Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

QUOTE(Pukšt @ 2014 02 07, 21:33)
As tai po nauju buvau uzsiemusi egzais, is kart po to seima buvo 5iom dienom atlekus aplankyt, dabar darbas ir disertacija dar plius.. Man taip par kaip Panterrai pasibaige bandomasis, perkelia nuo kitos savaites i kita ofisa grynai pagal specialybe dirbt, tik nezinau ar alga pakels biggrin.gif  g.gif

Maciau apie visokias ginekologines problemas snekejot..
as eisiu per ovuliacija skana darytis, nes per menesines alpstu is skausmo, net nemoku paaiskint kas su kunu darosi pirmas dvi dienas ir naktis, ir skauda kairej pilvo pusej, lyg ir dubeni. Bijau, kad nebutu kazkas rimto  unsure.gif


Pukst, kaip smagu, o algos jei ir nepakels, pradziai bent jau patirties pasisemsi, o paskui jau ir geresnes algos galesi pareikalauti 4u.gif

o tau memes visada skausmingos buvo? g.gif nes man visa gyvenima pirma memiu diena gyvenimo nera doh.gif ir dakatarai sako, kad cia normalu, nes kai kurioms moterims tiesiog labai spazmuoja pirmom dienom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2014 02 07, 15:33)
Sveikos!  bigsmile.gif Matau atsigave siek tiek pokalbiai  thumbup.gif

As tai po nauju buvau uzsiemusi egzais, is kart po to seima buvo 5iom dienom atlekus aplankyt, dabar darbas ir disertacija dar plius.. Man taip par kaip Panterrai pasibaige bandomasis, perkelia nuo kitos savaites i kita ofisa grynai pagal specialybe dirbt, tik nezinau ar alga pakels biggrin.gif  g.gif


Rashkyte, atsimenu esi sakiusi kad po naujuju is taves kazkokiu dideliu naujienu tiketis  g.gif  rolleyes.gif

sveikinimai!!!! shaunuole!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif baika tas atlyginimas pradzioj, bele patirties daugiau igysi!!! thumbup.gif
gera atminti turi mirksiukas.gif thumbup.gif nu ka, as norejau eiti mokytis... ne tai kad norejau, bet jau ir dokus pridavus buvau... bet tuo paciu gavau dideli uzsakyma ir ilgam... deliojom cia visus uz/priesh.... ir susilaikiau nuo mokslu bent kolkas.... norejau eiti i mokykla
, bet pavaikshciojau po kelis SPA, patare palaukt , kol tokia ekonomika, su darbais isitrint i gera salona labai sunku... juolab, kad as nepasirashyciau vazinet kokia 40 min. i viena puse... o baigti mokslus ir nepanaudot to, tai butu nepaprastai kvaila (bent as taip manau)... tai vat.... verysad.gif
QUOTE(miss_candy @ 2014 02 07, 16:43)

Pukst, kaip smagu, o algos jei ir nepakels, pradziai bent jau patirties pasisemsi, o paskui jau ir geresnes algos galesi pareikalauti  4u.gif


drinks_cheers.gif va ka ir norejau pasakyt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 07, 12:07)
thumbup.gif  prajuokinai lotuliukas.gif

Del oro tai zinai,kaip pataikysit. Mes praeitais metais apie 15 kovo buvom penkiom dienom tai buvo ir +13 su lietum ir dideliu veju ir +20 ir saule kepino. Kokiom datom atlekiat?
O del foto, tai cia gal priklauso nuo to, ko tikites  ax.gif  Mano FB pavartyt gali  rolleyes.gif


Einu vartyti smile.gif As pries tai labai nenoredama I Ibiza vaziavau, bet nerealiai patiko (buvom ne klubinej pusej smile.gif Dabar panasi situacija, tai manau, kad nenusivilsiu smile.gif MBsake nors karta gyvenime apsilankyt nori del istorijos, ypac visu ordinu smile.gif
QUOTE(Pukšt @ 2014 02 07, 23:33)
Sveikos!  bigsmile.gif Matau atsigave siek tiek pokalbiai.. Man taip par kaip Panterrai pasibaige bandomasis, perkelia nuo kitos savaites i kita ofisa grynai pagal specialybe dirbt, tik nezinau ar alga pakels
Man tai labai patiko Maltos vaizdas.. Is pirmo zvilgsnio viskas ten labai sena atrodo, jokio modernumo.. Bet man tas senumas po poros dienu toks siltas pasirode, plius architektura labai idomi, ir visur tie kalniukai nuokalnes labai faina.  wub.gif

Jei alga panels, please pasipasakok smile.gif noreciau didesnes pas save, bet pas juos kolkas labai uniformuotos taisykles.….

