Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės


Labas rytas !!! bigsmile.gif

QUOTE(Rashkyte @ 2014 03 27, 05:49)
tai pasistengiam ir prikeliam bendrom jegom smile.gif drinks_cheers.gif


Tep tep, nes visos tik uzeina, pasiziuri, kad kitu nera, ir iseina mirksiukas.gif

Na, pasakojames kas naujo, kuo gyvenat?

Mes Velykom i Barselona lekiam, tai oi oi oi kaip laukiu wub.gif wub.gif
O grizus is keliones po 4 dienu sesuo su vyru savaitei pas mus atlekia thumbup.gif thumbup.gif
Uzsisake jie viesbuti, nes norejo tinget ir poilsiaut ir visai valgyt negamint, nes pas mus namuose sakiau maitinimas tik vakarais ir savaitgaliais lotuliukas.gif

Kuo kitos kvepuojat? Rashkyte , ziema pas jus baigesi pagaliau?
Solitude, kaip su Lt? Buvai ar vis dar 'kaba' tas reikalas? g.gif
Atsakyti
As tai probleminese temose gyvenu - zinot mano bedas ax.gif na bet reikalai po truputi juda i prieki, ziuresim, kiek daugiau mums gydytojai padet gales...

AS Barselonoj pora kartu esu buvus thumbup.gif Labai patiko! Isskyrus tai, kad ten laaabai daug vagiu unsure.gif Paskutini karta, kai buvom prie akiu viena senute apiplese, bandem sulaikyt vagi, bet nepavyko, o kita karta matem, kad tokie du bachuriukai skuode, kiek galedami ir vis atsisukdami atgal. Zodziu, saugokit savo daiktus ten budami 4u.gif

Mes dabar irgi zvalgomes kelioniu, bet kol kas negalim, kol nezinom gydytoju plano mums, bet bandem ziureti BNB, nes jie pigesni, bet priejom isvados, kad mums viesbuciai labiau tinka rolleyes.gif Vienas dalykas, valgai kad ir psurycius, kiek telpa, o kai pas zmoniu apsistojes, gali sazine neleis paprasyt dar ir dar biggrin.gif ir paprastai bnb yra kazkieno namai, tai kaip sveciuose jaustumeisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2014 03 27, 11:53)
As tai probleminese temose gyvenu - zinot mano bedas  ax.gif na bet reikalai po truputi juda i prieki, ziuresim, kiek daugiau mums gydytojai padet gales...

AS Barselonoj pora kartu esu buvus  thumbup.gif Labai patiko! Isskyrus tai, kad ten laaabai daug vagiu  unsure.gif Paskutini karta, kai buvom prie akiu viena senute apiplese, bandem sulaikyt vagi, bet nepavyko, o kita karta matem, kad tokie du bachuriukai skuode, kiek galedami ir vis atsisukdami atgal. Zodziu, saugokit savo daiktus ten budami  4u.gif

Mes dabar irgi zvalgomes kelioniu, bet kol kas negalim, kol nezinom gydytoju plano mums, bet bandem ziureti BNB, nes jie pigesni, bet priejom isvados, kad mums viesbuciai labiau tinka  rolleyes.gif Vienas dalykas, valgai kad ir psurycius, kiek telpa, o kai pas zmoniu apsistojes, gali sazine neleis paprasyt dar ir dar  biggrin.gif ir paprastai bnb yra kazkieno namai, tai kaip sveciuose jaustumeisi  ax.gif


Mis Candy tikiuosi viskas issispres greitai - svarbu, kad kazka darot, ieskot 4u.gif

As Barsenoloj buvau 2008-uju Gruodi, tik trumpokai rolleyes.gif Del vagiu zinau, jau ir vyra perspejau unsure.gif

O kur kelione ziurites? As irgi viesbucius labiau megstu, nebent jau krastutiniu atveju cool.gif
Atsakyti
Merginos,o naujas pleputes priimat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 27 kovo 2014 - 11:21
QUOTE(panterra9 @ 2014 03 27, 09:59)
O kur kelione ziurites? As irgi viesbucius labiau megstu, nebent jau krastutiniu atveju  cool.gif


Galvojam apie Amsterdama, Roma ir Lisabona, bet dar nezinom, ka pasirinksim ir kada blush2.gif Kol kas nuspresta, kad vasara turesim road trip i Skotija arba Lake district thumbup.gif

QUOTE(I.Elija @ 2014 03 27, 10:04)
Merginos,o naujas pleputes priimat?


