Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

QUOTE(I.Elija @ 2014 05 08, 20:13)
Na tikrai taip apsidziaugiau sita tema radusi o ji mirineja visai doh.gif .Vestuves bus 19 Liepos.Tikiosi teti iki to laiko pastys ant koju. unsure.gif .
O kada buvo jusu svente ir kodel dar nera nuotrauku taip ilgai?O didele vesele apturejot?

Jau daugiau nei 8 mėnesiai praėjo ax.gif nedidelė šventė buvo - tik tėvai ir broliai seserys dalyvavo ax.gif MB brolis net be žmonos atvažiavo biggrin.gif mamai tai , sakė, gaila, kad niekas iš giminių manęs tokios gražios nematė lotuliukas.gif

tiksliai nežinau, kodėl taip ilgai vėluoja... Sakė, kad problemos su fotoknyga buvo, žadėjo bent keletą foto į emailą atsiųst, bet ir tų jau mėnesį nesulaukiu unsure.gif bet kadangi neturėtume kaip kol kas patys pasiimti, tai triukšmo nekeliam ir kantriai laukiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 05 08, 20:15)
Merginos kur prapuolet.Jau visas menuo ir dar ne mur mur.Mes antradieni parskridom is LT.Sestad tik nuskridus mano teva istiko infarktas.Aciu dievui jau atsigauna po operacijos.Pirmadieni nunesem pareiskimus.Taip kad dabar busiu jaunamarte lotuliukas.gif .
Kas pas jus gero.Kaip tas pavasaris skirtinguose kampuose?



Sveikinimai ir sveikateles teciui 4u.gif

Pas mus pavasaris nuostabus - rytais +18, o diena jau ir 24-26 wub.gif Saulute zeme ritinejasi, silta , gera , malonu bigsmile.gif

Vakar Eurovizija ziurejom, tai dabar sirgsim uz Malta sestadieni thumbup.gif O siaip bandom atsigauti po atostogu - musiskiu Barselonoj ir sesers su vyru pas mus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 05 09, 06:40)
Pas mus pavasaris nuostabus - rytais +18, o diena jau ir 24-26  wub.gif  Saulute zeme ritinejasi, silta , gera , malonu  bigsmile.gif

Vakar Eurovizija ziurejom, tai dabar sirgsim uz Malta sestadieni  thumbup.gif O siaip bandom atsigauti po atostogu - musiskiu Barselonoj ir sesers su vyru pas mus  lotuliukas.gif

Jau vasara visa pas jus bigsmile.gif

O aš Maltos dainos neatsimenu mastau.gif bet aš labiau klausiau, nei žiūrėjau, tai daugelio nežinau kas kur kada dainavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2014 05 09, 13:03)
Jau vasara visa pas jus bigsmile.gif

O aš Maltos dainos neatsimenu mastau.gif bet aš labiau klausiau, nei žiūrėjau, tai daugelio nežinau kas kur kada dainavo lotuliukas.gif



Jie patys pirmi vakar buvo. Lengva miela dainele 'Coming Home'

http://www.tvm.com.m...ht-coming-home/
Atsakyti
Labas vakaras visoms! Kaip gyvenat?

Pas mane taip va - baigiamieji egzai - gyvenimo 0 doh.gif darbe irgi darbo iki ausu, kasdien sedziu po darbo valandu, nu bent aciu pasako biggrin.gif

O daugiau, uz menesio i Lietuva pagaliau, laukiu nesulaukiu atostogu bigsmile.gif


QUOTE(panterra9 @ 2014 05 09, 13:52)
Jie patys pirmi vakar buvo. Lengva miela dainele 'Coming Home'

http://www.tvm.com.m...ht-coming-home/


Man ju daina pati graziausia visam konkurse wub.gif antroj vietoj butu Suomija smile.gif
Atsakyti
sveikos, paklydeles!!! 4u.gif pas mus viskas tas pats per ta pati biggrin.gif gyvi sveiki, darbai, namai ir tiek biggrin.gif uzimtumas pilnas kinderiai lanko tenisa, krepshini ir plaukima..... menesio pabaigoj atvaziuoja mano tevai, tai turiu cia ka veikt.... priplanuot veiksmo....
I. Elija, sveikinimai!!! 4u.gif mes geguzes 24d. 12 meteliu jau minesim biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Rashkyte ot veiksmo turesit menesio gale thumbup.gif Bet smagu, kai savi aplanko mirksiukas.gif

Mes vakar maudymosi sezona atidarem, tiksliau as, nes MB jau maudesi pries pora savaiciu ax.gif Liuks kaip faina thumbup.gif Pas mus jau tikrai silta ir gera, net rytais su chalatu darosi per silta , reiketu kokio vasarinio pasieskoti rolleyes.gif

