Įkraunama...
Įkraunama...

Emigrantės

QUOTE(moske_poske @ 2014 02 09, 20:44)
Sveikos, pas mane kaip ir nieko naujo smile.gif  per sventes LT buvom. As jau nusipirkau bilietus atostogoms irgi. Vaziuosim i Sardinija bigsmile.gif  kaip sulaukt dabar rugpjucio smile.gif


Oho kokie ankstyvi planuotojai bigsmile.gif Smaguma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 09, 20:46)
Oho kokie ankstyvi planuotojai  bigsmile.gif Smaguma  thumbup.gif

Turiu dabar ko laukt biggrin.gif siaip ateinanti vasara tokia busy: mamos jubiliejus, puskes vestuves, kelione smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2014 02 09, 20:44)
Sveikos, pas mane kaip ir nieko naujo smile.gif  per sventes LT buvom. As jau nusipirkau bilietus atostogoms irgi. Vaziuosim i Sardinija bigsmile.gif  kaip sulaukt dabar rugpjucio smile.gif

Ooooo.Rugpjuti i Sardinia.Paliksit viska ka turit..... biggrin.gif Ziauriai brangu ten vasara.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 02 09, 20:57)
Ooooo.Rugpjuti  i Sardinia.Paliksit viska ka turit..... biggrin.gif Ziauriai brangu ten vasara.

Nu kazkaip mes atostogoms netaupom biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Man Pirmadienis biggrin.gif Vakar tinginiavom, tai tikesimes savaite greit praleks , kad jau trumpesne tongue.gif

QUOTE(Pukšt @ 2014 02 08, 17:37)

Panterra, as mokausi Tourism Marketing, tai mane ir kelia i Sales & Marketing, dirbsiu su online marketing, social media ir tiesiog marketing'u smile.gif


Aha, tai tu marketing ne tik turizmas ax.gif Man dazniausiai kai pasako, kad turizme dirba tai isivaizduoju viesbucio admin. ar panasiai rolleyes.gif
Pas mus praverstu manau tokia specialybe cool.gif

Ka panos per savaitgalius nuveiket? As persiskalbiau puse spintos, nes orai geri , su vejeliu , tik spek dziaustyti drabuzius ir jau sausi biggrin.gif Savaitgali +20 zada didele saulute rodo wub.gif
Atsakyti
As mamai verkiau, kad depresija tuoj bus nuo saules trukumo... Siusk cia truputi tos saulutes smile.gif
Savaitgali draugus aplankem, vairuot mokiausi, rubu neskalbiau, nedziuna niekas pas mus.

Siandien boses mano isvaziavo, nemegstama bendradarbe atostogauja tai su kita bendradabe dviese karaliausim, pagaliau pailsesim nuo visu idiotu smile.gif

Kaip kitos gyvena? Nepazistamu nicku ziuriu pasipyle irgi smile.gif
Atsakyti
Panterra, pavydim tau baltai siltu oru! bigsmile.gif O pas mus sianiankt uraganinis vejas (vel) su lietum doh.gif MB miegojo salione, nes taip nakti kosejo, kad nei jis, nei as negalejom miegot, o kadangi man i darba, o jam - ne (atsiprase vakar, nes temperatura priedo sukilusi), tai isejo i kita kambari miegot smile.gif o man dar alergija ant nugaros isimete doh.gif praejusi skalbima MB per daug milteliu idejo, o as galvojau, kad nieko tokio - dabar dziaugiuosi paraudusia oda ir dideliu niezejimu doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 08, 13:52)

Solitude
gal nuo nerimo sutriko miegas?  g.gif  Ta prasme kai tokiam laukime esi, vaziuot reikes nereikes, kada ir pan.?

Gali būti unsure.gif iš viso nervai kažkokie pertempti paskutiniu metu, kas tik kiek, į ašaras puolu doh.gif
Iš šeštadienio į sekmadienį naktį miegojau pagaliau biggrin.gif nuosavas vyras nugirdė lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Siųsk bent spindulėlį saulės link mūsų 4u.gif
Atsakyti
Visos saules beprasydavom mums cia toooki vejeli parsiuntet biggrin.gif Uraganinis, kaip pas Mis Candy mirksiukas.gif

Dalinuosi saulute cool.gif zinau ka reiskia netureti schmoll.gif
Pause laikykis , atostogos ant nosies mirksiukas.gif

Solitude, kai savas tai nieko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2014 02 11, 09:37)

Aha, tai tu marketing ne tik turizmas  ax.gif  Man dazniausiai kai pasako, kad turizme dirba tai isivaizduoju viesbucio admin. ar panasiai  rolleyes.gif
Pas mus praverstu manau tokia specialybe  cool.gif

Ka panos per savaitgalius nuveiket? As persiskalbiau puse spintos, nes orai geri , su vejeliu , tik spek dziaustyti drabuzius ir jau sausi  biggrin.gif  Savaitgali +20 zada didele saulute rodo  wub.gif


Daaug marketingo pas mus, bene pagrindas visas rolleyes.gif

As tai sestadieni pragulejau praktiskai, siek tiek apsitvarkiau tik, nes jauciaus nekaip, o sekmadieni i sporta, pasimokint, pasiruost maista darbo savaitei ir praleke diena kaip niekur nieko.. Vakar visa diena koledze prasedejau, tai gryzus 9val kaip smigau miegot, taip ir ismiegojau iki ryto kol i darba keltis reikejo blink.gif

O pas mus siandien pasnigo riebiai, ne visur, bet is darbo isejus drebe kaip reikalas per kelias minutes visur balta buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta smile.gif

QUOTE(Pukšt @ 2014 02 11, 22:54)

O pas mus siandien pasnigo riebiai, ne visur, bet is darbo isejus drebe kaip reikalas per kelias minutes visur balta buvo  bigsmile.gif


Aha, maciau foto FB - buve kolegos ir pazistami iskart pridejo nemazai ax.gif

As vakar mergickom saules padalinau, o sau ir nepasilikau - lyt pradejo lotuliukas.gif

Siandien svarbus business meeting, vis su tuo paciu institutu - jetau kaip ilgai viskas kartais tesiasi doh.gif Ir dar galo nematyt, na bet nieko, jei pavyks viskas bus labai ciki thumbup.gif

O po darbu varom su kolektyvu vakarienei rolleyes.gif Vyras po darba masina pasiims is manes, kad galeciau vynelio pagurksnoti, o po visko passims ir mane biggrin.gif

Geros dienos visoms , kurios dar cia uzklysta tongue.gif
Atsakyti
Panterra, pamenu pries pasirinkdama sita darba, labai abejojai - o kaip dabar tau viskas atrodo? esi patenkinta? 4u.gif

Pukst, kaip pavydziu sniegoooo bigsmile.gif zodziu, pavydziu zmonems dvieju dalyku - sniego ir saules biggrin.gif o visosm siunciu lietu biggrin.gif
Atsakyti