Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

QUOTE(panterra9 @ 2014 04 02, 13:50)
Na ir apie ka vel tylim ?  tongue.gif

As tai kelione planuojuos po truputi , tiek musiske, tiek sesers  biggrin.gif
O vat cia nesupratau  g.gif

Pas mane rubu daug moraliskai pasenusiu irgi buvo, bet kraustantis laaaabai daug atkraciau, ir po truputi bandau ismest prastesnius  ax.gif

Paskutiniu metu shoppingu uzsiemiau, ko niekad nedarydavau, tai net MB apakes per danti traukia  doh.gif  Bet ka daryt , kad visi rubai laisvi kabo?  bigsmile.gif


sedziu darbe ir tingiu, noriu namo smile.gif laukia geras oras, nesinori ofise sedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 04 02, 13:50)
Na ir apie ka vel tylim ?  tongue.gif

As tai kelione planuojuos po truputi , tiek musiske, tiek sesers  biggrin.gif
O vat cia nesupratau  g.gif

Pas mane rubu daug moraliskai pasenusiu irgi buvo, bet kraustantis laaaabai daug atkraciau, ir po truputi bandau ismest prastesnius  ax.gif

Paskutiniu metu shoppingu uzsiemiau, ko niekad nedarydavau, tai net MB apakes per danti traukia  doh.gif  Bet ka daryt , kad visi rubai laisvi kabo?  bigsmile.gif

Eiti i marcias resikia kad iseiti gyventi kitur.Todel senovej buvo vertinami kaip gimsta berniukai.Nes jie bus namie ir bus pagelbininkai.O mergaites istekindavo i vyro seima,jos namus palikdavo.Taip kaip ir mano sukneles iseis i marcias,tai yra ras naujus namus. ax.gif
Atidavineti jau neturiu noro,nes paskui man susidaro tokia nuomone kad man daro paslauga kad pasiima.Dar rankiojas ir knisasi ir puse visko lieka.Stumdyk nuo kampo i kampa.
O seip tai darabuziai mas mane brangus ir geri.Taip kad uz juos ir gauti dar si ta galima.
Is viso kodel niekas nerasot?Ar darbai uzspaude?
O kur planuoji keliauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 02 balandžio 2014 - 15:13
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 02, 16:11)
Eiti i marcias resikia kad iseiti gyventi kitur.Todel senovej buvo vertinami kaip gimsta berniukai.Nes jie bus namie ir bus pagelbininkai.O mergaites istekindavo i vyro seima,jos namus palikdavo.Taip kaip ir mano sukneles iseis i marcias,tai yra ras naujus namus. ax.gif
Atidavineti jau neturiu noro,nes paskui man susidaro tokia nuomone kad man daro paslauga kad pasiima.Dar rankiojas ir knisasi ir puse visko lieka.Stumdyk nuo kampo i kampa.
O seip tai darabuziai mas mane brangus ir geri.Taip kad uz juos ir gauti dar si ta galima.
Is viso kodel niekas nerasot?Ar darbai uzspaude?
O kur planuoji keliauti?


As nerasau dazniausiai, nes tingiu per iPada rasyt. Labai nepatogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 02, 16:11)
Is viso kodel niekas nerasot?Ar darbai uzspaude?
O kur planuoji keliauti?


Visaip cia pas mus budavo, budavo ir su baliais naktiniais ir pan biggrin.gif Deja, dabar aprimus temele labai stipriai ir kitos merginos net neuzsuka pasilabinti verysad.gif Taciau tokie juk gyvenimai - virtualusis pasaulis tikrai ne pirmoje vietoje mirksiukas.gif
Gal issisemem per naktis prapliotkine lotuliukas.gif

I Barselona su vyru Velykoms traukiam wub.gif
Atsakyti
sveikos gyvos!!!! 4u.gif pas mus tai kazkaip viskas taip pat biggrin.gif 4u.gif savaitgali grizo MB wub.gif tai shiaip nieko labai daug protingo nenuveikem.... aplink namus davemes ir tiek 4u.gif shia savaite jau kinderiams mokslai prasidejo 4u.gif o, shiaip, vaikai, namai, sportai, darbai ir tiek..... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif įtempta savaitė abiems su MB, abu pavargę (jis labiau), abu pikti (turbūt irgi jis labiau) ir dirglūs (čia jau aš labiau) doh.gif lotuliukas.gif dar MB sesuo sunervino, bet čia jau turbūt nieko naujo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2014 04 04, 13:45)
Sveikos 4u.gif įtempta savaitė abiems su MB, abu pavargę (jis labiau), abu pikti (turbūt irgi jis labiau) ir dirglūs (čia jau aš labiau) doh.gif  lotuliukas.gif dar MB sesuo sunervino, bet čia jau turbūt nieko naujo lotuliukas.gif  doh.gif



