Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

Kas ka dovanu gavot? bigsmile.gif As gavau du skecius - viena, kur i rankinuka telpa ir viena rimta biggrin.gif thumbup.gif dar tris sokoladinius lietsargius biggrin.gif Sudoku puzle gavau dar bigsmile.gif ir loto bilieta, bet nieko nelaimejau doh.gif lotuliukas.gif na ir helio Kaledini baliona (nes juos labai megstu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2013 12 25, 14:12)
Kas ka dovanu gavot?  bigsmile.gif As gavau du skecius - viena, kur i rankinuka telpa ir viena rimta biggrin.gif  thumbup.gif dar tris sokoladinius lietsargius  biggrin.gif Sudoku puzle gavau dar  bigsmile.gif ir loto bilieta, bet nieko nelaimejau  doh.gif  lotuliukas.gif na ir helio Kaledini baliona (nes juos labai megstu  ax.gif  blush2.gif

Aš gavau knygą ("Anos Frank dienoraštis"), šokoladą, silikoninę kepimo formą, žaisliuką ant eglutės, kūno sviestą ir...Chanel raudoną lūpdažį bei nagų laką wub.gif matyt, gera šiemet buvau lotuliukas.gif ir Kalėdų Senelis tikras (beveik) buvo biggrin.gif tik kai jis mano dukterėčios paklausė, kur jos tėvelis, tai ji atsakė "taigi čia tu!" doh.gif lotuliukas.gif bet lyg ir įtikinom, kad ne tėvelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, su sventem visas!!
Mano eglute pilna dovanu smile.gif gavau vera wang kvepalu rinkinuka bejeweled, wok keptuve, kokteilini zieda, iPod shuffle, soap & glory kuno prieziuros rinkinuka, £20 dovanu korteles I TK Maxx ir Pizza express, dideli sokoladini briedi, dar sokoladu rinkini ir plauku dziovintuva su sukom ir segtukais smile.gif
Atsakyti
As turbut negera siemet buvau smile.gif Kaledu nesvenciau,dovanu negavau,prie Kuciu stalo ramiai tryse pasedejom,vyno pora butelaiciu islaizem ir vsio,mano sventes baigtos.
Labai tikiuosi daugiau tokiu Kaledu netureti..
O ryt jau i darba einu,visa laime.
Atsakyti
Su Naujais Metais, brangiosios!!!! wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif friends.gif linkiu visoms graziu, prasmingu, laimingu,darbingu, sveiku, turtingu Naujuju 2014-tuju!!!! Lai pildosi visos Jusu svajones ir troshkimai!!!! 4u.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su naujais visas!!!! clap.gif clap_1.gif yahoo.gif Gavau nuo mamos grazia zinute siryt, tai perrasau "TEgu naujieji metai suoliais atnesa arklio sveikata ir darbinguma, pegaso kurybinguma, zirgo istverminguma, o nesekmes tegu buna mazos kaip poniai!" smile.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais Metais!
QUOTE(miss_candy @ 2014 01 01, 10:51)
Su naujais visas!!!!  clap.gif  clap_1.gif  yahoo.gif Gavau nuo mamos grazia zinute siryt, tai perrasau "TEgu naujieji metai suoliais atnesa arklio sveikata ir darbinguma, pegaso kurybinguma, zirgo istverminguma, o nesekmes tegu buna mazos kaip poniai!" smile.gif

Che, aš tokią pat nuo savo mamos gavau biggrin.gif
Atsakyti
lens.gif žiū, čia jau visiškas štilis... unsure.gif
Per tas tris savaites LT pavargau kažkaip labai, džiaugiausi, kai pagaliau namo grįžom...o dabar kitą savaitę vėl į LT turiu važiuot unsure.gif anytai operaciją darys, prašo, kad pabūčiau su ja...ir namus jos prižiūrėčiau, pečių kūrenčiau... Ir dar kažką... Tikiuosi, nesitiki, kad ir per reabilitaciją ten būsiu, nuprotėčiau per kelis mėnesius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2014 01 09, 20:42)
lens.gif žiū, čia jau visiškas štilis... unsure.gif
Per tas tris savaites LT pavargau kažkaip labai, džiaugiausi, kai pagaliau namo grįžom...o dabar kitą savaitę vėl į LT turiu važiuot unsure.gif anytai operaciją darys, prašo, kad pabūčiau su ja...ir namus jos prižiūrėčiau, pečių kūrenčiau... Ir dar kažką... Tikiuosi, nesitiki, kad ir per reabilitaciją ten būsiu, nuprotėčiau per kelis mėnesius verysad.gif



Ooo, tikiuosi trumpam i Lt tokiu atveju 4u.gif Siunciam i Lt daug sveikatos balionciku, kad visiem gerai butu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kur visos pradinge smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Tikrai tyluma cia visai jau... Paveluotai, bet su Naujaisiais visas! oro_buckis.gif

Pas mane tai ka as zinau..viskas po senovei tikriausiai biggrin.gif dabar egzai, pirmadieni vienas buvo ir siandien, dar du liko, tai mokaus, dirbu ir tiek. Seimyna mano uz dvieju savaiciu atvaziuoja pagaliau thumbup.gif:

ai dar siaip nekokiu ziniu tik metams prasidejus..MB pradejo danty ziauriai skaudet, nuvare pas dantista tai pasirodo zandikaulio uzdegimas, antibus dabar geria, jei nepades - operacija doh.gif o ir ta danti sutvarkyt kastuos 400 europiniu doh.gif zodziu is kart po svenciu islaidos... nu bet nieko nepadarysi jau. Galvojam i LT kova varyt, man paciai reik pas dantista ir siaip sveikata biski pasiremontuot. Tai tiek:) Kaip kitos gyvena, kuo uzsiimas, kas naujo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2014 01 10, 02:57)
Sveikos! Tikrai tyluma cia visai jau... Paveluotai, bet su Naujaisiais visas! oro_buckis.gif

Pas mane tai ka as zinau..viskas po senovei tikriausiai biggrin.gif dabar egzai, pirmadieni vienas buvo ir siandien, dar du liko, tai mokaus, dirbu ir tiek. Seimyna mano uz dvieju savaiciu atvaziuoja pagaliau thumbup.gif:

ai dar siaip nekokiu ziniu tik metams prasidejus..MB pradejo danty ziauriai skaudet, nuvare pas dantista tai pasirodo zandikaulio uzdegimas, antibus dabar geria, jei nepades - operacija doh.gif o ir ta danti sutvarkyt kastuos 400 europiniu doh.gif zodziu is kart po svenciu islaidos... nu bet nieko nepadarysi jau. Galvojam i LT kova varyt, man paciai reik pas dantista ir siaip sveikata biski pasiremontuot. Tai tiek:) Kaip kitos gyvena, kuo uzsiimas, kas naujo? smile.gif

Nera pas jus sveikatos draudimo?
Atsakyti