As matyt kazkur tikrai SM negraziu fotkiu prisiziurejau, nes ten buvo grazus namai su negraziom dastroikem ir daug laidu bei masinu... Na manau, kad realiai ten daug fainiau smile.gif
Atsakyti
Laba

QUOTE(miss_candy @ 2014 02 07, 18:12)
Pantera, ka tau su dantim darys? gres, raus, plombuos? smile.gif


Greze ir plombavo viena, dar dantu valyma padare. Reikia dar 3 kartu plombuot, vienas salia kito, bet veliau siek tiek darysim blush2.gif Toks sh.. palyginus dabar verysad.gif

Solitude
gal nuo nerimo sutriko miegas? g.gif Ta prasme kai tokiam laukime esi, vaziuot reikes nereikes, kada ir pan.?

Pukst kokia tavo tiksli specialybe? Sveikinimai smile.gif
Del memiu man panasiai , kaip ir Mis Candy viena diena bent buna oi kokia schmoll.gif

Rashkyte
, viskas vyksta taip, kaip turi buti - vadinasi kazkur salia kita ir geresene galimybe mirksiukas.gif

Pause, ar radai demesio vertu foto apart ciuckino musu? biggrin.gif Beje, berods taip ir neparasei kada atvykstat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra9: 08 vasario 2014 - 16:13
QUOTE(miss_candy @ 2014 02 08, 00:43)
Pukst, kaip smagu, o algos jei ir nepakels, pradziai bent jau patirties pasisemsi, o paskui jau ir geresnes algos galesi pareikalauti  4u.gif

o tau memes visada skausmingos buvo?  g.gif nes man visa gyvenima pirma memiu diena gyvenimo nera  doh.gif ir dakatarai sako, kad cia normalu, nes kai kurioms moterims tiesiog labai spazmuoja pirmom dienom  doh.gif


Taip jei ir nepakels, vis tiek patirtis yra labai gerai smile.gif

Skausmingos kiek pamenu visad budavo, bet ne iki tokio lygio tikrai schmoll.gif ir man ne tik viena diena tas skausmas buna, visas dienas gan stipriai ir nemaloniai maudzia, o pirmas dvi iki vemimo ir alpimo. O paskutiniu skelis menesius labai stipriai kaire pilvo puse skauda, atrodo lyg ten sproginetu kazkas. Plius dar ir kitu nusiskundimu ginekologiniu turiu, tai viska sudejus pas gydytoja eiti butina..

Panterra, as mokausi Tourism Marketing, tai mane ir kelia i Sales & Marketing, dirbsiu su online marketing, social media ir tiesiog marketing'u smile.gif
Pause, matai as kai pradejau dirbt mane apiformino kaip Guest Service Agent (receptioniste) nors as nuo pat pradziu dirbu ofise, o alga faunu receptiono, tai galvoju gal pakels i tokia labiau ofiso rolleyes.gif primink kokiam viesbuty tu dirbi? smile.gif
Atsakyti
Pukst, tikiuosi, kas nors paaiskes greitu laiku ir skanas ka nors parodys 4u.gif bet va mano atveju, skanas parode, kad viskas puiku, o gimdos nuotrauka - parode, kad nelabai, o per laparoskopija jau visiskai tiksliai pamatys, kas ten pas mane viduj dedasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 08, 16:52)
Pause, ar radai demesio vertu foto apart ciuckino musu?  biggrin.gif Beje, berods taip ir neparasei kada atvykstat  ax.gif

Radau bigsmile.gif jau noriu vaziuoti smile.gif Ypac patiko toks sodas su arkom, jei neklystu ten Game of Thrones filmavo. Kas ten per vieta? Gal dar kokiu tipsu pametetum? Ka verta tikrai aplankyti, o ka galima ir aplenkti smile.gif
Atvaziuojam kovo 17-23

QUOTE(Pukšt @ 2014 02 08, 17:37)

Pause, matai as kai pradejau dirbt mane apiformino kaip Guest Service Agent (receptioniste) nors as nuo pat pradziu dirbu ofise, o alga faunu receptiono, tai galvoju gal pakels i tokia labiau ofiso  rolleyes.gif  primink kokiam viesbuty tu dirbi? smile.gif


Marriott 4u.gif su algom ten nekas visai schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2014 02 08, 19:46)
Radau  bigsmile.gif jau noriu vaziuoti smile.gif Ypac patiko toks sodas su arkom, jei neklystu ten Game of Thrones filmavo. Kas ten per vieta? Gal dar kokiu tipsu pametetum? Ka verta tikrai aplankyti, o ka galima ir aplenkti smile.gif
Atvaziuojam kovo 17-23