Smagios dienos visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2014 05 09, 21:22)
O daugiau, uz menesio i Lietuva pagaliau, laukiu nesulaukiu atostogu  bigsmile.gif

Smagu 4u.gif berods, seniai buvai LT... Ilgam važiuosi? bigsmile.gif



QUOTE(panterra9 @ 2014 05 12, 06:40)
Mes vakar maudymosi sezona atidarem, tiksliau as, nes MB jau maudesi pries pora savaiciu  ax.gif Liuks kaip faina  thumbup.gif Pas mus jau tikrai silta ir gera, net rytais su chalatu darosi per silta , reiketu kokio vasarinio pasieskoti  rolleyes.gif

Smagios dienos visoms  mirksiukas.gif

Mačiau foto ir baisiai užpavydėjau wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 05 12, 08:40)
Labas rytas  smile.gif

Rashkyte ot veiksmo turesit menesio gale  thumbup.gif Bet smagu, kai savi aplanko  mirksiukas.gif

Mes vakar maudymosi sezona atidarem, tiksliau as, nes MB jau maudesi pries pora savaiciu  ax.gif Liuks kaip faina  thumbup.gif Pas mus jau tikrai silta ir gera, net rytais su chalatu darosi per silta , reiketu kokio vasarinio pasieskoti  rolleyes.gif

Smagios dienos visoms  mirksiukas.gif

O kurioj vietoj Maltoj gyvenat?man ten patiko tik plezu mazoka.Bet gal tik mums kaip turistams taip pasirode.
Mane savi tai tiek lanko kad isviso atsigauti neiseina.Tik jau judu link poilsio ir vel lankymas. doh.gif Jau vadinu juos nes sveciais o tupikais.Kas baisiausia kad nesupranta kodel as po darbo dar nesneku ir su jais nesedziu. biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms


QUOTE(solitude @ 2014 05 12, 16:24)

Mačiau foto ir baisiai užpavydėjau wub.gif  blush2.gif


Sorry, tik dabar pamaciau zinute ax.gif Aha, man irgi smagu buvo wub.gif

I.Elija mes centrinej dalyje , bet ne turistinej mirksiukas.gif Nuo juros apie 30 min pesciomis arba pora su masina ax.gif
Maudomes pagrinde ne smelio pliazuose (situ mazoka) vien del smelio keliamu nepatogumu lotuliukas.gif ir turistu kruvos cool.gif
Sezona atidarem St Peter's pool, ten autobusai nevaziuoja, turistu nera, ramu, gera ir smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 05 16, 17:32)
Labas visoms
Sorry, tik dabar pamaciau zinute  ax.gif  Aha, man irgi smagu buvo  wub.gif

I.Elija mes centrinej dalyje , bet ne turistinej  mirksiukas.gif Nuo juros apie 30 min pesciomis arba pora su masina  ax.gif 
Maudomes pagrinde ne smelio pliazuose (situ mazoka) vien del smelio keliamu nepatogumu  lotuliukas.gif  ir turistu kruvos  cool.gif
Sezona atidarem St Peter's pool, ten autobusai nevaziuoja, turistu nera, ramu, gera ir smagu  wub.gif

Sveikute,o jus tam St.Peters sokinejat tiesiai nuo uolu?O kaip vaikai?Jau turbut karsciai pas jus ten prasidejo.Mes kazkada buvom ten pas jus rugpjuti tai baisejausi kaip ten galima dirbti tokiame karstyje.Pas mus jau irgi oras pasitaise.Dabar turime sveciu MB broli su vaikais ir mama.Keturi zmones.Taip kad man vel linksma.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 05 16, 17:41)
Sveikute,o jus tam St.Peters sokinejat tiesiai nuo uolu?O kaip vaikai?Jau turbut karsciai pas jus ten prasidejo.Mes kazkada buvom ten pas jus rugpjuti tai baisejausi kaip ten galima dirbti tokiame karstyje.Pas mus jau irgi oras pasitaise.Dabar turime sveciu MB broli su vaikais ir mama.Keturi zmones.Taip kad man vel linksma.


As nesokineju blush2.gif laipteliai visur padaryti, tokie kaip i baseina thumbup.gif
Karsciai buvo , o dabar vel atveso,diena apie 22 ax.gif
O dirbam kadangi ne gatveje ir ne lauke, tai ir nebaisu mirksiukas.gif Visur kondiskes smile.gif

Smagaus pasibuvimo su seimyna smile.gif
Atsakyti