Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(Kriiste @ 2013 12 09, 19:58)
tai kad ta akcija galiodavo tik outlet skyreliui - kuriame ir siaip batai budavo su nuoalidomis, tad dar 40% ir dar 20% - tikrai geriau gaudavosi nei dabar, nors procentaliai atrodo panasiai mirksiukas.gif Tai ir neturejo ismesti - ta akcija bus po nauju metu, geriausiu atveju po kaledu - visad buna rugpjuti ir po nauju kazkur mirksiukas.gif

Pernai buvo spalio/lapkricio men 100% smile.gif o siemet nieko...
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 09, 19:28)
Pernai buvo spalio/lapkricio men 100% smile.gif o siemet nieko...


Siemet labai jau gaili nuolaidu. Bet as vis tiek tikiuosi, kad tai tik tyla pries audra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 09, 19:28)
Pernai buvo spalio/lapkricio men 100% smile.gif o siemet nieko...


nzn, nesu praleidus ne vieno pirkimo - bet nei spalio, nei lapkricio men nera saskaitoje... Perku tik per final ispardavimus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal yra renkančių užsakymą Vilniuje iš http://www.sonnen-ap...online-shop.de/ internetinės parduotuvės? smile.gif
Atsakyti
Klausimas:
per kiek laiko ateina vok.vaistines UNSEREKLEINE uzsakymas ir ar galima kazkaip ji sekti? g.gif pirma karta pirkau vokiskai, tai pergyvenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 12 09, 20:39)
nzn, nesu praleidus ne vieno pirkimo - bet nei spalio, nei lapkricio men nera saskaitoje... Perku tik per final ispardavimus rolleyes.gif

Pas mane uztat yra laugh.gif pirkta su 40% plius 20% is sale skyriuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2013 12 09, 21:06)
Klausimas:
per kiek laiko ateina vok.vaistines UNSEREKLEINE uzsakymas ir ar galima kazkaip ji sekti?  g.gif pirma karta pirkau vokiskai, tai pergyvenu biggrin.gif

kai issiuncia, gaunate laiska su sekimo nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 12 09, 18:58)
tai kad ta akcija galiodavo tik outlet skyreliui - kuriame ir siaip batai budavo su nuoalidomis, tad dar 40% ir dar 20% - tikrai geriau gaudavosi nei dabar, nors procentaliai atrodo panasiai mirksiukas.gif Tai ir neturejo ismesti - ta akcija bus po nauju metu, geriausiu atveju po kaledu - visad buna rugpjuti ir po nauju kazkur mirksiukas.gif

QUOTE(Bluntė @ 2013 12 09, 20:17)
Pas mane uztat yra laugh.gif pirkta su 40% plius 20% is sale skyriuko wink.gif

Pas mane irgi yra - o pirkau pernai gruodžio pradžioje smile.gif
Šiemet jie tiesiog nepaleido šitos akcijos, bet... gal tikrai dar sulauksim kažko geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 09 gruodžio 2013 - 20:33
QUOTE(armeda @ 2013 12 09, 17:36)
Cia siuntinukas kur yra ir mano prekytes? blush2.gif
rolleyes.gif

TAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 12 09, 19:56)
Per kiek laiko atsiuncia everything5pounds.com, bandyciau pati uzsisakineti  smile.gif , tik bijau, kad  galiu nespeti

Negi nieks nepirko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 12 09, 21:22)
Negi nieks nepirko  ax.gif


Per 8-10 d. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas noretu is http://lessthan10pounds.com
pati turiu apie 8 prekes surinkus. tai nebedaug truksta, kad butu po 26lt preke. jei kas nores, rasykite i murcikas@gmail.com
Atsakyti