Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

As is FB pasiziuriu, kas ka veikia, kuom gyvena ax.gif Siaip tai skestam mes - gyvenam toj zonoj, kur visi baisiausi potvyniai UK vyksta doh.gif Gerai, kad nors i namus vanduo dar nesiverzia, bet siandien pareidama is darbo namo bridau per vandeni - gerai, kad su guminiais buvau biggrin.gif
Atsakyti
As pazadu ryt ryte parasysiu friends.gif Darbe patogiau, nes namie TV per kompa ziurim ax.gif
Atsakyti
Miss Candy, o pas jus cia pirma karta taip ar mazdaug kasmet panasiai uzlieja? Na kaip Rusnej kokioj smile.gif

As per kompa visas laidas Emigrantai perziurejau, labai idomu buvo, bet I gala tai jau labai negatyvias laidas rodyt eme... Gal veliau idomesniu istoriju prisigaudys dar smile.gif

Negi is tiesu tiek daug emigrantu taip sunkiai gyvena, yra tokie nelaimingi ir svajoja apie Lietuva? g.gif
Atsakyti
as darbais apsikrovus, vaikai pradejo tenisa lankyt ir kashe.... antradieniais visad vaziuojam i bible, Lego valanda jiems su draugais ir po to (pasidare tradicija) i kino teatra.... kas savaite bandom su MB ishtrukt "date" apturet.... savaitgaliai vel visi apkrauti.... pas mus shaltaaaaa doh.gif laukiam pavasario nerealiai....
Atsakyti
Labas rytas , kaip ir zadejau as jau cia biggrin.gif

Mes po atostogu Lt kaip grizom, taip ir sausis atrodo praleke nepastebetas unsure.gif Baigesi bandomasis darbe (pagal istatyma 6 men privalomas), tai pakele atlyginima ir pridejo kitu 'benefit'u'. Kad prigyre per bandomojo pabaigos interviu blush2.gif Smagu, kad vertina mirksiukas.gif
Nori priimti 1 ar 2 zmones uz kuriuos as busiu atsakinga ir kurie gales daryti smulkius darbelius ir pan. , kad as tureciau laiko koncentruotis ten , kur mano laikas vertingesnis ax.gif Jau lyg ir interviu buvo su kazkuo, bet galutiniu ziniu nera, tai laukiu toliau ir dirbu toliau biggrin.gif

QUOTE(Pause @ 2014 02 06, 00:38)

As per kompa visas laidas Emigrantai perziurejau, labai idomu buvo, bet I gala tai jau labai negatyvias laidas rodyt eme... Gal veliau idomesniu istoriju prisigaudys dar smile.gif


Mes sita tiesiogiai per 'Emigranta' paziurim, irgi isikabliavom, tai jei tik isijungiam, visada paziurim. As gal tu nelaimingu istoriju nelabai daug maciau, pagrinde kad buvo sunku, o paskui prasiskyne . Bet mes dar ne tiek daug ir perziurejom ax.gif Nors siaip tikrai gera laida - anksciau visi pasakodavo, bet kazkaip niekad neziurejom, o dabar labai idomu bigsmile.gif

Laukiu savaitgalio, pas mus Pirmadieni public holiday, tai ilgasis laukia bigsmile.gif O Sekmadieni 4 metai bendro gyvenimo su MB, manau eisim kur pasisedeti wub.gif Vietoj Valentinkes - sita proga svarbesne tongue.gif
Tik dar atkentet vizita pas dantiste rytoj fear.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
As atostogas bandau susplanuoti doh.gif renkuosi tarp Malagos ir Egipto, cia taip netiketai su draugais sumastem, tai dabar ieskausi info.

