Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

QUOTE(Pukšt @ 2013 12 12, 22:05)
Ugis 185cm  ax.gif ir su rubais ir su batais problemos  doh.gif



Tai podrushke ir likimo drauge, as irgi 185 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2013 12 12, 23:16)
Pukšt - MB pritare TB minciai laugh.gif kazkokie samokslininkai blyn..

ir as siandien is nevilties delnine Primarke nusipirkau, irgi nesiu atgal, nes jauciu niekad nesu turejus nieko baisesnio gyvenime doh.gif  lotuliukas.gif


Tai jo, jau aisku buvo kad susimoke jie pries mus, ir sneka vienodai ir mum velniu duoda taip pat laugh.gif

Man tai taip juokingai, viena suknele per trumpa, o kita per ilga, tai nors nukirpk nuo vienos ir pridek prie kitos lotuliukas.gif

QUOTE(panterra9 @ 2013 12 12, 23:34)
Tai podrushke ir likimo drauge, as irgi 185  mirksiukas.gif


Oba bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2013 12 12, 21:14)
Tai jo, jau aisku buvo kad susimoke jie pries mus, ir sneka vienodai ir mum velniu duoda taip pat laugh.gif

Man tai taip juokingai, viena suknele per trumpa, o kita per ilga, tai nors nukirpk nuo vienos ir pridek prie kitos  lotuliukas.gif


bet niekad negalvojau, kad ant svieto gali būt du toookie panašūs vyrai laugh.gif nu rimtai.. sąmokslininkai, ne kitaip lotuliukas.gif

tai kaaaam pirkai, nu paaiškink, kaaaaam??? umn.gif (čia man MB taip sakė, kai pasakiau išėjus nusipirkus, kad baisesnės delninės gyvenime nesu turėjus) laugh.gif

panterra - oho, nemaniau, kad ir Tu aukšta tokia bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 00:17)

panterra - oho, nemaniau, kad ir Tu aukšta tokia  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Che che, senai ugio laurus skinu mirksiukas.gif Tik jauneliu bijausi, jie perugti greit gali tongue.gif
Atsakyti
sveikos gyvos!!! 4u.gif
pas mus shalciai nesibaigia schmoll.gif shianakt zada iki -22C,bet vejas atshaldys iki -36C blink.gif
pantera, tas gerimukas, tai gerulia lotuliukas.gif mano panaceja, tai - spanguoles, imbieras, medus, citrina ir medus... viskas sumalta, ir kasryt po shaukshta su shilta stikline vandens thumbup.gif ai, dar cesnakas, visur thumbup.gif MB tai "gydosi" su degtines shot'u ir jelapenais thumbup.gif
Almost ir Puksht, labai smagu, kad graziai gyvai susibendravot wub.gif thumbup.gif
Unelma, ar ja pripranti prie naujo grafiko?
Moske Poske,o man visuose ilgaauliuose batuose pagal peda blauzda skesta doh.gif
kita penktadieni MB firmos Kaledinis vakarelis, kazkokiam "fancy" graiku restorane rolleyes.gif tai fainai, auklyte jau uzsisakem thumbup.gif varysim pasibendraut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2013 12 13, 02:39)
pas mus shalciai nesibaigia  schmoll.gif  shianakt zada iki -22C,bet vejas atshaldys iki -36C  blink.gif

kita penktadieni MB firmos Kaledinis vakarelis, kazkokiam "fancy" graiku restorane  rolleyes.gif  tai fainai, auklyte jau uzsisakem  thumbup.gif  varysim pasibendraut  rolleyes.gif


jergau, bet tai kai orai, ką? blink.gif blink.gif pas mus vakar vakare +16 buvo mega_shok.gif ot tai gruodžio vidurys..

