Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(smilga79 @ 2013 12 17, 20:59)
Mano situacija siek tiek kitokia. Pirkau dukrai plansete is kiniecio per amazon.co.uk ir per nurodyta laika negavau. Kreipiausi i amazona ( iskeliau disputa). Jie padejo man isspresti sia problema grazindami pinigus. Gerokai veliau ta plansete gavau bigsmile.gif

negražu būtų didžiuotis tuo, kad atgavote pinigus ir gavote daiktą. Man tai vadinama vagyste
o į temą: gal kas užsisakinėjo iš JAV amazon (amazon.com), dabar kai mokesčiai ir importas sumokami iš anksto ar neužlaikys Rodūnios kelyje siuntos ir ar nereikės papildomai mokėti (30 Lt išmuitinimo) (gal kas naudojosi naująja tvarka nuo liepos mėn.?)
ačiū
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 12 17, 23:07)
Gal kas nesenai siuntetes TBS sviestus? Man kai kurie labai negraziai susikrate pakuotese, sukrito i viena sona, maniau pastoves normalioje "pozoje" ir sukris i vieta, bet jie toliau taip ir sonuose liko. Kazin cia TBS tokius gaminti pradejo, ar pervezimai kalti, o gal ir Lietuvoje parduodami sviestai irgi tokios pliurzes...


Ziurint kokios konsistencijos jie..
Alyvuogiu susiplaka..Honey kietesnis buvo tai be judesiu iki LT parsigavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2013 12 18, 01:33)
negražu būtų didžiuotis tuo, kad atgavote pinigus ir gavote daiktą. Man tai vadinama vagyste
o į temą: gal kas užsisakinėjo iš JAV amazon (amazon.com), dabar kai mokesčiai ir importas sumokami iš anksto ar neužlaikys Rodūnios kelyje siuntos ir ar nereikės papildomai mokėti (30 Lt išmuitinimo) (gal kas naudojosi naująja tvarka nuo liepos mėn.?)
ačiū

Sumokejus mikescius is anksto viska gavau be papildomu 30lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 01:18)
Sumokejus mikescius is anksto viska gavau be papildomu 30lt wink.gif


nuo sios vietos placiau prasyciau smile.gif) nes mano siuntinys is strawberrynet muitinej po rentgenais skanuojamas..ir jau laukiu kiek reiks moket doh.gif
O kaip cia is anksto galima susimoket?
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 18, 02:23)
nuo sios vietos placiau prasyciau smile.gif) nes mano siuntinys is strawberrynet muitinej po rentgenais skanuojamas..ir jau laukiu kiek reiks moket  doh.gif
O kaip cia is anksto galima susimoket?

perkant amazon.com nurodžius,kad siuntinys eis į LT iš karto paskaičiuojamas muitas tai prekei nuo sumos smile.gif prisideda prie shipingo smile.gif susimoki viską iš karto ir DHL atveža į namus 4u.gif
Atsakyti
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 06:41)
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif  biggrin.gif.

Kelis kartus zinute perskaiciau, kol supratau doh.gif

SVEIKINIMAI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 06:41)
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif  biggrin.gif.

Sveikinu sulaukius pacios geriausios dovanos, nors ir ne internetinej parduotuvej uzsakytos smile.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

Sakykit, kuriose vaistinėse prekinatės? Reikia Šuslerio druskų. Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 06:41)
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif  biggrin.gif.

user posted image
Didžiausi sveikinimai. Kaip faina... Mergaitė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 07:41)
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif  biggrin.gif.



Sveikinimai
Aukit didutes
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 18, 05:41)
Po paskutines mano zinutes praejus 1val20min gime sese wub.gif  biggrin.gif.

Prisidedu prie sveikinimų thumbup.gif .
Atsakyti