19-ta public holiday - fiesta pamatysit bigsmile.gif Ir mums reiktu biggrin.gif
Nezinau, gal apie Mdina kalbi? Apskritai Maltoj laabai daug filmu statyta thumbup.gif
Mdina (Silent city) senoveje buvo Maltos sostine - gyvena ten apie 300 zmoniu, transporto eismas uzdraustas, nebent esi gyventojas ax.gif

Ka dar pamatyt? Ojej, nuo ko pradet??? Blue Groto, Marsaxloxx (Sekmadieni, kai turgus ir gyvenimas verda), Pretty Beach (Birzebbugia), Birgu galima uzlekt - mums visai patiko. Cia pietine dalis. Valletta butinai, 12 val (vidurdieni) buuuutinai prie Varpo reikia buti wub.gif Mdina minejau, Sliema / St Julians/ Paceville manau net neisvengsit - ten klubinis, aktyvus gyvenimas verda.
Siulyciau tikrai i Gozo sala keltis dienai (mums dviems su masina €20.00 pirmyn atgal tekainavo), ten pakeliui link kelto ir Mellieha aplankytumet (siaure), Popeye village yra kur filma state (eiti nebutina, mes is tolo foto darem, labai graziai atrodo). O siaip vietu vieteliu tokiu yra wub.gif wub.gif
Na ir gal dar su vietniais 'emigrantais' atsiras proga susitikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 08, 20:29)
19-ta public holiday - fiesta pamatysit  bigsmile.gif Ir mums reiktu  biggrin.gif
Nezinau, gal apie Mdina kalbi? Apskritai Maltoj laabai daug filmu statyta  thumbup.gif
Mdina (Silent city) senoveje buvo Maltos sostine - gyvena ten apie 300 zmoniu, transporto eismas uzdraustas, nebent esi gyventojas  ax.gif

Ka dar pamatyt? Ojej, nuo ko pradet??? Blue Groto, Marsaxloxx (Sekmadieni, kai turgus ir gyvenimas verda), Pretty Beach (Birzebbugia), Birgu galima uzlekt - mums visai patiko. Cia pietine dalis. Valletta butinai, 12 val (vidurdieni) buuuutinai prie Varpo reikia buti  wub.gif Mdina minejau, Sliema / St Julians/ Paceville manau net neisvengsit - ten klubinis, aktyvus gyvenimas verda.
Siulyciau tikrai i Gozo sala keltis dienai (mums dviems su masina €20.00 pirmyn atgal tekainavo), ten pakeliui link kelto ir Mellieha aplankytumet (siaure), Popeye village yra kur filma state (eiti nebutina, mes is tolo foto darem, labai graziai atrodo). O siaip vietu vieteliu tokiu yra  wub.gif  wub.gif
Na ir gal dar su vietniais 'emigrantais' atsiras proga susitikt  mirksiukas.gif

AČIŪ, einu ieskotis info dabar smile.gif kas per fiesta bus 19 diena?
Su emigrantais butu smagu susitikt taip pat, kur jus gyvenat? Mes apsistosim viesbutyje Soreda, cia siaurej labiau smile.gif

I Goza keltis noriu labai smile.gif o ten bilieto kaina automobiliui ar zmogui? Mes busim 4 ir viena masina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2014 02 09, 01:35)
AČIŪ, einu ieskotis info dabar smile.gif kas per fiesta bus 19 diena?
Su emigrantais butu smagu susitikt taip pat, kur jus gyvenat? Mes apsistosim viesbutyje Soreda, cia siaurej labiau smile.gif

I Goza keltis noriu labai smile.gif o ten bilieto kaina automobiliui ar zmogui? Mes busim 4 ir viena masina smile.gif


A, jus Qawra busit - Siaure. Mes ten salia gyvenom pradzioj. Dabar centrinej - San Gwann.
O Kova Feast of St. Joseph, pati nezinau kas per 'iskilmes' bus ax.gif
Pas mus rytoj irgi fiesta, tai reiks kur patraukt pasizmonet rolleyes.gif

Del Gozo kelto raso kad masina su vairuotoju € 15.70, bet nematau kiek uz keleivius g.gif Paziurek cia -http://www.gozochannel.com/companyop_rates_glance.htm . Nelabai idemiai ieskojau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas i Deathstars koncerta kita menesi eisit Manchester?
Atsakyti
Sveikos, pas mane kaip ir nieko naujo smile.gif per sventes LT buvom. As jau nusipirkau bilietus atostogoms irgi. Vaziuosim i Sardinija bigsmile.gif kaip sulaukt dabar rugpjucio smile.gif
Atsakyti