Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(ugga @ 2014 01 13, 18:47)
vyras nukalbejo... ir pirksimhttp://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/S39902937/ doh.gif  tipo neturim ir taip kur daiktu pasidet....



Tie vyrai gal susitarę biggrin.gif Maniškis irgi už šitos lovos užsiciklinęs, o man ji tokia kieta, paprasta ir kampuota atrodo. Kaip ir sutarėm, kad vis tik imsim ją ir trauksiu ją medžiaga smile.gif

Mes irgi bandom kurtis skandinavišku stiliumi, bet kol kas viskas labai lėtai einasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2014 01 13, 00:16)



Kiekvienoj nuotraukoj, kurias įdėjote, norėčiau gyvent... Nuostabu.

QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 13, 22:03)
Jau isikurem 4u.gif Pavilny.


Švelniai pavydžiu ir truputį džiaugiuosi... Sveikinu. Turėtų būti geras jausmas, po tiek laukimo, ieškojimo, galvojimo, išieškojimo, pagaliau persikelt... Suprantama, kad ne viskas baigta, kad daug ko trūksta, bet vistiek, tikriausiai jausmas nenusakomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inguckiene @ 2014 01 07, 18:01)
sveiki. vis paskaitineju sia tema, nes esu susizavejusi skandinavisku stiliumi. kaip tik daremes remonta virtuveje ir norejau skandinavisko stiliaus virtuves. bet mano manymu gavosi ne skandinavisko, o gal provansisko.


Man atrodo, kad plyteles pas jus toki vaizda sudaro, jei butumet rinkusis paprastesnes- butu skandinaviskesnis mirksiukas.gif Noriu pasiteirauti del stalvirsio, kokio jis medzio? kaip naudojasi? Mes tokia pat virtuve planuojam, virsutines spinteles su langeliais ir pasvietimu wub.gif sudesime indus, nes neturesime indaujos.

QUOTE(ugga @ 2014 01 13, 18:47)
vyras nukalbejo... ir pirksimhttp://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/S39902937/ doh.gif  tipo neturim ir taip kur daiktu pasidet....


As kaip Jusu vyras, man reikia kad susidet kur butu biggrin.gif Be to, su kojelem kojos nebenoriu, turejau- baiiai nepatogu valyti po lova dulkes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 15, 13:54)
Man atrodo, kad plyteles pas jus toki vaizda sudaro, jei butumet rinkusis paprastesnes- butu skandinaviskesnis  mirksiukas.gif  Noriu pasiteirauti del stalvirsio, kokio jis medzio? kaip naudojasi? Mes tokia pat virtuve planuojam, virsutines spinteles su langeliais ir pasvietimu  wub.gif sudesime indus, nes neturesime indaujos.

pas mus jis Ispaniškas ąžuolas EF6-520/TF is termopalo. bet internete vaizdo nesimato, reik vaziuot paziuret kur baldus daro, kad pamatyt stalvirsio grozi. tai stalvirsio plokste, o ne mediena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inguckiene: 15 sausio 2014 - 19:11
tai vadinasi ja lengva priziureti? nes noriu medzio, bet nenoriu priziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 15, 19:47)
tai vadinasi ja lengva priziureti? nes noriu medzio, bet nenoriu priziureti biggrin.gif

medi reikia tikrai priziuret. bet kitiems zavesys ir yra visokie medzio defektai atsirandantys per laika ax.gif o musiskio stalvirsio tikrai nereik priziuret tongue.gif bet giria visi draugai is grozio, nes grynai kaip medzio rieves, nu visi pagalvoja, ka mes cia gal medi dejom biggrin.gif
Atsakyti
Buvau kažkada iškėlus klausimą dėl plintusų spalvos. Durys kambariuose medinės tamsiai rudos spalvos, apvadai irgi tokie pat, labai nenorėjau rudų plintusų, bet sudėjom, kad derėtų su apvadais nu ir nesižiūri nors tu ką doh.gif grindys - šviesi kiliminė danga, šilto atspalvio, plintusų iš kilimo tikrai nenoriu ir nebežinau, ką daryti verysad.gif
Kambariai nedideli, tai tie rudi plintusai juos dar optiškai sumažina, gal kas patars, kaip spręsti tokią situaciją? Tiesiog nepagalvojau prieš pirkdama duris, kad bus taip su plintusais doh.gif kambariai tokie šviesūs, lengvi be plintusų, o tie plintusai taip apsunkina viską... Galvoju užsimerkti į apvadus ir perdėti baltus arba kiliminės dangos spalvos plintusus (tiktų balinto ąžuolo spalva prie kilimo), gal mažiau kris į akis nei tie tamsūs įrėminimai dabar g.gif
Atsakyti
Jei jus erzina ir yra galimybe pakeisti- keiskite thumbup.gif Pas mane panasi dilema, tik is kitos puses biggrin.gif Durys bus baltos, duru apvadai irgi, o grindys azuolines. Man visi sake, kad kaip cia desi ne azuolines grindjuostes (deretu prie grindu), o baltas smile.gif Baltu kaip tik ir noriu, nes svetaine siaura ir ilga- tamsus apvadai labai iremina patalpa ir mazina erdve. Labai ilgai svarsciau ir susiradau galybe variantu, kai varijuojama visaip, tiek grindjuostes derintos prie grindu, tiek prie duru.. Ir nusprendziau, kad bus baltos grinduojstes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 19, 16:35)
Kambariai nedideli, tai tie rudi plintusai juos dar optiškai sumažina, gal kas patars, kaip spręsti tokią situaciją?
aš Jūsų atveju buvau tik už baltas. gal perdažyt eitų?
jei ne karvę kainuoja, užsimerkčiau, ir baltas nusipirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2014 01 19, 19:21)
aš Jūsų atveju buvau tik už baltas. gal perdažyt eitų?
jei ne karvę kainuoja, užsimerkčiau, ir baltas nusipirkčiau smile.gif

Prie sito varianto ir linsktu 4u.gif tik pries tai buvau isitikinusi, kad didesnis blogis plintusu ir duru spalvos neatitikimas, nei tamsus plintusai. Dazyti ko gero neiseis, bet dar meistru paklausiu smile.gif ne karve kainuoja, panasu, kad teks keisti.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 19, 22:10)
Prie sito varianto ir linsktu  4u.gif tik pries tai buvau isitikinusi, kad didesnis blogis plintusu ir duru spalvos neatitikimas, nei tamsus plintusai. Dazyti ko gero neiseis, bet dar meistru paklausiu smile.gif ne karve kainuoja, panasu, kad teks keisti.

Mes irgi sukom galvą dėl plintusų, nes pirmam aukšte, bendroje erdvėje yra ir plytelės, ir ąžuolinės grindys, durys, tai nusprendėm plintusus dažyti sienų spalva (ji nėra visiškai balta), nes kažkaip nesinorėjo dar vienos, papildomos spalvos.
Su durimis plintusai nesiderina, bet man kažkaip nieko, akių nebado smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 20, 08:41)
Mes irgi sukom galvą dėl plintusų, nes pirmam aukšte, bendroje erdvėje yra ir plytelės, ir ąžuolinės grindys, durys, tai nusprendėm plintusus dažyti sienų spalva (ji nėra visiškai balta), nes kažkaip nesinorėjo dar vienos, papildomos spalvos.
Su durimis plintusai nesiderina, bet man kažkaip nieko, akių nebado smile.gif

Tikrai neblogai atrodo ir su durim nesipjauna, dar reikės apsvarstyti variantą dažyti sienų spalva. O iš ko pagaminti jūsų plintusai arba kur pirkot tokius?
Atsakyti