Priimam 4u.gif Tik, kad visos sios temutes pleputes jau visiskai issisemusios yra biggrin.gif Is kur esi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2014 03 27, 12:52)
Galvojam apie Amsterdama, Roma ir Lisabona, bet dar nezinom, ka pasirinksim ir kada  blush2.gif Kol kas nuspresta, kad vasara turesim road trip i Skotija arba Lake district  thumbup.gif



Oi kaip faina bigsmile.gif

Naujokes priimam, tik senbuves truputi issilakste mirksiukas.gif
Pasispasakok, is kur , kuo uzsiimi ir su kuo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra9: 27 kovo 2014 - 11:57
QUOTE(panterra9 @ 2014 03 27, 06:38)
Labas rytas !!!  bigsmile.gif
Tep tep, nes visos tik uzeina, pasiziuri, kad kitu nera, ir iseina  mirksiukas.gif

Na, pasakojames kas naujo, kuo gyvenat?

Mes Velykom i Barselona lekiam, tai oi oi oi kaip laukiu  wub.gif  wub.gif
O grizus is keliones po 4 dienu sesuo su vyru savaitei pas mus atlekia  thumbup.gif  thumbup.gif
Uzsisake jie viesbuti, nes norejo tinget ir poilsiaut ir visai valgyt negamint, nes pas mus namuose sakiau maitinimas tik vakarais ir savaitgaliais  lotuliukas.gif

Kuo kitos kvepuojat? Rashkyte , ziema pas jus baigesi pagaliau?
Solitude, kaip su Lt? Buvai ar vis dar 'kaba' tas reikalas?  g.gif

Aš apie Barseloną nuo vaikystės svajoju wub.gif kada nors ir mes ten nuvažiuosim cool.gif kol kas galvojam vestuvių metinėms kur toliau pavažiuot, kol vaikų nėra biggrin.gif

Tas reikalas gal kabo dar, nebežinau doh.gif lotuliukas.gif ji niekam neskambino ir šneka jau, kad neskambins ir nesioperuos rolleyes.gif
Užtat aš pati jau porą mėnesių kaip pensininkė rypuoju su savo sąnariais verysad.gif nepamenu, kada taip blogai buvę, kad net stiprūs vaistai nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2014 03 27, 14:15)
Užtat aš pati jau porą mėnesių kaip pensininkė rypuoju su savo sąnariais verysad.gif nepamenu, kada taip blogai buvę, kad net stiprūs vaistai nepadeda verysad.gif


Vadinas laikas sali keist biggrin.gif Tik i kitoki klimata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 03 27, 11:26)
Vadinas laikas sali keist  biggrin.gif Tik i kitoki klimata  mirksiukas.gif

Šitą seniai jau supratau biggrin.gif vos tik į čia atsikrausčius biggrin.gif o Maltoj kai buvom, tai stebėjausi, kaip gerai miegojau ir kaip nieko neskaudėjo bigsmile.gif bėda, kad aš LT noriu gyvent, o esam pririšti čia bent kol kas unsure.gif
Atsakyti
Artimas kolega siandien pranese, jog jam diagnozuotas prostatos vezys.. verysad.gif
Nekenciu vezio .... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Man idomu nuo ko tas vezys atsiranda? g.gif jei nuo jo butu galim apsisaugoti, gal reiktu sviesti zmones nuo mazumes apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 03 27, 12:56)
Oi kaip faina  bigsmile.gif

Naujokes priimam, tik senbuves truputi issilakste  mirksiukas.gif
Pasispasakok, is kur , kuo uzsiimi ir su kuo  biggrin.gif

Aciu,esu linksma akiniuote is Londono.(Ex Kauno).Cia jau penkiolika metu,taip kad - su stazu.Dirbu PA ir verciu.Duoduos po svieta kaip tam turiu laiko ir pinigu. biggrin.gif
O po metu irgi busiu senbuve lotuliukas.gif .Svarbiausia neissilakstyti likusioms thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE(panterra9 @ 2014 03 27, 16:02)
Artimas kolega siandien pranese, jog jam diagnozuotas prostatos vezys.. verysad.gif
Nekenciu vezio .... angel_sadangel.gif

Prostatos vienas is lengviausiu veziu.Reik tiketis kad pasveiks.
Atsakyti