Ir as kazkokia siandien jautresne ir be nuotaikos unsure.gif Gal koks uztemimas kur nors? g.gif Dazniausiai del to sureaguoju biggrin.gif
Nieko, vakara sau skirsiu, gal pageres - MB su kolektyvu out keliauja kelioms valandelems, tai su Bruno karaliausim filmus ziuredami ax.gif

Laikykites ir pailsekit per savaitgali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2014 04 02, 17:13)
As nerasau dazniausiai, nes tingiu per iPada rasyt. Labai nepatogu smile.gif

As tai pati per iPada rasau ir nesuku galvos.Su darbiniu naudojuos tik darbo reikalais.O sitas mazas lengvas ir patogus.Dziaugiuosi kad savaitgalis.Sunkia savaite atiturejau.Vakar dukra atskrido tai dziaugsmas namie.Savaitgali varysim pirkti isleistuviu sukneles jai,nes jau ruosis egzamas ir negales skraidyti.
Papildyta:
QUOTE(panterra9 @ 2014 04 02, 17:16)
Visaip cia pas mus budavo, budavo ir su baliais naktiniais ir pan  biggrin.gif  Deja, dabar aprimus temele labai stipriai ir kitos merginos net neuzsuka pasilabinti  verysad.gif Taciau tokie juk gyvenimai - virtualusis pasaulis tikrai ne pirmoje vietoje  mirksiukas.gif
Gal issisemem per naktis prapliotkine  lotuliukas.gif

I Barselona su vyru Velykoms traukiam  wub.gif

As tai kazkaip naktimis miegu bet nerasau lotuliukas.gif .O Barselona tai fainai buvau du kartus bet taip nieko ir nemaciau lotuliukas.gif .Tai su mamom jos vienai 75 kitai 82.Tai blogiau kaip su vaikais.Tai valgyt laikas tai tuoletai.Taip ir prabuvau tarp kaviniu,miegojimo ir tualetu.Bet dar sugrysiu.
Atsakyti
man irgi si savaite keistoka - praktiskai ne viena nakti negalejau normaliai ismiegoti doh.gif bet astrologai sake, kad visas balandis bus sunkus doh.gif
Atsakyti
Merginos kur prapuolet.Jau visas menuo ir dar ne mur mur.Mes antradieni parskridom is LT.Sestad tik nuskridus mano teva istiko infarktas.Aciu dievui jau atsigauna po operacijos.Pirmadieni nunesem pareiskimus.Taip kad dabar busiu jaunamarte lotuliukas.gif .
Kas pas jus gero.Kaip tas pavasaris skirtinguose kampuose?
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 05 08, 18:15)
Merginos kur prapuolet.Jau visas menuo ir dar ne mur mur.Mes antradieni parskridom is LT.Sestad tik nuskridus mano teva istiko infarktas.Aciu dievui jau atsigauna po operacijos.Pirmadieni nunesem pareiskimus.Taip kad dabar busiu jaunamarte lotuliukas.gif .
Kas pas jus gero.Kaip tas pavasaris skirtinguose kampuose?

Nelemta, matyt, šitai temai gyvuot unsure.gif kaip išsilakstė visos, tai ir pamiršo kelią atgal verysad.gif

Sveikatos tavo tėčiui 4u.gif
Kada šventė? bigsmile.gif vestuvės smagu, nors mes vis dar savo nuotraukų laukiam doh.gif lotuliukas.gif anądien net pakalbėjom, kad gal tik prisisapnavo mums ta diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2014 05 08, 22:00)
Nelemta, matyt, šitai temai gyvuot unsure.gif kaip išsilakstė visos, tai ir pamiršo kelią atgal verysad.gif

Sveikatos tavo tėčiui 4u.gif
Kada šventė? bigsmile.gif vestuvės smagu, nors mes vis dar savo nuotraukų laukiam doh.gif  lotuliukas.gif anądien net pakalbėjom, kad gal tik prisisapnavo mums ta diena lotuliukas.gif

Na tikrai taip apsidziaugiau sita tema radusi o ji mirineja visai doh.gif .Vestuves bus 19 Liepos.Tikiosi teti iki to laiko pastys ant koju. unsure.gif .
O kada buvo jusu svente ir kodel dar nera nuotrauku taip ilgai?O didele vesele apturejot?
Atsakyti