors daryti kabindami tokį šviestuvą?
įtariu 5am iš 5 aukštų, pietų pusės butui, tai galėtų atstoti ir kokį oro kondicionierių?
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 21, 19:24)
o tai kai dirba "propeleris" labai garsu? turėjote papildomai su elektros instaliacija ką nors daryti kabindami tokį šviestuvą?
įtariu 5am iš 5 aukštų, pietų pusės butui, tai galėtų atstoti ir kokį oro kondicionierių?

Kai ant minimumo sukasi, tai galiu visą naktį miegoti. Galima užsistatyti laiką, kiek suktųsi. Na o ant maximumo tai jau garsiau, bet ne taip, kaip koks gartraukis ūžia biggrin.gif O dėl elektros nieko ypatigo nedarėm lyg, buvo atsivedę du laidus lyg, vieną šviesai, kitą ventiliatoriui, bet kai kabinom, tai viską ant vieno.

Girdėjau atsiliepimų, kad kai tie pigūs iš Senukų ventiliatoriai sukasi, tai viskas dreba, o čia viskas apgalvota, sukasi be jokių vibracijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 21 sausio 2014 - 20:53
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 21, 21:52)
Kai ant minimumo sukasi, tai galiu visą naktį miegoti. Galima užsistatyti laiką, kiek suktųsi. Na o ant maximumo tai jau garsiau, bet ne taip, kaip koks gartraukis ūžia biggrin.gif O dėl elektros nieko ypatigo nedarėm lyg, buvo atsivedę du laidus lyg, vieną šviesai, kitą ventiliatoriui, bet kai kabinom, tai viską ant vieno.

Girdėjau atsiliepimų, kad kai tie pigūs iš Senukų ventiliatoriai sukasi, tai viskas dreba, o čia viskas apgalvota, sukasi be jokių vibracijų.


o jeigu ne paslaptis iš kurio www pirkote?
Atsakyti