Panterra, dziugios zinios smile.gif sveikinu! Va apie tave gautusi daug idomesne Emigrantu laida smile.gif


Papildyta:
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 06, 09:32)
Mes sita tiesiogiai per 'Emigranta' paziurim, irgi isikabliavom, tai jei tik isijungiam, visada paziurim. As gal tu nelaimingu istoriju nelabai daug maciau, pagrinde kad buvo sunku,  o paskui prasiskyne . Bet mes dar ne tiek daug ir perziurejom  ax.gif Nors siaip tikrai gera laida - anksciau visi pasakodavo, bet kazkaip niekad neziurejom, o dabar labai idomu


Nera tos istorijos nelaimingos - zmones nelaimingi atrodo. Lyg ir prasiskyne kazkiek, kaip visi sako - gali nusipirkti kokio nori maisto, bet visi nori i Lietuva, bet kolkas grizt nezada. Tokia liudna gaida dauguma ypac paskutiniu laidu pabaigiamos smile.gif man labiau sekmes istorijos senesnese laidose patikdavo smile.gif ypac tu kur uz poliarinio rato gyvena man gaila net, ziureciau Lietuvoj tai turbut niekada neemigruociau biggrin.gif
Atsakyti
Panterra9, sveikinimai 4u.gif
Aš "Emigrantą" seniau žiūrėdavau, kai dar LT gyvenau, o kai čia atsikrausčiau, nebežiūriu...
Pause, aš irgi iš tų, kur čia lyg ir viskas gerai, bet traukia atgal į Lietuvą... Su visam, kaip sakoma, trumpam visai netraukia lotuliukas.gif
Kaip pasakojau, turėjau į LT važiuot dėl anytos operacijos. Ji norėjo, kad grįžčiau dar prieš tai, kai skambinsis į ligoninę dėl guldymo, mudu vis dėlto nutarėm, kad važiuosiu tą dieną, kai skambins. Nusipirkau bilietą. Išaušo toji diena, aš supanikavus iš ryto dar lėkiau džinsų naujų pirkt, nes senieji sudilo, ir sulaukiu anytos skambučio, kad į ligoninę dar po savaitės skambint (!) doh.gif nusprendžiau niekur nevažiuot, kol ji tikslios datos neturės, kada jau guldo ir pjauna biggrin.gif tai va, taip ir neišvažiavau, nes po savaitės liepė vėl po savaitės skambint, tada vėl kažkokią nesąmonę suvėlė... Jaučiuosi nei paleista, nei pakarta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 06, 01:32)
Smagu, kad vertina  mirksiukas.gif 
tikrai butu labai idomi istorija per Emigrantus  rolleyes.gif



SUPER!!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif shaunuole!!!!
QUOTE(Pause @ 2014 02 06, 03:56)
Labas rytas smile.gif
As atostogas bandau susplanuoti doh.gif renkuosi tarp Malagos ir Egipto, cia taip netiketai su draugais sumastem, tai dabar ieskausi info.


Nera tos istorijos nelaimingos - zmones nelaimingi atrodo. Lyg ir prasiskyne kazkiek, kaip visi sako - gali nusipirkti kokio nori maisto, bet visi nori i Lietuva, bet kolkas grizt nezada. Tokia liudna gaida dauguma ypac paskutiniu laidu pabaigiamos smile.gif man labiau sekmes istorijos senesnese laidose patikdavo smile.gif ypac tu kur uz poliarinio rato gyvena man gaila net, ziureciau Lietuvoj tai turbut niekada neemigruociau biggrin.gif


as uz Malaga wub.gif nuo jos ir prasidejo meile Ispanijai wub.gif
man tai irgi liudnos kazkaip pastaruoju metu tos istorijos unsure.gif
QUOTE(solitude @ 2014 02 06, 06:43)
Jaučiuosi nei paleista, nei pakarta rolleyes.gif

nu jooo.... doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2014 02 05, 22:38)
Miss Candy, o pas jus cia pirma karta taip ar mazdaug kasmet panasiai uzlieja? Na kaip Rusnej kokioj smile.gif


Aga, pastoviai cia potvyniai, bet ne iki Rusnes lygio budavo. unsure.gif zmones pasiute, pyksta, kad valdzia nieko nedaro, o dar musu apskritis zada council tax'a didinti, kad surinktu papildomu pajamu potvynio padariniams likviduoti doh.gif

QUOTE(panterra9 @ 2014 02 06, 07:32)
Baigesi bandomasis darbe (pagal istatyma 6 men privalomas), tai pakele atlyginima ir pridejo kitu 'benefit'u'. Kad prigyre per bandomojo pabaigos interviu  blush2.gif  Smagu, kad vertina  mirksiukas.gif  (...)

