Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

Sveikos, gal galite pagelbėti. Užsisakinėjau iš the body shop, gavau laišką iš jų, kad "Order Authorizat​ion Failed", bet pinigai nuo kortelės nuskaičiuoti. Kur man reikėtų kreiptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskale: 09 gruodžio 2013 - 17:54
QUOTE(Tauskale @ 2013 12 09, 17:54)
Sveikos, gal galite pagelbėti. Užsisakinėjau iš the body shop, gavau laišką iš jų, kad "Order Authorizat​ion Failed", bet pinigai nuo kortelės nuskaičiuoti. Kur man reikėtų kreiptis?

ar tikrai nuskaiciuoti? Ar tik rezervuoti?
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2013 12 09, 18:33)
as pirkdavau kai budavo nuo nuolaidines kainos dar 40 proc, arba viena perki, kitai 50 proc. si rudeni pagailejo sios akcijos, kadangi turiu su kuo vaikscioti, tai lauksiu vasario men. bet nera garantijos, kad ji bus, nes si rudeni tokiso nebedare.

net nezinau ar dar cia laukt geresnes akcijos ar ne
Atsakyti
Mergaitės, gal kur netyčia užmatėte gera kaina Reima vaikiškų žieminių kepuryčių/šalmukų 4u.gif
Gal naivu tikėtis išpardavimų, ar geresnės kainos prieš žiemą g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 12 09, 18:55)
ar tikrai nuskaiciuoti? Ar tik rezervuoti?


panašu, kad be reikalo supanikavau, rezervuoti smile.gif
Radau daugiau info senesnėse temose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskale: 09 gruodžio 2013 - 18:03
RENKU disneystore.co.uk siuntimas i LT 20 svaru dalinsimes, nuo 50 svaru siandien taiko 20% off.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 09, 17:57)
net nezinau ar dar cia laukt geresnes akcijos ar ne


bus bus geresne akcija - kai perkant 4 poras visoms po 40% nepriklausomai nuo kainos mirksiukas.gif Cia tik pradzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2013 12 09, 18:33)
as pirkdavau kai budavo nuo nuolaidines kainos dar 40 proc, arba viena perki, kitai 50 proc. si rudeni pagailejo sios akcijos, kadangi turiu su kuo vaikscioti, tai lauksiu vasario men. bet nera garantijos, kad ji bus, nes si rudeni tokiso nebedare.

Tai kad tokią akciją dažnai duoda, neapsimoka, nes suma sumaru gaunas 25 proc

QUOTE(Kriiste @ 2013 12 09, 19:26)
bus bus geresne akcija - kai perkant 4 poras visoms po 40% nepriklausomai nuo kainos mirksiukas.gif Cia tik pradzia 4u.gif

Aš ir šitos laukiau, bet neišmetė ax.gif , nedaug skiriasi ir paskutinioji, kur 35 proc arba dabar 70 proc antrai porai ax.gif
Atsakyti
Man geriausia Crocs akcija buvo 3 poros uz 2 kaina thumbup.gif bet senokai bebuvo ji
Atsakyti
Per kiek laiko atsiuncia everything5pounds.com, bandyciau pati uzsisakineti smile.gif , tik bijau, kad galiu nespeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 09 gruodžio 2013 - 18:57
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 09, 18:37)
Aš ir šitos laukiau, bet neišmetė ax.gif , nedaug skiriasi ir paskutinioji, kur 35 proc arba dabar 70 proc antrai porai ax.gif

tai kad ta akcija galiodavo tik outlet skyreliui - kuriame ir siaip batai budavo su nuoalidomis, tad dar 40% ir dar 20% - tikrai geriau gaudavosi nei dabar, nors procentaliai atrodo panasiai mirksiukas.gif Tai ir neturejo ismesti - ta akcija bus po nauju metu, geriausiu atveju po kaledu - visad buna rugpjuti ir po nauju kazkur mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, kuri turite nusipirkusi šią striukę S dydžio (iš SD)? Gal būtų galima paprašyti išmatuoti pečių plotį nuo siūlės iki siūlės, rankovės ilgį ir plotį ties klubų plačiausia vieta? Žinau, kad daug noriu, bet labai reikia. Nusipirkau XS dydį ir jis man toks "ant ribos". Galvoju, siųsčiau atgal ir pirkčiau S dydį. Bet jei tas S gerokai didesnis bus... g.gif
Didelis AČIŪ tai, kuri pagelbės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

http://www.sportsdir...olcode=44729703
Atsakyti