mes šiandien lekiam švęst bigsmile.gif bigsmile.gif


labas rytas, ilgasis savaitgalis! yahoo.gif
Atsakyti
Labas rytas! O man tai noris galva i siena dauzyt doh.gif nelabosios moteriskos dienos paryciais atsivilko su tokiu trenksmu, kad vos nusedziu, pykina, karstis musa, zodziu just in time for the party.. Jei taip jausiuos ir vakare tai mano partis bus lovoj doh.gif ir is vis susinervinau..darbe chaosas.. Turejom secret santa daryt siandien, bet viena net nenupirkus dovanos, tai atidedam kitai savaitei umn.gif ai, blogas penktadienis!
Atsakyti
Pukšt - nesiparink, taip gi ir priklauso penktadieniui, tryliktai umn.gif: laugh.gif

kaip panos nusiteikusios? ką savaitgaliui suplanavot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2013 12 13, 03:39)
Moske Poske,o man visuose ilgaauliuose batuose  pagal peda blauzda skesta  doh.gif


Rashkyte, zinok ir man ta pati problema doh.gif ziauriai sunku issirinkti zieminius ilgaaulius doh.gif

QUOTE(Pukšt @ 2013 12 13, 12:04)
Labas rytas! O man tai noris galva i siena dauzyt doh.gif nelabosios moteriskos dienos paryciais atsivilko su tokiu trenksmu, kad vos nusedziu, pykina, karstis musa, zodziu (...)


Buk mano drauge - man irgi jos atsivilko doh.gif


QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 14:02)
kaip panos nusiteikusios? ką savaitgaliui suplanavot?  smile.gif


Reiktu si savaitgali jau kuciu meniu susiplanuoti ax.gif dar MB is asdos parnese reklamine knygute christmas food and drinks - seile tiso beziurint bigsmile.gif butinai kazka nusipirksim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 02:10)
jergau, bet tai kai orai, ką?  blink.gif  blink.gif pas mus vakar vakare +16 buvo mega_shok.gif ot tai gruodžio vidurys..


tai vava drinks_cheers.gif labiausiai nervas ima, kad rubus vaikams ir sau suplanuots kaitaliot kasryt reikia doh.gif nes oru prognozes gali ir pernakt pasikeist lotuliukas.gif

QUOTE(Pukšt @ 2013 12 13, 06:04)
ai, blogas penktadienis!


4u.gif taigi penktadienis 13 doh.gif
QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 08:02)
Pukšt - nesiparink, taip gi ir priklauso penktadieniui, tryliktai umn.gif: laugh.gif

kaip panos nusiteikusios? ką savaitgaliui suplanavot?  smile.gif

drinks_cheers.gif
as mastau kuciukus kept, ir sekmadieni i spektakli vaziuosim thumbup.gif
Moske Poske, man visus batus sunku ishsirinkt doh.gif nes peda ilga, bet siaura doh.gif ir nervas po shiai dienai ima, kad i ugi ir neishsistiebiau, kad proporcingai atrodytu lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai pastebejau, kad nemegstu ilgaauliu apskritai, turiu 2 poras ir gal karta i metus tik apsiaunu biggrin.gif man ankle boots geriausiai eina kazkaip g.gif
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 09:10)
jergau, bet tai kai orai, ką?  blink.gif  blink.gif pas mus vakar vakare +16 buvo mega_shok.gif ot tai gruodžio vidurys..


blink.gif Pas jus taip siltaaa? blink.gif swoon.gif swoon.gif pas man 11-12buna. Vakar ryte kai ejau darban tai zole apsalus buvo,balta balta. Akimirkai buvo pakvipe ziema bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Almost. @ 2013 12 13, 15:02)
kaip panos nusiteikusios? ką savaitgaliui suplanavot?  smile.gif


As ryt po darbo einu i gimtadieni thumbup.gif zadu nusigert lotuliukas.gif doh.gif rimtai,siandien tokia sunki diena darbe buvo,kad radus laisva minute galvoj vis masciau kaip as rytoj atsipalaiduosiu doh.gif jau pervargau,konkreciai doh.gif

Jus i Kaledini vakareli einat? 4u.gif
Papildyta:
Rashkyte,kadangi dazniausiai dirbu pusantros pamainos ir is mano 4 laisvu,gaunasi tik 2,tai jau tikrai pripratau taip dirbti laugh.gif dabar per pusantro menesio dar tik antra karta turesiu visas laisvas,nereikes overtime dirbti ax.gif
Atsakyti