O Sekmadieni 4 metai bendro gyvenimo su MB, manau eisim kur pasisedeti  wub.gif Vietoj Valentinkes - sita proga svarbesne  tongue.gif
Tik dar atkentet vizita pas dantiste rytoj  fear.gif


Pantera, sveikinu su pagyrimu ir kaip suprantu su nuolatiniu kontraktu! Saunuole! 4u.gif Ir su metinem! 4u.gif Mums kita sekmadieni bus baznytiniu vestuviu metines - bandysim pakeliauti, jei oro salygos leis ir jei MB visai nesusirgs, nes dabar vos vos laikosi unsure.gif

QUOTE(solitude @ 2014 02 06, 12:43)
Pause, aš irgi iš tų, kur čia lyg ir viskas gerai, bet traukia atgal į Lietuvą... Su visam, kaip sakoma, trumpam visai netraukia lotuliukas.gif


Solitude, as irgi panasiai ax.gif gal net ne i Lietuva, o i JAV labiausiai noretusi ax.gif bet jei ne ten, tada - namo ax.gif bet kol kas, kol sprendziam nevaisingumo problemas, esam pripristi prie UK doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2014 02 06, 11:56)
Labas rytas smile.gif
As atostogas bandau susplanuoti doh.gif renkuosi tarp Malagos ir Egipto, cia taip netiketai su draugais sumastem, tai dabar ieskausi info.

Panterra, dziugios zinios smile.gif sveikinu! Va apie tave gautusi daug idomesne Emigrantu laida smile.gif
Papildyta:



As tai kai Ispanijos fanate tai Malaga rinkciausi , nors Egipte net nebuvus biggrin.gif

Eik jau, visos mes cia su savo labai neblogom istorijom, as tik tokia truputi varle keliauninke, sesliai nusedanti kokiems 11-kai metu ir soliuoju toliau lotuliukas.gif

Aciu merginos uz sveikinimus mirksiukas.gif

O del LT, mane irgi beprotiskai trauke visa laika, o persikelus i Malta aprimau -norejosi atostogom labai, issilge buvom, o dabar ramu. Norisi , kad mus pradetu lankyti cool.gif Oi laukiam bigsmile.gif
Mis Candy vis norejau pasiteirauti, kaip jums sekasi tuo atzvilgiu ,nes ir mes apmastymuose, tik mano bedeles tokios fe fe fe...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra9: 06 vasario 2014 - 19:58
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 06, 18:53)
O del LT, mane irgi beprotiskai trauke visa laika, o persikelus i Malta aprimau -norejosi atostogom labai, issilge buvom, o dabar ramu. Norisi , kad mus pradetu lankyti  cool.gif Oi laukiam  bigsmile.gif
Mis Candy vis norejau pasiteirauti, kaip jums sekasi tuo atzvilgiu ,nes ir mes apmastymuose, tik mano bedeles tokios fe fe fe...


Panterra, kai atradot, kur geriau, tai ir i LT nebesinorisi thumbup.gif Kas yra labai smagu 4u.gif

Uz menesio darys operacija - gal pades... siulyciau pradeti tirtis kuo greiciau, nes jei noresit darytis nemokamai, visi tyrimai gali uztrukti laaaaabai ilgai.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2014 02 06, 21:17)




Kokia op?

Pas mus skirtingai nei Lt, visi sitie tyrimai aciu D nemokamai, iskaitant netgi pati IVF ! (uz vaistus berods moketi reiktu). Ir eiles trumpesnes nei Irl biggrin.gif
Dar taip giliai nelindom, man skydliauke pagaliau taisytis pradejo, vos soko negavau tyrimus padarius Lt bigsmile.gif Buvau jau vilti praradus blush2.gif
Atsakyti