Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(Vlastimila @ 2013 12 09, 17:20)
taigi "obidna",aš pati tai atrodo, žinau-ar nelabai žinau, visad stengiuos padėt žmogui....na, gal tikrai...nebuvo temoje žinančių blush2.gif

sena tema 42,43,47psl ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 12 09, 16:20)
taigi "obidna",aš pati tai atrodo, žinau-ar nelabai žinau, visad stengiuos padėt žmogui....na, gal tikrai...nebuvo temoje žinančių blush2.gif

man irgi butu aktualu, nes reikia issiuntineti bio-apo siuntas ir nezinau kur geriausia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 12 09, 13:38)
Mano tokia koja -tai w7 -remia pirsta ,o w8 smukcioja.Turejau du skirtingus modelius ir nervindavo -mazoki nepatogu ,vis imdavau w8 -bet tie smukcioja irgi ner gyvenimo smile.gif



mano irgi koja tokia tarp 37-38,
pirkau pernai žieminius w7, tai pasimatavau ir pardaviau, nusipirkau w8 - visai smagiai nešiojasi.

dabar nusižiūrėjau šituos:

crocs

Kadangi ne iš pigiųjų, nuvažiavau į parduotuvę pasimatuoti. Na ir ką... W8 smukčioja doh.gif Tai ir susimėčiau. Dar suglumino, kad parduotuvėje batas buvo pairęs (kailinė dalis). Kai čia už juos nori beveik 500 lt, tai tokių 'trūkumų' kažkaip net nesinori praignoruoti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 12 09, 16:23)
sena tema 42,43,47psl  ax.gif


ačiū už informaciją, gal galit tiesiog pora žodžių parašyt??

QUOTE(darlia25 @ 2013 12 09, 16:26)
man irgi butu aktualu, nes reikia issiuntineti bio-apo siuntas ir nezinau kur geriausia blush2.gif


darlia, ar Jūs radot, nes aš tai ne, yra kažkas apie seną akciją.....
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 12 09, 17:40)
ačiū už informaciją, gal galit tiesiog pora žodžių parašyt??
darlia, ar Jūs radot, nes aš tai ne, yra kažkas apie seną akciją.....

asmeniskai man neteko siusti siuntu per automatus. bet kiek merginos rase, tai registruojasi psl tarpmergaiciu ir tuomet nesvarbu koks siuntos dydis kainuoja 3.99
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 12 09, 16:46)
asmeniskai man neteko siusti siuntu per automatus. bet kiek merginos rase, tai registruojasi psl tarpmergaiciu ir tuomet nesvarbu koks siuntos dydis kainuoja 3.99


Ačiū Jums, bandysiu , jei pigiau nebus, ką padarysi-teks siųst...
Darlia25, spintoje-6 Lt, jei apmoka gavėjas 4u.gif tai kaip ir nieko ax.gif

man reikia kito varianto, kai moka siuntejas...
spintoje.pasmama.lt narėms, gaunančioms siuntą per Post24 savitarnos terminalus, pristatymas kainuos tik 6 Lt (atsiskaitymas tik banko kortele).
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 12 09, 16:49)
Ačiū Jums, bandysiu , jei pigiau nebus, ką padarysi-teks siųst...
Darlia25, spintoje-6 Lt, jei apmoka gavėjas 4u.gif  tai kaip ir nieko ax.gif

man reikia kito varianto, kai moka siuntejas...
spintoje.pasmama.lt narėms, gaunančioms siuntą per Post24 savitarnos terminalus, pristatymas kainuos tik 6 Lt (atsiskaitymas tik banko kortele).

yra tema apie siuntimu, ir akcijos isvardintos, bet dabar neatrasiu. pasieskokit
Atsakyti
RENKU http://www.landsend.co.uk 4u.gif

Vilnius. Siuntimas i lt - 7.50 svaro.
Tai butu gerai bent 10 svaru nuolaida gauti, kad siuntimas atsipirktu smile.gif

el. p. mano nikas gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 09 gruodžio 2013 - 16:00
mergytes kur pasitikrint amazon.co.uk koduka pristatymo, kazko labai ilgai sykart keliauja, aciu
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 12 09, 15:26)
man irgi butu aktualu, nes reikia issiuntineti bio-apo siuntas ir nezinau kur geriausia blush2.gif

Cia siuntinukas kur yra ir mano prekytes? blush2.gif
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 09 gruodžio 2013 - 16:37
Sakykit , kas ne pirmus metus perkat Crocs, cia geriausias variantas nuolaidos, ar dar galima tiketis didesnes?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 09, 17:15)
Sakykit , kas ne pirmus metus perkat Crocs, cia geriausias variantas nuolaidos, ar dar galima tiketis didesnes?

as pirkdavau kai budavo nuo nuolaidines kainos dar 40 proc, arba viena perki, kitai 50 proc. si rudeni pagailejo sios akcijos, kadangi turiu su kuo vaikscioti, tai lauksiu vasario men. bet nera garantijos, kad ji bus, nes si rudeni tokiso nebedare.
Atsakyti